• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

COLLY

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2018
Poruka
154
Pa ima čovjek nekog svog vidovitog Milana
Svi smo mi vidoviti kad vidimo da je sjeo poticaj na racun.....a sad se svi malo šale sa datumom pocetka isplate poticaja....ali ako ima netko da je danas zvao i dobio agenciju...i dobio informaciju o datumu isplate poticaja nek to napiše....
 

davorko

Novi član
Tu od
15 Tra 2021
Poruka
1
Dobar dan svima. Evo ja sam zvao jer nisam dobil još ni predujam zbog kontrola. Rekli su predujam valjda ovaj ili idući tjedan, a prvi dio do kraja 2mj., ne znaju točan datum. Mada, spominju, za one koji su imali kontrolu, moguće da će i taj prvi dio kasniti i biti negdje u 3mj. :(
 

boskobuha25

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2017
Poruka
196
Moje iskrene isprike svim dobrim i poštenim seljacima na krivo iznesenim informacijama oko datuma isplate nam milih potpora krivci by AP i VM ..te nam držim fige da ih isplate u što nam kračem roku pa da i mi napokon okusim malo kruha i kupusa .
 

Apli

Aktivni član
Tu od
19 Tra 2021
Poruka
121
Ma kolege moje bez obzira tko sto u poljoprivredi od nas radi,,,al ovo nije nikako fer tipa u mom slučaju dogovor s ljudima sta otkup radim s njima u 11mijesec platim zemlju (koncesiju) do sad mi ostajalo 10tak posto iznosa avansa za rad moj tj nas mene sina i zene,,,,do 15.02,,sam zadnjih godina placao zito,,kukuruz,,jecam,,,veterinara itd,,,e sad vec oko 05.02 ljudi zovu kad bi mogli rijesit,,,e sad vidite kad neko toliko ceka te njihove poticaje(jel ocito misle da su njihovi) i normalno sad Ce bit radis samo za poticaj,,,,radimo ovo vec 8/9godina i da sve do poticaja je prezivljavanje a kad on dode vratim dugove i mislim da sam zaradio ajme,,,e pa nisam vec samo kupio mir par miseci i opet isto,,,,poanta je da ga cekamo ka oazebli sunca jel nam je ocito tako nametnuto posto ja janje nemogu prodat za 80kg kilogram iz poznati nam razloga,,,,a njih boli neka stvar jel isplata 1prvog5petog15petnaestog20dvadesetog il' krajem Veljače,,,zivo ih se briga,,,to je moja situacija a za druge nezzz daj Bože da nije ovakva😡
 

jacko

Aktivni član
Tu od
4 Ruj 2014
Poruka
102
Moj zahtjev isto stoji i stoji.. status nepromijenjen još malo pa će godina dana... Ne kužim, ak nije prihvatljivo onda bi valjda neki činovnik u godinu dana mogao napisati odluku o odbijanju, kaj ne?
Mene isto zanima ako netko ima neki direktan broj ili mail gdje bi pitao što je s tim?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh