• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

bilogora

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2015
Poruka
190
To je to od poticaja sad je još ostalo za sušu ako opče bude šta od toga
Mlijecne krave,krave dojilje,krave u proizvodnji mlijeka,tov junadi, proteinski usjevi, stajski gnoj, dobrobit životinja i mjera22
 

opg66237

Novi član
Tu od
29 Ruj 2022
Poruka
20
Ide jos i hrvatski dio osnovnog, zelenog i preraspodijelnog. Zatim mjera 10 i 11, pvp itd. ovisno tko sta ima
 

F100666

Iskusan lik
Tu od
10 Pro 2014
Poruka
427
Ovu temu bi trebalo preimenovati u 'Isplata poticaja i kmečanje o istima.'
Jednostavno ne kužim neke ovdje...
Ako se kuka kako se ne isplati, imate jednostavno rješenje. Zatvori opg i odi raditi u neku firmu, poduzeće, bilokaj drugo. Radim u firmi, usput imam opg i ne pada mi na pamet kukati oko poticaja. Kad dođu, dođu. I toga se držim. A ne da kmečim oko par eura.
 

GeneralZod

Član
Tu od
9 Svi 2016
Poruka
49
Ovu temu bi trebalo preimenovati u 'Isplata poticaja i kmečanje o istima.'
Jednostavno ne kužim neke ovdje...
Ako se kuka kako se ne isplati, imate jednostavno rješenje. Zatvori opg i odi raditi u neku firmu, poduzeće, bilokaj drugo. Radim u firmi, usput imam opg i ne pada mi na pamet kukati oko poticaja. Kad dođu, dođu. I toga se držim. A ne da kmečim oko par eura.
Eto i ti si došao na temu "Isplata poticaja" i "kmečiš" o istima!
 

batad

Član
Tu od
10 Lip 2010
Poruka
304
Hajde pročitaj ovo gore što si napisao. Pa onda opet, s razumijevanjem.
Ako je uzaludno, već će ti netko objasniti. Možda ne ovako učtivo.
 

Dora

Novi član
Tu od
10 Stu 2022
Poruka
4
Neki još nikakve uplate nisu dobili a piše da su uplate u tijeku pa treba čekati.
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,587
Sto je covjek krivo reko? Ako ovisite iskljucivo o poticaju onda zatvaraj butiku i aj ca dalje.
 

bukovac77

Aktivni član
Tu od
2 Srp 2018
Poruka
138
Blago meni kad ste svi tako pametni... Jedno je kad netko uz to ima posao, drugo je kad si zaposlen s obitelji na opg od toga živiš, radiš od jutra do sutra, ne ovisnim ja o poticaju, ali svakodnevni troškovi su nepredvidivi, gdje su plaće, doprinosi, porez i sve ostalo... Sto to vama pričati, vi ipak znate bolje...
 

F100666

Iskusan lik
Tu od
10 Pro 2014
Poruka
427
Aha, a kaj mislite kak je u ostalim granama privrede?
Evo, cijena željeza (da ne govorim o ostalim, skupljim metalima) je u jako kratkom roku skočila sa cca pet kuna na 15kn po kili... (hvala Bogu da je sad pala cijena) Kak je bilo privrednicima koji su imali unaprijed dogovorene poslove od građevinaraca do metalne branše po cijenama prije poskupljenja... Koliko su oni imali gubitke, pa prijevoznici sa povećanjem goriva... To su ogromni troškovi za sve.

Vi sad meni pričate da nemam pojma.
Imam itekak pojma. I dobro proračunam kaj mi se isplati raditi i koliko mi se isplati.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh