• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Apli

Aktivni član
Tu od
19 Tra 2021
Poruka
121
Kazu da jos nisu uopce dosli do tih zahtjeva za isplatu vezanu za grla (krave,,koze,,ovce itd itd)😢
 

bukovac77

Aktivni član
Tu od
2 Srp 2018
Poruka
163
Isplate će ići kad dođemo na red, to SAD može biti i kraj 6og, 7og, tko njima zna, na pregledu radi dvoje, troje ljudi, zahtjeva mali milijun i SAD čekaj... To je to, drugo nema, možemo zvati svaki 5 minuta i svaki put će se javiti netko drugi i reći svoje, ali dok oni to ne obrade na svoj način, danas jedan, sutra ni jedan, na nama je da čekamo...
 

bilogora

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2015
Poruka
231
Ponašate se kao osobe sa posebnim potrebama i malo mi je neugodno vidjeti vaše prepiske.

1. Poljoprivreda je biznis, (kao i svaki drugi) u kojem Država propisuje pravila igre(potpore,ograničenja,političku mudrost odluka... itd)

Ako se ne vidite u tome, radite krivi posao.

2.Ako ste savladali točku 1., idemo dalje...
Ukoliko čekate da vas Država spasi sa svojim subvencijama-radite krivi posao i vi ste poduzetnički idiot.

3. Ono što vrijedi ove godine, za iduću je put u propast...

Budite inovativni, mudri osjećajte tržišne potrebe.
Ukoliko To nemate, radite krivi posao.

Ima još ali idemo polako da uhvatite gradivo.
I ti si masio mi ne namecemo svoje cijene i svoju volju da je po našem ti bi kupovao mlijeko po 3 eura i meso po 20 e to bi se znalo poduzetništvo a ove pomoci koje država daje to ti je da ne postanemo djungla
 

COLLY

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2018
Poruka
154
Što smo zakljucili da li bude jos oko 10% isplate za osnovno, zeleno, preraspodjeljeno i M13??
 

Apli

Aktivni član
Tu od
19 Tra 2021
Poruka
121
Dal' mi imamo jos koju isplatu vezanu za osnovno,,zeleno i preraspodjeljeno,,,,mislim na taj Hr-dio ne mislim na poravnanje il' je to to?
 

Cvele

Novi član
Tu od
4 Lis 2022
Poruka
9
Ako je to to slabo smo prešli
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

COLLY

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2018
Poruka
154
Dal' mi imamo jos koju isplatu vezanu za osnovno,,zeleno i preraspodjeljeno,,,,mislim na taj Hr-dio ne mislim na poravnanje il' je to to?
I ja se to pitam?možda ih je netko zvao napiše
 

avialias

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2011
Poruka
530
Daj nemojte biti smjesni, kud su s novcima...

Kud bi vi s novcima? Jel novce trebas da ih u čarapu stavis il da ih prosljedis dalje...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

COLLY

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2018
Poruka
154
Kud bi s novcima...pa nama na racune, ali ne ovako, po mojoj računici nije mi sjelo sve za osnovno, zeleno, preraspodjeljeno i M13. Neka uplate sve odjednom i neka ne razvlače tu siću.... pa ne primamo svi milione.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh