• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

nisamja

Dobro znana faca
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
393
Nama su se uvijek najavili dan ranije . Osim jednom,dok broj tel nije bil ažuriran. Ali je došao osobno i rekao da će sutra doći. Administrativna kontrola se ne najavljuje.
 

avialias

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2011
Poruka
530
Nama su danas dosli. Vade krv ovcama.

Inace kontrola za ovce je dolazila svake godine 4godine za redom, jer smo imali ne-blatni pristup ovcama i bile su čiste.
Pa ih stari pito dečko sto svake godine dolazite, a oni , pa kod tebe je ljepo čisto i ovce čiste i nema blata.

Stari ih poslao u 3PM.
 

Bracika

Aktivni član
Tu od
23 Ožu 2011
Poruka
243
Ima tuš nešto, meni su isto prije stalno dolazili za sve živo,sad ih par godina nema fala Bogu.
Pričao mi prijatelj kod kojeg su stalno dolazili u kontrolu zbog kafića,
Kaže pita on jedno, -dobro recite mi molim vas zašto uvijek kod mene dolazite. Jel me netko prijavljuje ili šta?
Kaže njemu tip- vidi dečko, ja imam par godina do mirovine. Plaća mi je čini mi se da je rekao oko 6-7 tisuća kuna.
Jel mi nije bolje zavte novce doći kod tebe, pogledam da je sve u redu, popijem kavu i Bog!
Nego da idem kod ovih što imaju sumnjive diskoteke,kod kojih ništa nije u redu,pa da gledam sutra tko će me izbosti u mraku??

Poanta priče: ako Vam stalno dolaze u kontrole, očito niste dovoljno ludi.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

nisamja

Dobro znana faca
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
393
@Gocy ,
@komer ti sve rekao...niš se ne zna . Zna se,da se niš ne zna. I to je sve kaj znamo.

Ja sad gruntam,zvat stalnog kupca ,da plati jedan račun,jer nam pare trebaju u subotu,ili ne zvati ...
A imam dva za van ,teleta...
 

DeutzFahr69

Aktivni član
Tu od
4 Svi 2017
Poruka
160
Trebali bi prvo ovima doc u kontrole koji ubiru poticaj dok im drugi obrađuju zemlju, 20 i više hektara, a svega par kokica, prijavljene oranice i livade...

Jel jos uvijek za ugar isplacuju potpore?
 

bukovac77

Aktivni član
Tu od
2 Srp 2018
Poruka
165
Od 11mj. sam potrošio svoju zaradu, svaki mjesec na doprinose,plaće i plaćanje poreza, da ne govorim o troškovima goriva, režijama, registraciji, popravci traktora itd,itd...isto tako SAD gledam prodavati telad što sam mislio ostaviti da mogu idući mjesec poplaćati što me spada..3 mjeseca ima da mi je kontrola bila, SAD čekaj ovaj tj, pa čekaj drugi i tako unedogled...
 

nisamja

Dobro znana faca
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
393
Trebali bi prvo ovima doc u kontrole koji ubiru poticaj dok im drugi obrađuju zemlju, 20 i više hektara, a svega par kokica, prijavljene oranice i livade...

Jel jos uvijek za ugar isplacuju potpore?
E to čekam!
A kak da se radi,ako ne uzmemo mi,uzel bu netko drugi,mislim na ovo ; vlasnik ubire poticaj a mi obrađujemo....
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh