• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Blue_Fatal1ty

Aktivni član
Tu od
7 Sij 2022
Poruka
101
Ni u općini Dubrava nismo dobili ništa za sušu,prijavili jesmo. Ne znam da li su dobili u Vrbovcu,Čazmi,Ivanić Gradu...
Čazma dobila.
Iznos po ha je random generiran za svakog opg-ovca. Ja to zovem mjera lutrija.
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,587
Provjerio. Bio sam 2566 kn u zelenom. Za prigovor trebam sluzbenu ispravu.. sad ce zena do porezne
 

jb0344

Član
Tu od
6 Velj 2023
Poruka
43
.
Po svim stavkama ste bili u zelenom ? Da da obavezno se zaliti sa sluzbenom ispravom
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

blackout

Aktivni član
Tu od
1 Ruj 2017
Poruka
407
Ako je bilo koja stavka bilo duga, bez obzira što si ukupno u preplati porezna uzima u obzir samo ono što si dužan
 

welger

Član
Tu od
20 Stu 2012
Poruka
384
luda kuća

slučaj 1.

slučaj 2.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Idiotarija. (n) :(
Slično kak i sa zakonom da se za sve transakcije može koristiti jedan račun. Zakonom omogućeno, a u praksi neprimjenjivo jer nisu sa zakonom usklađeni pravilnici. Možda bu za koju godinu. :mad:
 

timmy

Član
Tu od
11 Ožu 2019
Poruka
32
Stvarno je nenormalno i nepošteno da netko tko ima po jednoj stavci dug, a po deset ostalih pretplatu te također i ukupnu pretplatu u iznosu nekoliko puta većem od duga ne ostvaruje uvjet prihvatljivosti.

Na takve stvari se treba žaliti, potkrijepiti dokumentacijom i dobro opisati.

Vjerojatno neće biti službenih odluka za one koji ostvaruju uvjete dok se ne analiziraju sve žalbe. Jer iznos koji će "dobiti" jedan korisnik, ovisi o ukupnom broju korisnika tj. o ukupnom traženom iznosu.
 

timmy

Član
Tu od
11 Ožu 2019
Poruka
32
Dali je tko dobio pozitivnu odluku za mjeru 22
Ne možemo dobiti odluke (pozitivne) jer prvo moraju riješiti negativne i žalbe na negativne (neke će postati pozitivne). Nakon toga ćemo znati koliko korisnika odgovara kriterijma prihvatljivosti.

+ još sigurno neko vrijeme na ispravne izračune EVPG, gdje se moglo pisati bilo što, pa proporcionalna smanjenja, itd, itd...
 

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
508
Ne mogu čekati neograničeno. U pravilniku lipo piše da konačna odluka mora biti donesena do 31.3.,a isplata do 15.10. Sad ako će agencija kršiti pravilnik,a naš kažnjavati za gluposti sve skupa nema smisla. Za one koji će se žaliti mogu napraviti rezervaciju sredstava, iako sumnjam da će im se žalbe usvojiti
 

timmy

Član
Tu od
11 Ožu 2019
Poruka
32
piše i na plotu....

recimo 6.2.1. natječaj iz 2020., piše da je rok za odluke 90 dana, pa su je neki dobili nakon 700+
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

bukovac77

Aktivni član
Tu od
2 Srp 2018
Poruka
136
piše i na plotu....

recimo 6.2.1. natječaj iz 2020., piše da je rok za odluke 90 dana, pa su je neki dobili nakon 700+
Ja još nisam dobio odluku.. ali sam saznao da ne ispunjavam uvjete... pri prijavi imao 94 boda, neki da sam zvao agenciju i saznao da imam 69.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh