• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

bukovac77

Aktivni član
Tu od
2 Srp 2018
Poruka
160
Mene su zvali da mi nešto ne štima s žiro računom za isplatu mjere 22, kad sam to uspio riješiti zovem da vidim kad bi trebala ići isplata, na što su mi rekli da mi na to ne mogu dati odgovor, s obzirom da u turi isplate prije tjedan dana nisam imao valjan žiro račun na agronetu sad moram čekati..isplate su do 30.09., a koliko ja znam svima kome su odobrili su i isplatili..
Pitam ja nju da li to može značiti da li je upitao hoćemo li mi i dobiti tu mjeru, teta kaže da svakako hoćemo samo ne zna kad. Bravo za mene, baš me krenulo ove godine....
 

danikarbo

Član
Tu od
11 Tra 2023
Poruka
32
Tata je dobio mjeru 22 i 2, 3 dana nakon što se odrekao prigovora, isplaćeno mu je. Ja sam imao kaznu za auto koja nije naplaćena u fini i oni su to prebacili na poreznu, i tamo mi se to vodilo kao porezni dug. Platio sam i u roku sam podnio prigovor apprrr-u. E sad, šta će i kako će biti još čekam
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,910
Meni se čini da su oni požurili s mjerom 22 kako bi "utjerali" porez.
Definitivno kokošarske igre naših koji se kunu da nam pomažu...
Koji k nisu od isplate oduzeli porezni dug,i da što više ljudi dobije pare...
 

bukovac77

Aktivni član
Tu od
2 Srp 2018
Poruka
160
Kod mene je sporan br žiro računa što stoji u osnovnim podacima, na koji sam dobio isplatu mjere 6.1., nevezano o računu gdje stiže poticaj, kako sam se još prijavio na mjeru 6.2., nisam ga mijenjao, jer mi je mjera za covid normalno isplaćena na račun od opga. Da bi nakon 2 god dobio odluku o odbijanju za mjeru 6.2. jer nemam dovoljno bodova, od 92 boda odjednom imam 69, ali ok, i odluku dobijem par dana nakon odluke za mjeru 22. Koja pušiona, i sad ja kriv...
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,310
Tu nemoj propustiti,ta nek ti redovito sjedne,za ovo drugo ćeš lako.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh