• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

čoban 1

Novi član
Tu od
15 Stu 2021
Poruka
21
Znači pvp za ovce je isplaćeno sve !? Duplo manje nego ranijih godina. Ipak se ovdje neki nisu šalili da će za ovce biti prepolovljen poticaj !?
 

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
509
Ovce uvik strižu, a u ovom slučaju doslovno. Da su ti koji daju potpore ikada uzgajali ovce ne bi smanjivali poticaje nego povećavali. Ovca tj. janje za njih je samo kad se vrti na ražnju.
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,051
Jeste predali evidencije koje se predaju do kraja zakašnjelih zahtijeva?


Jel se mogu i one predati za koje je rok do kraja godine?
 

Abra

Novi član
Tu od
21 Tra 2022
Poruka
23
Rok za košnju i ostalo je do 15.7.?
Mene je isto iznenadilo. Na jednom mjestu sam pročitao tako pa sam išao malo istraživat i našao gdje su objavljeni ti rokovi i stvarno tako piše da je 15.7.
 

LIKA MM

Član
Tu od
29 Lip 2023
Poruka
46
Pozdrav ljudi ...dali ima još netko da nije dobio poravnanje za ...osnovno ...zeleno ...preraspodjeljeno i prirodna ograničenja
 

LIKA MM

Član
Tu od
29 Lip 2023
Poruka
46
Prekjučer sam zvala da provjerim dali je sve uredu ....rečeno mi je da još nije stiglo odobrenje i da će do kraja tjedna biti sve rijeseno ...eto ...ostalo je još sutra 😕
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh