• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Damir1973

Član
Tu od
8 Srp 2022
Poruka
87

Ako si ti našao kodove za satelit daj ih ovdje pa ćemo pobijati cijelu hr u zeleno preko RU proxy i VPNa.
Pa nisam lud da se to javno ovdje objavi, njuškaj traži i ja sam se namučio. I kodovi se mjenjaju nisu uvjek isti.

Jeste li možda provjeravali obračune u agronetu? Znam da su neki imali umanjenja/kompenzacije, ne umanjenja samo dobrobiti ali zbog dobrobiti
Ja sam gledao nije mi jasno ova kompezacija ( u prijevodu dugovanje ) gdje sam se zadužio kod njih ili je to neki kredit za kojega ja neznam i nemam. Do sada nikad nije bilo kompezacije a sad od jednom ja njima dužan ali neznam na što.

Evo ja ih malo prije uhvatio u koruzi kako culaju klipove jedan drugome😂

Ako si ti našao kodove za satelit daj ih ovdje pa ćemo pobijati cijelu hr u zeleno preko RU proxy i VPNa.
Da ti ih nacrtam, sjedni i traži. I ja sam se nasjedio za računalom
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Damir1973

Član
Tu od
8 Srp 2022
Poruka
87
Jok, lijepo ti piše kako se satelit zove, ima 4 djeteta, četvrto dijete im još nije spojeno sa glavnim satelitom
 

Travica

Aktivni član
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
182
Hahahaha pročitao sam ovo nešto na brzinu poljoprivrednici tj MI postaju zaposlenici NASE milim na (NASA),,,,ukratko Bože sačuvaj
 

tomo78

Novi član
Tu od
2 Velj 2023
Poruka
10
Ja sam gledao nije mi jasno ova kompezacija ( u prijevodu dugovanje ) gdje sam se zadužio kod njih ili je to neki kredit za kojega ja neznam i nemam. Do sada nikad nije bilo kompezacije a sad od jednom ja njima dužan ali neznam na što.
možda najbolje upit na mail da objasne radi čega. Jer u tim kompenzacijama vidite ako su vam umanjili potpore radi nečega (višestruka sukladnost i slično)
 

erdutos

Novi član
Tu od
15 Velj 2023
Poruka
22
Pa nisam lud da se to javno ovdje objavi, njuškaj traži i ja sam se namučio. I kodovi se mjenjaju nisu uvjek isti.


Ja sam gledao nije mi jasno ova kompezacija ( u prijevodu dugovanje ) gdje sam se zadužio kod njih ili je to neki kredit za kojega ja neznam i nemam. Do sada nikad nije bilo kompezacije a sad od jednom ja njima dužan ali neznam na što.


Evo ja ih malo prije uhvatio u koruzi kako culaju klipove jedan drugome😂


Da ti ih nacrtam, sjedni i traži. I ja sam se nasjedio za računalom
Gdje su te kompenzacije i ti obračuni u agronetu
 

avialias

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2011
Poruka
527
Ne kužim šta oni kompenziraju , ukupno mi uzeli preko 2000kn, a nema sankcija i nesukladnosti...
 

Lill

Član
Tu od
8 Svi 2017
Poruka
65
Mene zanima da li postoji kakav rok do kada traju administrativne kontrole za prošlu godinu?
 

erdutos

Novi član
Tu od
15 Velj 2023
Poruka
22
30.6. Više nitko ne odgovara na pozive ni na mailove
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

JordanX

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
149
Za onu obećanu pomoć od 130 eura po hektaru žitarica , da li bude trebalo nešto posebno prijavljivati ?
 

Brad1

Iskusan lik
Tu od
24 Lip 2019
Poruka
632
Prodaj i kupi krave. Očito da je to najugroženiji sektor, dok većina ovaca i svinja se drži za vlastite potrebe ili na malo što se kreće u sivoj zoni pa ni država nema neku korist od poticanja toga.
Džabe im sada poticati krave kad ih više nema.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh