• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
728
Meni bilo pola zuto, pola zeleno i danas sve zeleno. Vjerovatno rade na tome pa dok dodjes na red
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,039
Ja ih nazvao direktno kad sam vidio da je parcela jedna u crvenom.

Mislim si pošto je sve u redu bolje da im ja pošaljem slike nego da me zavlace s isplatom ili šalju kontrolu na terenu..

I onda su mi dodali zadatak u agro gtf..
 

Slavonac1

Aktivni član
Tu od
6 Stu 2016
Poruka
254
Jel zna netko šta je sa monitoringom za stoku piše mi da imam 15 krava a imam 21 kako će se to ispraviti?
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,039
Nema avansa ako na monitoringu nije sve zeleno.

To je prva stvar. A druga je da se nema novaca pa avans mora sačekati 😂
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
Meni su neki vinogradi zeleni, neki plavi neki žuti, tako i polja lavande i maslina.
A redovi se vide od svemira.
 

Houdini

Član
Tu od
4 Sij 2022
Poruka
71
Zvao čovjeka u agenciju, "žuto" prolazi. Ne znam da li to ovisi od županije do županije i njihovih referenata, ali i prošle godine sam imao "žutu" parcelu i sve je bilo ok.
 

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
509
Sve prolazi osim crvene. Ako im nešto nije jasno nek idu na teren
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Danci001

Aktivni član
Tu od
1 Lip 2016
Poruka
113
Danas sam ih zvao i čudom su se javili...pitam ih za isplatu predujma
Ženska se javi i kaže kako imam saznanja u planu je isplata u prvoj polovici studenog.
 

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
509
Nitko više ne spominje nacionalne potpore za voćarstvo cvjećarstvo i ostalo za šta smo se morali prijaviti do 31. 8. Valjda misle da smo zaboravili
 

IP1978

Član
Tu od
24 Velj 2023
Poruka
58
E za te nacionalne potpore ja pogledao na svom agronetu i neki dan mi unijet urudžbeni broj i klasa na zahtjevu, možda sad nešto obrađuju jer do sad toga nije bilo.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh