• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

matikus

Član
Tu od
3 Tra 2023
Poruka
71
Vidi s financijama 01 6002 755/756
Al niko se ne javlja ,bar meni
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

sanjak

Član
Tu od
7 Kol 2023
Poruka
64
Ako je ukinuto zeleno plaćanje,sjelo je osnovno i preraspodjeljeno....znači to je to od poticaja u ovoj rundi?!?
 

intronic2

Aktivni član
Tu od
29 Lip 2018
Poruka
133
Što je osnovna potpora za održivost i preraspodijeljena potpora za održivst?
ti je nešto dodatno i nema veze sa avansom?
 

Blue_Fatal1ty

Aktivni član
Tu od
7 Sij 2022
Poruka
101
Ljudi moji nemojte bit budale i odustajat od crvenih parcela!!!! Sve radnje slikajte i omogucite lokaciju na mobitelima! Ne dajte im svoje novce!
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,075
Nemojte me krivo shvatiti...od kad su krenuli poticaji, u poljoprivredi je krenulo nizbrdo.
Ucjena ovakva, ucjena onakva, te plavo, te crveno, te kategorija ova, te ona...

Sve to treba odj... i krenuti koliko se more bez svih tih sranja, jer ovome nikad kraja...

Gdje god se umiješaju poticaji, nastane neravnoteža.
 
  • Like
Reactions: H&S

Travica

Dobro znana faca
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
256
ZJ,,,,sve to stoji al kako kako da se boriš da ja tebi nešto prodam jeftinije ti u Lidla kauflanda itd itd ,,,ako pišeš o kategoriji to ni oni uhljebi što ih sastavljanje pišu neznaju jel nemaju veze o poljoprivredi::::ratarstvu, stocarstvu,,,agronomiji ma da sad ne pišem pisma duga sjebli su sve odreda!!!!!nesposobnjakovici imaju odradit zahtjeve i pokontrolirati Opg naprave uvijek ratna stanja kad su jeb....isplate ko da od njihove obitelji uzimamo!!!!!
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,075
Ma jasno mi je, nego ono je samo bil očajni opis, radi svih sr...nja koja se nameću malom čovjeku, umjesto da se pojednostavni. Velikima se pogoduje, male se guši. Žalosno.
 

H&S

Dobro znana faca
Tu od
2 Sij 2023
Poruka
488
Nemojte me krivo shvatiti...od kad su krenuli poticaji, u poljoprivredi je krenulo nizbrdo.
Ucjena ovakva, ucjena onakva, te plavo, te crveno, te kategorija ova, te ona...

Sve to treba odj... i krenuti koliko se more bez svih tih sranja, jer ovome nikad kraja...

Gdje god se umiješaju poticaji, nastane neravnoteža.
Davno sam to govorio, u smislu ukidanja poticaja......Ne ću govoriti kako je bilo prije i sentimentalno se vratiti u ona vremena prije 91. Nije bilo poticaja, potpora, IAKS, SAPARD, ovoga onoga, povrata PDV-a, na zemlju se plaćao porez.........pa si mogao normalno prodat i pšenicu i kukuruz i odojka i tele, a sad jbg, kad bilo što napraviš moraš pisat i pisat i pisat što si radio i to pisat na 2 ili 3 mjesta.....da se vidi da si napravio to i to.....
Znam da se mora ukorak sa vremenom i PDV i računala i digitalizacija i mjere i pitaj Boga šta još ne budu izmislili, ali poljoprivrednik sad mora bit jbt. i pravnik i kemičar i fizikalac i ing......ma i doktor.......Luda kuća
 

nisamja

Dobro znana faca
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
391
Još za mlade i kraj priče.
Navodno nam budu dali onu crkvicu za žito ,radi suše poplave,Ukrajine ...do kraja godine.
 

bukovac77

Aktivni član
Tu od
2 Srp 2018
Poruka
163
Malo sam pregledavao ovaj monitoring, parcele, okolo, naokolo, i skužim da na prostoru gdje moj kolega drži složene i pokrivene rolo bale od 7og mjeseca, tih bala upravo sad na snimci nema, što znači da satelitski snimak monitoringa uopće nema veze sa sadašnjim stanjem...
Tjeraju te da odustaneš od parcela na temelju snimaka snimljenih Boga pitaj od kad....sramota..
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
727
Meni su slike na agronetu stare godinu i pol, rekla mi je i teta iz agencije da se slike obnavljaju svake 2 godine ovo što mi možemo vidjeti.
Oni pak da imaju slike svakih 2-4 dana, pa da preko toga gledaju.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh