• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Barka91

Član
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
77
Meni jos niti jedna (PGŽ) ne znam da li je razlog jer mi je prosli tjedan bila kontrola hrvatskih suma, pa se to ceka…uglavnom imam neke parcele u zelenom a neke u zutom..
 

LIKA MM

Član
Tu od
29 Lip 2023
Poruka
83
Bome ja odustao zadnji dan od crvene parcele 14.11 i sada ušao u agronet ...nema ih više...maknuli su
 

Abra

Novi član
Tu od
21 Tra 2022
Poruka
25
Čemu odustajanje ako je uredno. Ja sam te sreće da je sve zeleno ali mislim da bi im kucao na vrata ako ne bi drugačije uspio riješit ako znam da sam u pravu. Ionako kiša pada i blato je vani pa mogu po kancelarijama hodočastit. Ko zagrebački penzići po tramvajima i čekaonicama. Dođe doktoru a knjižicu ne preda al sjedi u toploj čekaonici.
 

Danci001

Aktivni član
Tu od
1 Lip 2016
Poruka
116
Bio sam sad u agenciji nek mi pojasnu za ta plačanja.
Kazu mi u agenciji...nebi ti smijo reci nikad manji poticaj nece biti ko od ove godine. Zaboravite zeleno placanje
Osnovni poticaj 133€ i eko seme ko zadovoljava
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Pa ima jasno napisano koliko je za koji dio poticaja iznos +-10% ovisi koliko ima prijava jer imaju za svaku operaciju određen iznos.
 

sanjak

Član
Tu od
7 Kol 2023
Poruka
64
Bio sam sad u agenciji nek mi pojasnu za ta plačanja.
Kazu mi u agenciji...nebi ti smijo reci nikad manji poticaj nece biti ko od ove godine. Zaboravite zeleno placanje
Osnovni poticaj 133€ i eko seme ko zadovoljava
A napisali da ove godine nikad veći iznos za avans...
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,490
Bio sam sad u agenciji nek mi pojasnu za ta plačanja.
Kazu mi u agenciji...nebi ti smijo reci nikad manji poticaj nece biti ko od ove godine. Zaboravite zeleno placanje
Osnovni poticaj 133€ i eko seme ko zadovoljava
A ljudi moji sada ozbiljno. Godinu dana se govori jasno i glasno o novom programskom razdoblju. Već godinu dana imaju prezentacije, predavanja. Sve izašlo u narodnim novinama.

Poticaji su ove godine NIKAD VEĆI. Ali je osnovno plaćanje smanjeno.

A eko sheme nije ko zadovoljava nego tko želi zadovoljiti i tko će se prihvatiti obaveza koje nalažu u zamijenu za poticaj.

Odeš na stranicu narodnih novina i +- 10% si izračunaš poticaj na temelju svoje prijave.

I pogledaš sve sheme i mjere i pripremiš se za nagodinu.
 

COLLY

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2018
Poruka
154
Bome ja odustao zadnji dan od crvene parcele 14.11 i sada ušao u agronet ...nema ih više...maknuli su
I meni su maknuli 10.11.jednu crvenu od koje sam odustao 09.11. Ali sto mi to vridi kad predujam nisu platili
 

LIKA MM

Član
Tu od
29 Lip 2023
Poruka
83
I meni su maknuli 10.11.jednu crvenu od koje sam odustao 09.11. Ali sto mi to vridi kad predujam nisu platili
Mi smo isto zvali
..nama su rekli do kraja mjeseca da će biti ...a sad ...vidjet ćemo
 

matikus

Član
Tu od
3 Tra 2023
Poruka
71
Mi smo isto zvali
..nama su rekli do kraja mjeseca da će biti ...a sad ...vidjet ćemo
Ma da bit ce svima do kraja miseca ,i onima koji su odustali od crvene i onima koji su ostavili crvenu s naznakom agenciji da je obradjivana
 

Sremac1

Aktivni član
Tu od
13 Stu 2017
Poruka
302
Elementarma se uplacuje za stetu od vjetra i nevremena u ljeti?
Nisam ni ja siguran. Da li je za pšenicu i jećam, ili oluju. Ali znam sigurno da su rekli da će isplatiti i za jedno i drugo. Nešto u 11. mjesecu nešto u 12. i u 1.mj na godinu.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh