• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

bukovac77

Aktivni član
Tu od
2 Srp 2018
Poruka
140
Meni je danas bila kontrola, znači ove godine traže svaku sitnicu, slikali su sve I jednu kravicu, sve I jedno tele, svakog konja hvatali i ovčice, traže svaki papir, svaki obrazac, traže samo da bi ostao bez isplate... sve živo slikaju...
 

Travica

Aktivni član
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
182
Meni je danas bila kontrola, znači ove godine traže svaku sitnicu, slikali su sve I jednu kravicu, sve I jedno tele, svakog konja hvatali i ovčice, traže svaki papir, svaki obrazac, traže samo da bi ostao bez isplate... sve živo slikaju...
Ma brate ko ih jeb... jel tako?
 

zetorcrystal

Aktivni član
Tu od
23 Lis 2013
Poruka
271
Zvao sam sad agenciju,rekao mi čovjek mi koji smo odustali od parcele mora proci 15 dana i onda idemo na odobrenje za isplatu,meni je jucer bilo 15 dana i reko je da iduci tjedan mogu ocekivati isplatu,e sad živi bili pa vidjeli
 

zetorcrystal

Aktivni član
Tu od
23 Lis 2013
Poruka
271
Zovite na broj 6002 744,ljubazan čovjek i sve objasni,kod njega se provjerava dal ste u kakvoj kontroli i monitoring
 

COLLY

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2018
Poruka
154
Zvao sam sad agenciju,rekao mi čovjek mi koji smo odustali od parcele mora proci 15 dana i onda idemo na odobrenje za isplatu,meni je jucer bilo 15 dana i reko je da iduci tjedan mogu ocekivati isplatu,e sad živi bili pa vidjeli
Meni je danas 15 dana od odustajanja jedne crvene

Zovite na broj 6002 744,ljubazan čovjek i sve objasni,kod njega se provjerava dal ste u kakvoj kontroli i monitoring
Je li to broj iz tvoje agencije za placanje ili opcenito za sve ?
 

matikus

Član
Tu od
3 Tra 2023
Poruka
61
Ovi tjedan oni prikupljaju podatke o parcelama i salju ,sljedeci tjedan je nastavak isplata ,za osnovno i preraspodijeljeno ko nije dobio
I pocetkom 12 ce bit isplata za mlade
 

COLLY

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2018
Poruka
154
Ništa od predujma,ima li nas još takvih?Na Arkodu su mi sve parcele crvene,ne razumijem u čemu je problem??? 🤔😡😠
Na Arkodu ili na Monitoringu u Agronetu?
 

newguy

Član
Tu od
12 Svi 2017
Poruka
73
Vi koji ste dobili potpore, koliko je bilo uplata i koliko po hektaru su otprilike iznosile?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh