• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

LIKA MM

Član
Tu od
29 Lip 2023
Poruka
47
Bas me zanima hoce li danas uplatiti avans za nas koji smo imali crvene parcele, meni je receno danas jer mi je kao u petak sve bilo odobreno, pa sad budemo vidili, ako ne opet ih zovem.
Situacija ? Ja tebe čekam 😅😁
 

bukovac77

Aktivni član
Tu od
2 Srp 2018
Poruka
144
Ima li tko da je kao ja... da mu nije sjelo🤣🤣
Da ga vole kontrole, pa su svako malo na opgu, ima li itko da mu se najavila kontrola?
 

LIKA MM

Član
Tu od
29 Lip 2023
Poruka
47
Evo sjelo🙂
Aj Hvala Bogu...nama još ništa...jučer mi rečeno da je netko uzeo za obradu ...pa vidjet ćemo...možda idući tjedan ...nadamo se

Ima li tko da je kao ja... da mu nije sjelo🤣🤣
Da ga vole kontrole, pa su svako malo na opgu, ima li itko da mu se najavila kontrola?
Nama nije sjelo ...nitko se nije najavio ...jučer zvao ...vele predano je za obradu ...a kod susjeda danas kontrola ...imao 1 crvenu ....i njih par ima što su odustali ...njima isto još ništa
 

Loory

Član
Tu od
20 Srp 2023
Poruka
39
Dal je iko dobio a da je odustao 14 od crvene
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,877
Pitanje:
Poštovani,zanima me koliko traje procedura ekapertne procjene "crvenih" parcela u monitoringu?
Također ista parcela je pokošena kada i sve ostale koje su zelene.
Također nisam kontaktiran da dostavim fotografije,pa neznam u kojoj sam fazi oko isplate potpora?

Odgovor :
Poštovani,
parcela je u sklopu Ekspertne procjene bila predmetom dodatne provjere te je utvrđeno da je na istoj provedena poljoprivredna aktivnost koja odgovara prijavljenom na Zahtjevu. Semafor je za parcelu prebačen iz crvenog u zeleno, predmetna izmjena će biti vidljiva na Agronetu kroz nekoliko dana.

S poštovanjem

A odgovor u kojoj sam fazi oko isplate nisam dobio..
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh