• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

COLLY

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2018
Poruka
154
Je li tko zvao tj.pitao kad ce biti preraspodjeljeno placanje za nas koji smo jucer dobili osnovno?
 

nisamja

Dobro znana faca
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
378
Evo ja se " pravdam" sa Labosanom, nisu poslali analizu zemlje ni na mail nit papirnato. A valuta plačanja im je 24. 11. 2023.
Pitam ju, kak je mislila dobit novce ?
Zvali smo ih 27.11. 2023. da pitamo kaj je s tim,onda je poslala. I još se pravi pametna. Brđanka iz opanka u štiklu.
 

Prilozi

  • Screenshot_20231129-104825-665.png
    Screenshot_20231129-104825-665.png
    44.3 KB · Pregleda: 48

boskobuha25

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2017
Poruka
196
Jel tko ovo več prijavio Program potpore za kompenzaciju rasta troškova proizvodnje u sektoru ratarstva - Agencija za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju ja pokušavam ali nikako da nađem ovo
2. KORAK Ulazak u Nacionalne potpore na AGRONET-u Korištenjem korisničkog imena i lozinke ući u sučelje AGRONET-a te na početnom pregledniku u modulu „Poljoprivredno gospodarstvo“ odabrati „Zajednička organizacija tržišta“. ja to nevidim a vi ?
https://www.apprrr.hr/wp-content/up...-ucitavanje-dokuemntacije-putem-AGRONET-a.pdf
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,431
Ja vidim.

Dali samo onu izjavu treba učitati i onda se dobije zahtjev i on se šalje u agenciju?
 

IP1978

Član
Tu od
24 Velj 2023
Poruka
58
Jel tko ovo več prijavio Program potpore za kompenzaciju rasta troškova proizvodnje u sektoru ratarstva - Agencija za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju ja pokušavam ali nikako da nađem ovo
2. KORAK Ulazak u Nacionalne potpore na AGRONET-u Korištenjem korisničkog imena i lozinke ući u sučelje AGRONET-a te na početnom pregledniku u modulu „Poljoprivredno gospodarstvo“ odabrati „Zajednička organizacija tržišta“. ja to nevidim a vi ?
https://www.apprrr.hr/wp-content/up...-ucitavanje-dokuemntacije-putem-AGRONET-a.pdf
To je na početnoj strani na dnu ispod poljoprivredno gospodarstvo, ruralni razvoj , ribarstvo pa tek to zajednička org tržišta,
 

IP1978

Član
Tu od
24 Velj 2023
Poruka
58
Ja sam samo zahtjev poslao, izjava je učitana i potpisana pa valjda ne treba nju slati
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

jb0344

Član
Tu od
6 Velj 2023
Poruka
45
Morate poslati izjavu

Po popunjavanju Zahtjeva i učitavanju dodatne dokumentacije putem AGRONET-a, podnositelj Zahtjeva je dužan dostaviti popunjenu, ispisanu i potpisanu/pečatom ovjerenu Izjavu na adresu pripadajuće podružnice Agencije za plaćanja nadležne za županiju njegovog sjedišta do 20. prosinca 2023. godine osobno ili preporučenom pošiljkom s naznakom: „Program potpore za kompenzaciju rasta troškova proizvodnje u sektoru ratarstva“.
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,549
Znači izjavu moram isprintati, potpisati, skenirati i uploadati tamo. To sam odradio, i sada tu istu izjavu moram njima fizički slati??
 

jb0344

Član
Tu od
6 Velj 2023
Poruka
45
Tako piše, za zahtjev npr. uopce ne piše da se mora poslati...ja ću poslat oboje
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

bukovac77

Aktivni član
Tu od
2 Srp 2018
Poruka
161
Došlo je to da nas taru dok nas ne unište

Meni je upravo danas kontrola bila. A imao sam 4 crvene i uslikao sam GTF i potvrđeno je da su u redu. I ipak mi pošalju kontrolu. Tako da prije 2.mj ništa od predujma. Tako mi je bilo i lani. Sramota što rade od seljaka
Kako znaš da neće prije 2mj, meni je bila za stoku sad čekam za zemlju pa ih još nema...
 

dalmatinac0210

Novi član
Tu od
29 Stu 2023
Poruka
13
Rekla mi je ženska koja je bila u kontroli. Imaju toliko kontrola obaviti da prije Božića neće završiti. Tako da dok se te kontrole još poslije obrade,to ti je 2mj. Uglavnom,sramota
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh