• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

boskobuha25

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2017
Poruka
164
Malo me buni ovo i/ili
Npr imam gospodarstvo 30 ha i sad imamo sam lane zasijano 10 ha pšenice ,10 ha ječma i 10 ha uljane jel sada sve te tri kulture mogu prijaviti ili samo jednu od tih ?
 

LIKA MM

Član
Tu od
29 Lip 2023
Poruka
46
Rekla mi je ženska koja je bila u kontroli. Imaju toliko kontrola obaviti da prije Božića neće završiti. Tako da dok se te kontrole još poslije obrade,to ti je 2mj. Uglavnom,sramota
Kamo sreće da bude ove godine svima ...prošla godina ...prijatelj kontrolu imao taman pred poticaj kraj 10mj....avans dobio na godinu u 3 mj....znači za plakanje...😔😔
 

matikus

Član
Tu od
3 Tra 2023
Poruka
61
Prijatelju parcele sve zelene i plave i jos nije dobio osnovno i raspodjeljeno ,a prije dva dana dobio za mlade ,koja je tu logika
 

LIKA MM

Član
Tu od
29 Lip 2023
Poruka
46
Prijatelju parcele sve zelene i plave i jos nije dobio osnovno i raspodjeljeno ,a prije dva dana dobio za mlade ,koja je tu logika
Nema logike ...meni se neka mlađa cura javila u agenciji ...i malo duže pričali....i sama kaže...prva isplata onima koji su 100 posto bili uredu ...sve dalje je kako se šta dohvati ...pitam za sebe jer sam odustao od jedne crvene...kaže odobreno vam je preraspodjeljeno ...idući utorak ili srijedu će vam biti isplata ...ja kažem a osnovno ...još rade na tome ...reda nema

Malo me buni ovo i/ili
Npr imam gospodarstvo 30 ha i sad imamo sam lane zasijano 10 ha pšenice ,10 ha ječma i 10 ha uljane jel sada sve te tri kulture mogu prijaviti ili samo jednu od tih ?
O tome se pričalo na predavanjima ....nešto sam zapamtio ...ali najsigurnije da nazoveš i pitaš...čak najbolje te sa predavanja ...znači nemoj me držati za riječ...rečeno je bilo da može više kultura ali za to imaju pravila mora biti udaljeno jedno od drugog ...postotak se izračuna čega šta može biti ...uglavnom nebuloze...opet kažem kroz maglu se sjećam....najsigurniji ćeš biti kad ih nazoveš...možda čak i pametnije te sa predavanja ...jer ovi po agencijama pojma nemaju
 

Slavonac1

Aktivni član
Tu od
6 Stu 2016
Poruka
254
Pročitao sam u jednoj grupi na fejsu da bi sad trebala biti isplata pomoći za stočarstvo jel zna netko dali bude uskoro?
 

COLLY

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2018
Poruka
154
Nema logike ...meni se neka mlađa cura javila u agenciji ...i malo duže pričali....i sama kaže...prva isplata onima koji su 100 posto bili uredu ...sve dalje je kako se šta dohvati ...pitam za sebe jer sam odustao od jedne crvene...kaže odobreno vam je preraspodjeljeno ...idući utorak ili srijedu će vam biti isplata ...ja kažem a osnovno ...još rade na tome ...reda nema
Ja sad zvao za preraspodljeno prvo na broj 016002774 i rekli mi da je preraspodljeno odobreno i ako ne uplate do sljedeceg tjedna da zovem odjel financija na br.016002755...a ja odma nazovem financije i zenska kaze dobro danas vam budemo uplatili...znaci treba im dosađivati i zvati ih jer vise ni oni ne znaju kad kome sto trebaju uplatiti...
 

LIKA MM

Član
Tu od
29 Lip 2023
Poruka
46
Ja sad zvao za preraspodljeno prvo na broj 016002774 i rekli mi da je preraspodljeno odobreno i ako ne uplate do sljedeceg tjedna da zovem odjel financija na br.016002755...a ja odma nazovem financije i zenska kaze dobro danas vam budemo uplatili...znaci treba im dosađivati i zvati ih jer vise ni oni ne znaju kad kome sto trebaju uplatiti...
Ne zna čovjek jel bi plakao ili bi se smijao ...tako ću i ja sacekati iduću srijedu ...ne bude li ...ne silazim sa telefona ...nema druge ...javi baš ako ispune to što su rekli
 

matikus

Član
Tu od
3 Tra 2023
Poruka
61
Ja zvao
Kazu odobrena isplata za osnovno ,preraspodjeljeno i za mlade
Al da jos rucno moraju pogledat crvenu parcelu
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh