• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

tomo78

Novi član
Tu od
2 Velj 2023
Poruka
10
obrasci za evidencije imaju na savjetodavna.hr, u savjetovanja i tečajevi. ali, za 31.01 nema. koliko se sjećam da je u pravilnicima pisalo da će se za utvrđivanje raznolikosti koristiti zahtjev za potporu. tu na linku vidim 2022, pa molim, tko zna više, neka me ispravi
 

Travica

Aktivni član
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
200
Evo Sveti Nikola sutra a Sveta agencija radi ekspertne procjene,,,da je bebicama reci da Nikola radi ekspertnu procjenu darova pa da se strpi malo da će mu donijeti samo da se malo strpi pomaže Nikoli još njih 80 da to obave!!!!!
 

Franec

Član
Tu od
22 Ožu 2023
Poruka
34
A što ćemo više, stalo sve, a mi utihnuli🤦
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

LIKA MM

Član
Tu od
29 Lip 2023
Poruka
46
Slušajte sad ovo ...pisao sam već da sam zvao ..prošli tjedan ...rečeno mi da mi je odobreno ...da je sve ok ...kada je isplata ...kažu ovaj tjedan ....zovem sada ...kaže nema odobrenja imate crvene parcele ....neke nove 3 ....koji k. se događa
 

Travica

Aktivni član
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
200
Događa li se što....utihnulo sve 😶
Nije ništa utihnulo,,,već lagano ljudi to jest kolege odustaju to je ono bitno samo što ne idemo za tim,,,ljudi odustaju,,,neki su sad dobili avans mi koji nismo nismo jebeno.nam je neki će od nas odustati,,,naša sudbina čeka njih dogodine i tako za par god nemamo ništa više!!!!!
 

LIKA MM

Član
Tu od
29 Lip 2023
Poruka
46
Meni prošli tjedan rekli da je odobreno da će isplata biti ovaj tjedan ...i sad zovem ...kaže nema odobrenja ...imate 3 crvene parcele ..neke nove ...a odustao 14..11.od 2
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Travica

Aktivni član
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
200
E moj/a Lika odustao,,,,kakvo odustajanje nebi im to napravio da sam kruha gladan oni će meni iz ureda i sa laptopa davati savjete da odustanem ma za živu glavu ne bih!!!!Eto odustali ste di je sad problem što sad trebate odustat do nekog postotka koji njih jebene uhljebe će zadovoljiti !!!!!! NIKAD
 

LIKA MM

Član
Tu od
29 Lip 2023
Poruka
46
Upravo tako ...sve si upravu...već ono nastala panika ...kud šta...a radilo se o 0.16ha i 0.25 ha ....a pokoseno bilo ...ma reko neda mi se s njima zajebavati ...i odem i odustanem ...misliš bit ce bolje ...a ovo je katastrofa ....meni u monitoringu niti jedna crvena ...bile te 2 i odustanem i nakon 3 dana ih nije bilo više...i sad ovo ...ne znam šta više reći...propast živa
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

nisamja

Aktivni član
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
268
Niš nije utihnulo, nego je bezveze pisati jedno te isto...
Rekli su da za mlade bude početkom prosinca,jel to sad? 15.12? 25.12.? Kad?
Analizu zemlje i gnoja smo nekak dobili, sad ne znamo ( a nit oni znaju) jel treba zeolita kak su napisali u laboratoriju ili treba izračun od savjetodavne službe. Po nama ovo drugo,ali ova teta kaj radi na tome mora slušati predavanja i nama držati predavanja i nema vremena napraviti izračun.
Još nije bilo predavanje za mlade nositelje opg,kad to misle? Dok " spoje' božić i tri kralja?
 

Loory

Član
Tu od
20 Srp 2023
Poruka
35
Slušajte sad ovo ...pisao sam već da sam zvao ..prošli tjedan ...rečeno mi da mi je odobreno ...da je sve ok ...kada je isplata ...kažu ovaj tjedan ....zovem sada ...kaže nema odobrenja imate crvene parcele ....neke nove 3 ....koji k. se događa
Jel ti prosla ekspertna procjena ispod svake ti pise dali je da ili ne
 

LIKA MM

Član
Tu od
29 Lip 2023
Poruka
46
Da...piše ekspertna procjena DA ....na sve parcele
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,731
Upravo tako ...sve si upravu...već ono nastala panika ...kud šta...a radilo se o 0.16ha i 0.25 ha ....a pokoseno bilo ...ma reko neda mi se s njima zajebavati ...i odem i odustanem ...misliš bit ce bolje ...a ovo je katastrofa ....meni u monitoringu niti jedna crvena ...bile te 2 i odustanem i nakon 3 dana ih nije bilo više...i sad ovo ...ne znam šta više reći...propast živa
Molim te, obrati pozornost na pravilnost pisanja svojih poruka.

Rečenice počinju Velikim slovom, završavaju točkom (upitnikom, uskličnikom). Nakon točke ili zareza obavezno dolazi prazno polje (jedan razmak), pa onda se nastavlja druga rečenica, jer je inače nepregledno i teško za čitati. Tri točkice između rečenica također nisu dozvoljene (umjesto točki i velikih slova).
Osim toga, obavezno koristimo hrvatska slova č ć đ š ž.
Rečenice nek budu čim kraće, razumljivije i lakše za čitati.
Prethodne poruke ne treba citirati. Ako je nužno, citiraj samo jedan isječak, rečenicu ili riječ.

Umjesto pisanja poruke za porukom, koristi polje Izmjena, te u roku 90 minuta možeš ispraviti svoju poruku.

Neispravno pisane poruke bit će obrisane bez upozorenja.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh