• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
509
Oni moraju na muljanje. Ako je neoporezivi dio plaće skočio s 2.800 kuna na 4.800 je li onda normalno da neoporezivi prihod poljoprivrednika skoči s 80.500 npr. na 150.000 kuna. Pusti to što se ljudi snalaze pa prihode raspoređuju na rodbinu
 

zeljkomir

Član
Tu od
25 Velj 2014
Poruka
70
Evo 15-ti je prosao, poticaja nema. I kao do kraja mjeseca bi trebali sve isplatiti...To bude kad na vrbi grožđe rodi......a druge godine u veljači budemo dobili neki sitniš od ostataka poticaja...užas živi.....
 

sanjak

Član
Tu od
7 Kol 2023
Poruka
45
Pa ako misle isplatiti onda im preostaje sljedeći tjedan,pošto sumnjam da će isplaćivati između Božić i nove godine...
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,654
Kako je sve poskupilo 100%?? Pšenica, kukuruz,mlijeko i drugi proizvodi su kao prije 15 godina. Tako da dobiješ isto para kao i onda,pa nema razloga za povećanjem. A to što bi neki ovce i novce. Eeee, za to se učlaniti u stranku AP-a.
U kojoj državi Ti živiš? Koliko je cijena pšenice i kukuruza bila prošle godine,a koliko ove?Cijena odojaka otišla u nebo,,a ti kažeš 80500 je isto para ko i pred 15 godina??Ja sam prošle godine premašio taj limit,jer sam imao odličan prinos i cijena je bila skoro dupla,a ove godine prinos katastrofa i cijena također. Zbog prošle godine ubacili su me u RPO,a ove godine šute ko k..e..Da je poštena država sada bi trebali vratiti što su uzeli.Nisam ni u jednoj stranci al kad već spominješ AP,koju ti predlažeš? Možda DP..domoljube s braniteljskim penzijama:unsure:,koji se uz penziju bave švercom svega i svačega..i nitko ih ne pita..da li su premašili limit od 80500 kuna.
 
Posljednje uređivanje:

zeljkomir

Član
Tu od
25 Velj 2014
Poruka
70
Imaju još ovaj tjedan da sve isplate, jer od drugog tjedna su na godišnjem do Tri Kralja, a i siroti moraju se odmoriti od tolikog sjedenja i tipkanja i javljanja na telefon 🤣🤣🤣
 

Brad1

Iskusan lik
Tu od
24 Lip 2019
Poruka
632
U kojoj državi Ti živiš? Koliko je cijena pšenice i kukuruza bila prošle godine,a koliko ove?Cijena odojaka otišla u nebo,,a ti kažeš 80500 je isto para ko i pred 15 godina??Ja sam prošle godine premašio taj limit,jer sam imao odličan prinos i cijena je bila skoro dupla,a ove godine prinos katastrofa i cijena također. Zbog prošle godine ubacili su me u RPO,a ove godine šute ko k..e..Da je poštena država sada bi trebali vratiti što su uzeli.Nisam ni u jednoj stranci al kad već spominješ AP,koju ti predlažeš? Možda DP..domoljube s braniteljskim penzijama:unsure:,koji se uz penziju bave švercom svega i svačega..i nitko ih ne pita..da li su premašili limit od 80500 kuna.
Kolika je bila prosječna cijena pšenice i kukuruza i ostalih poljoprivrednih proizvoda zadnjih 5 godina izuzev prošlu? Jedna lasta ne čini proljeće. Cijena odojka je vrlo oscilirajuća. Bilo je i prijašnjih godina cijena odojaka 25kn/kg. Uzmi +15% inflacije, prelazak na euro i evo ti cijene koju imamo. Ne branim nikoga, samo ako već želite biti objektivni onda budite objektivni i prema sebi a ne samo gledati kako nama paše. Poljoprivreda je BIZNIS. I kao takav ima svoje prednosti i mane, te isto tako nosi rizike sa sobom. Kao što je cijena proizvoda i poticaj (koji možeš dobiti a i ne moraš), a na nama je da donosimo odluke koje ponekad budu ispravne a ponekad i ne.
 

Tina MTM

Član
Tu od
9 Stu 2022
Poruka
35
Evo maloprije ih zvala da ih pitam zašto su mi tako malo uplatili avansa i ona provjerila da nije bilo umanjenja i vidi da nije bilo i kaže da je možda zbog kontrole što je bila i da će ostatak osnovnog i preraspodjeljenog biti uplaćeno do kraja mjeseca da pričekam da će biti uplaćeno. Nadam se da je tako jer ovo što su mi bili uplatili 15.11. nije bilo ni pola koliko su trebali isplatiti!
 

Danci001

Aktivni član
Tu od
1 Lip 2016
Poruka
113
Ma nevjerujem da budu uplačivali ovaj tjedan. Vjerovatno da budu idući imadu 3 dana fore. Možda griješim
 

zeljkomir

Član
Tu od
25 Velj 2014
Poruka
70
Ovaj tjedan MORAJU sve isplatiti, jer iduci pola njih ne radi. Bas me zanima koliki ce biti ostatak od ovih dviju isplata koje smo dobili!
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh