• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
jučer mi sjeo na račun poticaj za krmače više nego odlično...po krmači sam dobio 402 kn..38 krmača imam pa je to i neka pristojna svota
 
S

seljaček

Guest
jučer mi sjeo na račun poticaj za krmače više nego odlično...po krmači sam dobio 402 kn..38 krmača imam pa je to i neka pristojna svota

Dali su krmače pod selekcijom ili obične križanke, selekciske su trebale biti 650 kn/komadu ?
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
krmače su pod selekcijom..za ovu 2011 bi trebalo biti ja mislim toliko...a to je isplata druge godine
 

atomizer2

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
64
ove godine kad smo u trečem mjesecu prijavljivali proizvodnju za poticaj dal neko možda zna dal če to biti uopće ove godine isplačeno? ja imam konkretno prijavljenu jabuku i papriku
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
meni je zasad samo isplatno poticaj za kravu u cijelosti iznos
 

atomizer2

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
64
ja još nisam dobio za jabuku i papriku.pitanje sam postavio s obzirom da je lani zaista bilo u vrlo pristojnom roku isplačeno barem sam ja dobio vrlo brzo poslije prijave godišnji poticaj.pošto su krajem godine izbori i nema se novaca mislim da i nečemo dobiti tako brzo.
 

panther

Član
Tu od
14 Sij 2008
Poruka
43
Zna li možda netko da li ministarstvo isplaćuje onih 15% iz 2008.
Rečeno je do kraja lipnja 2011. Meni još ništa.
 

DELO1

Član
Tu od
9 Ožu 2009
Poruka
378
-i mene zanima onih 15%, panther dali si ti taj papir vraćao u ministarstvo ili ne....
-za jabke i općenito voće nije bio ...
-krmače i krave kod nas bilo još u petom mjesecu...za ovce ne znam...mogu provjeriti ...
 

DELO1

Član
Tu od
9 Ožu 2009
Poruka
378
-nisam ni ja ali sam negdje po forumu čitao da bi se trebao vratiti nazad u ministarstvo, jednostavno ne znam :madmana:
 
P

Pinta

Guest
Da vas obradujem, ni ja nisam vratio taj papir, a danas sjelo tih 15% za 2008., nego jeli kome isplačena kakva premija za mlijeko u šestom mjesecu, meni ništa još
 

DELO1

Član
Tu od
9 Ožu 2009
Poruka
378
-evo upravo se vratio iz grada i ima nešto na bankomatu po cifri činimi se da bi to bilo tih 15% ...:supz:
 

D&D

Član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
275
Zna li tko jel za sadnju/podizanje novog nasada, (konkretno riječ je o orahu) sadnice moraju biti certificirane. Znam da više nema one love za podizanje nasada i kapitalnih,no pitanje jel za upisnik i arkod te za dobivanje onih cca 20000,00 kn godišenje za održvanje sadnice moraju biti certificirane. Ne znam čak koga pitati,tj tko je mjerodavan jer jedni govore jedno a drugi drugo...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh