• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pa hvala mu na tom ,lažov jedan naperlitani:finga::finga::finga:
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
ništa nema sad provjerioCroatia banka nitko danas nije dobio poticaj!!!!!
Sretan Uskrs svima, posebno našem ministru lažovu Jakovini!!!!!!
imati cemo krasan uskrs bez poticaja...
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
u zadnje vrijeme često provjeravam stanje racuna al ništa na njemu pa evo maloprije idem pogledat onako bezveze kad tamo lova danas uplačemo oko 11 sati 50% $$$$
 
P

pavišće

Guest
pa hvala mu na tom ,lažov jedan naperlitani:finga::finga::finga:

navodno bili poticaji, sad me zvalo par kolega, dobili..moram i ja do banke vidjet:p
 

batad

Član
Tu od
10 Lip 2010
Poruka
304
I ja čekam poticaj. I još ga nisam dobio. I meni treba. Ali ne koristim trenutnu sitaciju za iznošenje svojih političkih stavova i nemam amneziju. E sad bi tu trebao pisati o prošlom razdoblju, iznositi činjenice i zakone ali mi se ne da a i ne vrijedi jer pojedinci imaju unaprijed definiran stav i mislit će ono što već misle. I treba da mislite ali ako može dijalektički (uzrok-posljedice).
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
evo sjelo za zemlju,nemam puno ali budem kvalitetno raspodjelio,sjelo za jednu vrstu krava i 38 kuna za otežane uvijete,ostatak drugi tjedan,samo me strah koliko bude ostalo do jutra dok se banka počne namirivati:partyman::partyman:
 

OPG HORVAT

Član
Tu od
24 Ožu 2011
Poruka
696
i ja čekam poticaj. I još ga nisam dobio. I meni treba. Ali ne koristim trenutnu sitaciju za iznošenje svojih političkih stavova i nemam amneziju. E sad bi tu trebao pisati o prošlom razdoblju, iznositi činjenice i zakone ali mi se ne da a i ne vrijedi jer pojedinci imaju unaprijed definiran stav i mislit će ono što već misle. I treba da mislite ali ako može dijalektički (uzrok-posljedice).

potpisujem
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Decki upravo gledate najnoviji hit-film "Kako je Jakovina ukrao Uskrs".
 

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
a zašto su skinuli onaj dokument sa agronet profila,kad sam prvi puta išao gledati bio je dokument ODLUKA O ISPLATI 2011 ili tako nešto,tamo je sve pisalo koliko trebam dobiti i šta je odobreno a šta nije,sad toga više nema tamo??? i još jedno pitanje ako netko zna,piše taženo 1500kn za teže uvjete gospodarenja,odobreno 410kn,umanjeno za 1100kn,razlog-financijska disciplina????

jel tko vidjeo ovo što sam napisao ljudi,jel vas ne zanima šta skidaju,umanjuju i zašto??
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Decki upravo gledate najnoviji hit-film "Kako je Jakovina ukrao Uskrs".
Nama ga je vratio,evo popodne konačno sjeli poticaji cca 923kn/ha
 
E

ekontra

Guest
đovani udjeli nama koji nismo dobili :(:(
dane001 - zanima svaka lipica, ako znaš jel možeš pojasniti???
 
H

hrca

Guest
evo ja sad gledo preko neta u croatia banci i ništa 0000000:twisted::twisted:
 

turki

Član
Tu od
30 Ožu 2011
Poruka
118
Ja upravo dobio nekih 40% preko zagrebačke banke.
Nadam se da če i ostali poljoprivrednici dobiti poticaje te provesti Uskrs
puno mirnije sa svojim obiteljima
 

vlado111

Novi član
Tu od
25 Ruj 2011
Poruka
12
stigao je poticaj za voćarstvo, 50% od ukupnog iznosa za osnovno održavanje i za ekološku proizvodnju
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh