• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
uplačeno za simentalke krave kod mene,odmah prosljedio dalje,al :heart::heart:,veselije radi,sad ostaje upitno ono umanjanje na zemljištu:confused::confused:
 
D

djelak

Guest
uplačeno za simentalke krave kod mene,odmah prosljedio dalje,al :heart::heart:,veselije radi,sad ostaje upitno ono umanjanje na zemljištu:confused::confused:

zna li ko zašto je umanjeno
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Da,za krave dojilje,evo danas čujem veselu vijest od jučer banka ne može obračunavati opomenu za kašnjenje :prayer::prayer:
 
S

seljaček

Guest
Za krmače isplačeno danas ali 60% od druge polovice dali to znači da pušimo ostatak ili da bude još jedna isplata za zemlju mi umanjili 30% od druge polovice. Ma mislim da tu j... lud zbunjenog.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ma nikada ni jedna vlast nije isplatila sve na čisto ,uvijek si moraju ostaviti za ljetovanje ali tu nema velike pomoći jer se oni kao drže slova zakona i pravilnika :vragek::vragek:,koji nikad nje isti na kraju kao na početku:toimonster::toimonster:
 

leekica

Novi član
Tu od
22 Lip 2012
Poruka
28
Netko je ranije napisao da je to za njihove troškove, ali da će i to naknadno isplatiti samo nisu rekli kada.

to su bili rekli kao za neke troskova ali imam novu informaciju od ministarstva za isplatu poticaja i receno mi je da je to samo 38 posto isplaceno za zemlju i da nista nezna kad ce ostatak ici .... a za krave dojilje je umanjeno i za mlecne krave to oni uzimaju za zahtjev za poticaj ko nije platio pri podnosenju zahtjeva ...a sa ostali poticaja sto je uzeto to je ono PRESAO SI GODISNJEG DOHOTKA PREKO 100 HILJADA KUNA I OBRACUNAVA SE 8 POSTO MANJE TO JE NAJNOVIJA INFORMACIJA KOJA JE MENI RECENA
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
to su bili rekli kao za neke troskova ali imam novu informaciju od ministarstva za isplatu poticaja i receno mi je da je to samo 38 posto isplaceno za zemlju i da nista nezna kad ce ostatak ici .... a za krave dojilje je umanjeno i za mlecne krave to oni uzimaju za zahtjev za poticaj ko nije platio pri podnosenju zahtjeva ...a sa ostali poticaja sto je uzeto to je ono PRESAO SI GODISNJEG DOHOTKA PREKO 100 HILJADA KUNA I OBRACUNAVA SE 8 POSTO MANJE TO JE NAJNOVIJA INFORMACIJA KOJA JE MENI RECENA



Ja se nigdje u ovo ne mogu uklopit ništa ne paše a uzeto mi je.
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Da,za krave dojilje,evo danas čujem veselu vijest od jučer banka ne može obračunavati opomenu za kašnjenje :prayer::prayer:

Sada ti uredno pošalju OBAVIJEST i naplate ju. Zakonski je u redu jer to nije opomena....
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
je danas bila neka uplata,po izračunu to je onaj zaostatak za zemlju
 

gmiža

Član
Tu od
19 Kol 2007
Poruka
410
je danas bila neka uplata,po izračunu to je onaj zaostatak za zemlju

Hm, meni to nepaše za ništa drugo nego za poticaj za mlijeko, 1 rata,
možda griješim, nemam pojma, a neznam tko i ima kad nam tako lijepo napišu za što je bila uplata
 
K

Ketty

Guest
Ljudi, imate u agronet aplikaciji tablicu sa svim elementima poticaja za 2011. godinu u kojoj stoji što ste tražili, koliko vam je odobreno, zbog čega je umanjeno i kada je koliko isplaćeno, pa si možete pogledati što vam je sjelo.
Meni kraj jučerašnje uplate stoji: osnovno plaćanje po poljoprivrednoj površini.
 

gmiža

Član
Tu od
19 Kol 2007
Poruka
410
Ljudi, imate u agronet aplikaciji tablicu sa svim elementima poticaja za 2011. godinu u kojoj stoji što ste tražili, koliko vam je odobreno, zbog čega je umanjeno i kada je koliko isplaćeno, pa si možete pogledati što vam je sjelo.
Meni kraj jučerašnje uplate stoji: osnovno plaćanje po poljoprivrednoj površini.
U pravu si
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh