• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

sdpj

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
120
u pravu si prijatelju "kontam" ali ne mogu čitati komentare nekih koji govore da im poticaj nije potreban i to iz dva razloga.1-taj poticaj sastavni je dio eu i imaju ga sve članice i siguran sam da ga dobiju onda kada je i rok i taj za taj poticaj glasali su svi koji su zaokružili "da"na glasačkom listiću(ja nisam!)na referendumu kao sastavnom dijelu unije.2-ako ne žele primati poticaj neka naprave zamolbu za brisanjem i kvit 3-svatko treba uzeti ono kaj ga ide i kaj zasluži mi to jesmo zaslužili samo što to mnogi tumače na krivi način pogotovo oni koji se nikad nisu bavili poljoprivredom i koji misliju da nama cvjetaju ruže.u toj istoj EU-"ropskoj" uniji postoje poticaji za sve i svašta samo tamo ima ipak malo više poštenja nego kod nas 4-i ja sam za to da se ti poticaju ukinu ali neka sve ima svoju normalnu i realnu cijenu a ne ovak kak je trenutno mislim na repromaterijal i sl.dok god naše stvari su jeftinije vani nema nama napretka a dok god je ovako tako dugo koristi ono što te pripada,nismo mi bitange nego veoma radni i marljivi ljudi samo što nas nitko ne cijeni a to smo si sami krivi.na kraju da vas pitam nešt!--Koliko puta je recimo netko iz komore ili iz seljačkog saveza održao ozbiljniju konferenciju za medije i građanstvo(ali ne prije prosvjeda) i svima probao rastumačiti konkretnije što seljaci žele i ukaže na neke druge stvari gdje se mi ne slažemo s nečime van sektora poljoprivrede ?to kaj se jednom godišnje izađe na ulice samo nas ljudi psuju jer neznaju pravu istinu.zašto mi nebi recimo tim kojima nije nešt jasno rekli neke stvari,pozvali ih na mjesec dana kod nas na posao kad su na godišnjem pa da vidimo koliko bi izdržali
 

slider141

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
205
u pravu si prijatelju "kontam" ali ne mogu čitati komentare nekih koji govore da im poticaj nije potreban i to iz dva razloga.1-taj poticaj sastavni je dio eu i imaju ga sve članice i siguran sam da ga dobiju onda kada je i rok i taj za taj poticaj glasali su svi koji su zaokružili "da"na glasačkom listiću(ja nisam!)na referendumu kao sastavnom dijelu unije.2-ako ne žele primati poticaj neka naprave zamolbu za brisanjem i kvit 3-svatko treba uzeti ono kaj ga ide i kaj zasluži mi to jesmo zaslužili samo što to mnogi tumače na krivi način pogotovo oni koji se nikad nisu bavili poljoprivredom i koji misliju da nama cvjetaju ruže.u toj istoj EU-"ropskoj" uniji postoje poticaji za sve i svašta samo tamo ima ipak malo više poštenja nego kod nas 4-i ja sam za to da se ti poticaju ukinu ali neka sve ima svoju normalnu i realnu cijenu a ne ovak kak je trenutno mislim na repromaterijal i sl.dok god naše stvari su jeftinije vani nema nama napretka a dok god je ovako tako dugo koristi ono što te pripada,nismo mi bitange nego veoma radni i marljivi ljudi samo što nas nitko ne cijeni a to smo si sami krivi.na kraju da vas pitam nešt!--Koliko puta je recimo netko iz komore ili iz seljačkog saveza održao ozbiljniju konferenciju za medije i građanstvo(ali ne prije prosvjeda) i svima probao rastumačiti konkretnije što seljaci žele i ukaže na neke druge stvari gdje se mi ne slažemo s nečime van sektora poljoprivrede ?to kaj se jednom godišnje izađe na ulice samo nas ljudi psuju jer neznaju pravu istinu.zašto mi nebi recimo tim kojima nije nešt jasno rekli neke stvari,pozvali ih na mjesec dana kod nas na posao kad su na godišnjem pa da vidimo koliko bi izdržali

Što bi sa jučerašnjim sastankom, izgleda da ga nije ni bilo !
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
znam da svima treba svaka kuna ali osobno moj opg nikad neračuna na taj poticaj..mislim da njemu nije svrha da se na njega striktno oslanja..mi planiramo rashode kroz godinu da bi mogli gdje šta uštedjeti,malo ovo malo ono i krpa se ..a poticaj..kad stigne stigne,ak dođe dobro..pokrpat će neke rupe ak nedođe a šta sad..nevrjedi se živcirati..znam da će svi sad misliti da sam budala ali velim mi svi smo nemoćni...živcirali se ili ne možda dobijemo a možda ne....:icon_axe:

tako sam i ja prije govorio... ali nakon prosle godine od ratarstva mi ostali samo dugovi pa sada cekam !!!!
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Jedino je kod nas moguće u sred utakmice bez posljedica mijenjati pravila. Bit će da smo mi naj pametniji na svijetu, jedino nas rezultat malo demantira.:icon_scratch::cool2::mur::icon_axe:
 

Ä‘ovani

Član
Tu od
13 Ožu 2012
Poruka
251
znam da svima treba svaka kuna ali osobno moj opg nikad neračuna na taj poticaj..mislim da njemu nije svrha da se na njega striktno oslanja..mi planiramo rashode kroz godinu da bi mogli gdje šta uštedjeti,malo ovo malo ono i krpa se ..a poticaj..kad stigne stigne,ak dođe dobro..pokrpat će neke rupe ak nedođe a šta sad..nevrjedi se živcirati..znam da će svi sad misliti da sam budala ali velim mi svi smo nemoćni...živcirali se ili ne možda dobijemo a možda ne....:icon_axe:

e moj prijatelju svi smo mi "budale" neki veće a neki manje
samo radimo, škrtarimo (naravno na sebi i svojima bližnjima) sve novce ulažemo natrag u tu poljoprivredu a onda bi se trebali odreći i poticaja
nema veze ko nas j.... kad smo "blesavi":icon_butt:
 
C

cikla

Guest
Ima li netko da još nije dobio poticaj za 2011. god.Ja nisam dobila a kad sam agenciji poslala upit tražili su me broj tel.pa sad čekam da se netko javi...valjda bude...:icon_weed:
 

sdpj

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
120
gdje je sad obećanje jakovine iz prošlog tjedna kad je rekao da je prvih 230 milijuna isplaćeno i da je u dogovoru sa ministrom financija dogovoreno da će takovim tempom biti isplaćivano svaki tjedan.ovaj tjedan uplaćeno je nekih 37 milijuna a do 230 fali još skoro 200 milijuna ako ja znam računati,pa me zanima dali će se i sada on opet javiti i reči da on to nije izjavio!?pa kako ga nije sramota,barem da nam ne laže i ne diže živce.
 

seljancica70

Član
Tu od
28 Sij 2013
Poruka
126
gdje je sad obećanje jakovine iz prošlog tjedna kad je rekao da je prvih 230 milijuna isplaćeno i da je u dogovoru sa ministrom financija dogovoreno da će takovim tempom biti isplaćivano svaki tjedan.ovaj tjedan uplaćeno je nekih 37 milijuna a do 230 fali još skoro 200 milijuna ako ja znam računati,pa me zanima dali će se i sada on opet javiti i reči da on to nije izjavio!?pa kako ga nije sramota,barem da nam ne laže i ne diže živce.

ipakmislim da bi se mi malo trebali strpiti za te poticaje jer nama o njima ne ovisi egzistencija oni su zapravo višak prihoda i mi se samo sa njima razbacujemo i bahatimo (a to što mi je traktor na godišnjem odmoru jer nemam novaca za popravak ma to je čisto bahačenje )mi se moramo solidarizirati sa jadnim državnim službenicima jer je njima (nekolko tisuća obitelji) ugrožena egzistencija jer im plača kasni pa malo više od 1 dan ma tih nekoliko tisuća obitelji je sigurno vrjednije od nekolko stotina tisuća OPG=a:mur::mur::mur:
 

baler

Član
Tu od
4 Svi 2012
Poruka
37
bok

Ima li netko da još nije dobio poticaj za 2011. god.Ja nisam dobila a kad sam agenciji poslala upit tražili su me broj tel.pa sad čekam da se netko javi...valjda bude...:icon_weed:

nisam ni ja dobio ,tražio sam pismeni upit,i dobio odgovor da ću dobiti,a kada to je pitanje:x::x:
šalji upit na uruđbeni,jer naslušao sam se priča preko telefona osam mjeseci,što naslušao,čak i zaljubio u službenicu u Agenciji,.....Tonka:(inlove):
 

seljancica70

Član
Tu od
28 Sij 2013
Poruka
126
ajoj još sam nešto zaboravila ,DRAGI GAZDA GIZDAVI AKO TEBI KOJIM SLUČAJEM NE TREBAJU POTICAJI SLOBODNO IH PROSLIJEDI DO MENE I AKO IMA JOŠ NETKO KOME NE TREBAJU JA ĆU IH DRAGE VOLJE BAHATO POTROŠITI:drink::drink:
 

baler

Član
Tu od
4 Svi 2012
Poruka
37
e moj prijatelju svi smo mi "budale" neki veće a neki manje
samo radimo, škrtarimo (naravno na sebi i svojima bližnjima) sve novce ulažemo natrag u tu poljoprivredu a onda bi se trebali odreći i poticaja
nema veze ko nas j.... kad smo "blesavi":icon_butt:

život je prekratak da se škrtari na sebi i svojima bližnjima,ulaganje u poljoprivredu nema baš sreće,gledaj samo Željka M,poljoprivredom se nije puno zapomogel,najavio je povratak u ring,fali mu kila za tešku kategoriju,a moja olakotna okolnost je da imam i viška:pig:
 
B

bosniahos

Guest
Čini mi se da smo več sada dobrano obrali bostan,točno je neko spomenia da smo sve svoje ulagali u poljoprivredu a sad.....A tek dok dovrše legalizaciju to če biti točka na i.Davno prije mi je rekal kolega iz Slovenije malo onako u šali a znaš ja san več prije kupil farmu ježeva pa sam se naučil ih j....t u leđa a itebi to savijetujem, e koliko je utoj šali bilo gorke istine.
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Čini mi se da smo več sada dobrano obrali bostan,točno je neko spomenia da smo sve svoje ulagali u poljoprivredu a sad.....A tek dok dovrše legalizaciju to če biti točka na i.Davno prije mi je rekal kolega iz Slovenije malo onako u šali a znaš ja san več prije kupil farmu ježeva pa sam se naučil ih j....t u leđa a itebi to savijetujem, e koliko je utoj šali bilo gorke istine.

He he, dobar ti kolega njega ništa ne može iznenaditi :)
 

tatar

Član
Tu od
16 Ruj 2009
Poruka
455
pomočnica ministra izjavi da je svrha novog zakona opz stvaranje nove vrijednosti .
pa me zanima kako može isplata poticaja 30 lipnja pomoći u stvaranju nove vrijednosti.
to meni nejde jedno sa drugim .
 

dado153

Novi član
Tu od
14 Tra 2012
Poruka
16
Sad je on Pitomački zet , a ako je istina što se priča biti če i ponovo tata.

Ostat čemo bez ministra poljoprivrede otići će na porodiljni fučka se njemu za poljoprivredu on je svoje posijao :cool2: :icon_e_geek:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh