• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

sdpj

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
120
Zašto bi ti bio veći katolik od pape. Poticaj koristi ali sve drugo nemoj i sve u redu. Ja nisam u sustavu pdv-a i koristim poticaj a nisam u sustavu zato što nemam živaca za sve to. Nemogu gledat da me netko krade a da ja šutim, ovako ja uzmem poticaj nemam povrat pdv-a i ne treba mi. To što bi na pdvu izgubio nadoknadim na drugi način, ne može mi ni jedan inspektor ništa.

neznam kak to misliš da ti inspektor nemože ništa ako nisi u sustavu pdv-a,nisam ni ja u sustavu ali svako malo pa netko dođe
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
neznam kak to misliš da ti inspektor nemože ništa ako nisi u sustavu pdv-a,nisam ni ja u sustavu ali svako malo pa netko dođe


A šta mi mogu ne podliježem ni pod jedan zakonosim da sve bude posijano što sam naveo u zahtjevu a to je i moj interes. Nikad još nije bio ni jedan inspektor.
 

orehovec

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
55
A šta mi mogu ne podliježem ni pod jedan zakonosim da sve bude posijano što sam naveo u zahtjevu a to je i moj interes. Nikad još nije bio ni jedan inspektor.

Doći će on, kad ćeš se najmanje nadati, znam iz iskustva svojih susjeda i sebe. I uvjek nešto nađe, neke sitnice....
 

seljancica70

Član
Tu od
28 Sij 2013
Poruka
126
ljudi upravo pročitala na onom drugom forumu poticaje dobili oni koji nisu dobili za 2011 g ,a drugi će dobiti ovih dana 50 % i odmah im uzeli:(whew)::(whew)::(whew)::(whew)::(whew):
 

orehovec

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
55
ljudi upravo pročitala na onom drugom forumu poticaje dobili oni koji nisu dobili za 2011 g ,a drugi će dobiti ovih dana 50 % i odmah im uzeli:(whew)::(whew)::(whew)::(whew)::(whew):

Ajde, konačno da je krenulo:(party):
 

Drazenn

Član
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
191
Vraga je krenulo.Jučer su dobili dužnici za 2011 a za nas druge još neznaju kad će.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Vraga je krenulo.Jučer su dobili dužnici za 2011 a za nas druge još neznaju kad će.

Ma ko ih j.. mogu si taj poticaj zabiti u šu... nečekam više nikoga na ništa posudil bum si za to kaj trebam, nakon berbe vratim i ende a dok ova mafija isplati, ako isplati, dobro bu došlo! Bitno da njih 5 ide u 5 limuzina iz zagreba na isti sastanak! Mrš, gade mi se više! Hadezeovci su krali ali su dali nekaj i sirotinji a ova crvena govna sam kradu, nabijaju poreze i ovrhe a ništa nedaju osim praznih obečanja! Sad bi si najrađe upalil motorku i odrezal si ruku sa kojom sam zaokruzil sdp na izborima:mur::mur::mur:
 

Drazenn

Član
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
191
Dobro meni je malo lakše, nisam glasal za ovu crvenu pošast koja je selu i poljoprivredi napravila štete više nego sve suše i poplave zajedno.
 

sdpj

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
120
gospodo draga i ja sam zaokružil njih na listiću ali pričati o nekakvim pošastima pa današnju vlast nazivati tako,pa prisjetimo se malo zbog čega nam je tako.pa najviše zbog onih koji su dosad dijelili sve i svašta svakome za mir u kući i glasove a zadužili su ovu državu barem za dvije tri države.budimo realni ali je tako samo kaj su ovi danas radije išli primjerom rezanja i štednje a ovi dosad su samo dizali kredite svakodnevno pod kamatama od kojih boli glava.možda će mi netko zamjeriti nešt ali mislim da se trenutno u zemlji odvijaju neke vrste uvođenja reda priznali mi to ili ne ali najveći problem je u nama jer smo tiho,vođe ko da ih nema,po nama seru svi od djeteta u vrtiću do staraca a zašto?!dal je linić kriv što u zemlji trenutno imamo 50 milijardi neplaćenog poreza,dal je linić posljednjih 5 godina bacil skoro 60 milijardi naših kuna u brodogradilište,dal je linić uzel skoro 20 milijardi kuna od EU za sanaciju brodogradnje,ima tu još puno tih stvari ali zasad toliko.svatko tko u današnje vrijeme misli da su nam oni prije donijeli nešt dobroga ili su imali koristi isto ko i oni ili su jednostavno blesavi,treće opcije nema.zato me boli kad netko veli da su ovi danas pošast,pa što su onda bili oni koji su danas po remetincima,koji su bojali tunele za cifre od kojih boli glava,koji su se ugojili za duplo otkad su došli na vlast,koji su krčili nepostojeće šume,........budimo samo realni
 

sdpj

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
120
naravno da i to stoji a stoji zato jer smo svi mi budale,umjesto da zatvorimo granice i napravimo nered pa da vidimo dal bi to tak išlo dalje
 

Django

Član
Tu od
7 Stu 2011
Poruka
91
Sve to stoji ali stoji i da je ova vlast nesposobna i nesklona selu.
Pa vidi se kojga su postavili za ministra, životopis mu je zadivljujuči direktor TJ proma propale trgovine i načelnik opčine IMPRESIVNO! Pitam se zakaj nisu postavili npr. dragicu zgrebec koja bi sigurno bila miljun put prikladnja i sposobnja?!
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
samo da mi je jedan dan vlasti,prvo bi političari završili na golom otoku a onda ove sve što pljuju po raznim portalima po pitanju poticaja razotkriti imenom i prezimenom i satrt u pseču hranu,smradovi jedni,to su uglavnom tatini i mamini sinovi i razni proleteri novokomponovani sa debelim kompleksima
 

orehovec

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
55
samo da mi je jedan dan vlasti,prvo bi političari završili na golom otoku a onda ove sve što pljuju po raznim portalima po pitanju poticaja razotkriti imenom i prezimenom i satrt u pseču hranu,smradovi jedni,to su uglavnom tatini i mamini sinovi i razni proleteri novokomponovani sa debelim kompleksima

Ja jesam novi na forumu moram priznati, al glupo je kaj skrećete s teme čija je i svrha ovog foruma. Pričamo o nečemu kaj znamo da se nemože dogoditi kao primjer koji si ti naveo. Svrha foruma su poticaji i informacije koje se tiču njih, a ne politika SDP-a i HDZ-a ili kaj ja znam koga već....
 

slider141

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
205
Ima li koga da su mu sjeli novci danas, mislim na dužnike iz 2011. godine??:icon_scratch:

Većini dužnika iz 2011. je iznos duga veći od poticaja tako da im neće ništa sjesti na račun, sve ide za dug u poreznu.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ja jesam novi na forumu moram priznati, al glupo je kaj skrećete s teme čija je i svrha ovog foruma. Pričamo o nečemu kaj znamo da se nemože dogoditi kao primjer koji si ti naveo. Svrha foruma su poticaji i informacije koje se tiču njih, a ne politika SDP-a i HDZ-a ili kaj ja znam koga već....

Sve 5 kolega ali jedini i isključivi krivac za ovo stanje u poljoprivredi i oko pitanja poticaja je politika koja pogoduje todoriću i ekipi uz gaženje i omalovažavanje malog seljaka. I onda kad otvoriš bilo koju temu vezanu uz selo ,seljake ,poticaj u bilo kojim novinama ili portalima,večina samo pljuje po nama,a sad da je netko od vlasti ili resornog ministarstva imao muda izaći javno u medije nekoliko puta i od onih milijardi isplačenog poticaja do sada koliko je završilo kod todorića i sličnih lopina a koliko skupno kod nas maleckih seljaka.A što se tiće ovih anonimnih dade se to riješti,samo kad čovijeku dođe žuta minuta,:icon_axe::icon_axe::cool2:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh