• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Ni dalje ništa od poticaja kod mene..Srećom ja imam opskrbljeno sve za sjetvu ove godine, jedino trebat će novaca za legalizaciju jer nemam baš ništa legalizirano..
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
znaci u petak krece isplata a subota i nedelja neradna pa kada ce onda isplatiti kad u petak krecu ???? koji su to govnari i lazljivci.......
 

BRIHOVCAN

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
98
znaci u petak krece isplata a subota i nedelja neradna pa kada ce onda isplatiti kad u petak krecu ???? koji su to govnari i lazljivci.......
kad če taj petak ????????????????
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Vec dugo zivim ja bez tih poticaja

bez prihoda i novaca

pocinjem luditi sto moram cekati

i dane brojati kad ću poticaj ja vidjeti :)
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
To je opet u zadnji tren,da imaju opravdanje kako su do 15. nešto isplatili ,pa da kažu da za prosvjede nema razloga,fuj,fuj ,bljak...
 

seljancica70

Član
Tu od
28 Sij 2013
Poruka
126
imam dojam da vi jednog našeg člana zajebajete.....naslikajte svoje pa objavite.....mislim da objavim nešto slično od svoje bakice polovica ovih bi ispala iz igre...no kakve to ima veze sa poticajima:icon_madu:
đuro (mladi deda godine ne mogu ni pogoditi a moje objavljene) hvala na obrani i zaštiti ali kod nas na selu kažu NE BOJ SE PASA KOJI LAJU TI NE GRIZU:eek:::eek:::eek::
 

seljancica70

Član
Tu od
28 Sij 2013
Poruka
126
To je opet u zadnji tren,da imaju opravdanje kako su do 15. nešto isplatili ,pa da kažu da za prosvjede nema razloga,fuj,fuj ,bljak...

MA LJUDI TO SE NAŠ LINIĆ NAS BOJI PA ĆE IPAK UPLATITI SAMO DA IM SE BLAGAJNICA OPET NE RAZBOLI:eek:::eek:::eek::
 

sdpj

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
120
samo je najveće pitanje koliko će uplatiti za što po onome kaj su nabrojili da će biti isplaćeno
 

IVANCIN

Član
Tu od
19 Lip 2009
Poruka
151
Pršle godine je bilo od 15.03 do 15.05 Od ove godine treba im više vremena da nam zagorčaju život pa ide od 01.03 do 15.05

za ovčare od 01.03 do 01.04

za krave 01.04 do 15.05
 

Aršanjski Pudar

Novi član
Tu od
7 Ožu 2013
Poruka
25
Pametni moji ajd mi objasnite drugi dio obavijesti ono o informativnoj anketi regionalnim ureduma radi željenog načina isplate preostalog dijela poticaja. prema tome oni još uvijek nemaju pojma kak nam budu dali drugi dio. Se me stra da to nije još nekakvo sranje iz liničeve kuhinje kojim oče dobit na vremenu.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ma nema se tu šta mudrovati ,LAŽU,KRADU,VARAJU NAS,jer jučer agencija ne zna koliki je iznos po hektaru,a vaučer bude prevara na kvadrat evo sad mi došao papir iz fine i mrknuli su mi jedan dio od ove uplate sa 5.3.,sad moram ići u poreznu da zatražim povrat ali ga hebi začas je 15 pa budu odmah uzeli za doprinose i jebe lud zbunjenog,a zvao sam prošli mjesec da nemam više duga ali zašto bi se tamo neki kancelarijski štakor zamarao sa pojedincom:fiery::fiery::fiery:
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,670
48tisuca kuna,,al nemora bit to razlog da udjes u sustav,,kaci te drugi zakon,,o dohotku,, mislim,,,

e viš, bojim se da po tom drugom zakonu, ako dobiješ jednu kunu poticaja odma si u obvezi ulaska u sustav poreza na dohodak...al još mudro šute dok svi ne podnesemo zahtjeve za poticaje...:icon_cool:
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Evo da se osvrnem na sve ovo ,stanje je sljedece imam duga za doprinose manje od poticaja i blokiran sam .. po ovome sto citam od vas uzeti ce mi u fini i naplatiti dug sto ja nemam nista protiv ,, ali u dugu mi je i dosta kamate a po ovome sto objavljuju kamatu ce oprostiti ako se napravi reprogram ili podmiri dug u cijelosti............................ Isao sam u ured porezne u Đakovu i oni nista ne znaju....
E pa sad za mene je bolje da isplata ne ide dok se ne donese u travnju zakon o oprostu kamate kako najavljuje sefica porezne..........................kamata imam oko 20 000 kuna
Dug ne mogu vratiti reprogramom jer traze svaki mjesec ratu a ne zele kvartalno jer nemam drugih primanja osim ratarstva a znamo da je to sezonski novac..
Po tome ako sada isplate poticaj meni ce naplatiti i kamatu i dug pa mi nece nista ni ostati.. Ako poticaj bude kasnio mozda ce u meduvremenu donijeti ovaj zakon pa ce mi u đepu ostati ta kamata,tih 20tisuca...
Na kraju situacija je takva da trenutno nemam ni za gorivo niti cu imati uskoro..
Vjerujem da među vama ima jos dosta sucajeva kao sto je moj.
..U poreznoj ne mogu napraviti preboj posto se ne zna iznos poticaja po jedinici povrsine tu jebe lud zbunjenog !!!!!!!!!! Evo to je moj slucaj ......
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Danas sam bio u AS AGRU i kaže da primaju vaučere:Kažu da ništa nije skuplje kada uzimaš preko vaučera,jedino za keš je popust 5 posto.Mani jedino nafte fali i spreman sam za sijetvu.
 

BRIHOVCAN

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
98
evo bio poštar donio obavjest is fine , e sad kad bi se samo još moglo vidjet što je to isplačeno bilo bi super , .....................šteta ja se taman pripremim da poštara srušim is motora kad ono on stane
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma nema se tu šta mudrovati ,LAŽU,KRADU,VARAJU NAS,jer jučer agencija ne zna koliki je iznos po hektaru,a vaučer bude prevara na kvadrat evo sad mi došao papir iz fine i mrknuli su mi jedan dio od ove uplate sa 5.3.,sad moram ići u poreznu da zatražim povrat ali ga hebi začas je 15 pa budu odmah uzeli za doprinose i jebe lud zbunjenog,a zvao sam prošli mjesec da nemam više duga ali zašto bi se tamo neki kancelarijski štakor zamarao sa pojedincom:fiery::fiery::fiery:

I ja sam danas dobio iz fine obavijest o nekom preboju s 5.3., neznam više ni sam kaj bude koliko se tu mulja i brlja.

Evo da se osvrnem na sve ovo ,stanje je sljedece imam duga za doprinose manje od poticaja i blokiran sam .. po ovome sto citam od vas uzeti ce mi u fini i naplatiti dug sto ja nemam nista protiv ,, ali u dugu mi je i dosta kamate a po ovome sto objavljuju kamatu ce oprostiti ako se napravi reprogram ili podmiri dug u cijelosti............................ Isao sam u ured porezne u Đakovu i oni nista ne znaju....
E pa sad za mene je bolje da isplata ne ide dok se ne donese u travnju zakon o oprostu kamate kako najavljuje sefica porezne..........................kamata imam oko 20 000 kuna
Dug ne mogu vratiti reprogramom jer traze svaki mjesec ratu a ne zele kvartalno jer nemam drugih primanja osim ratarstva a znamo da je to sezonski novac..
Po tome ako sada isplate poticaj meni ce naplatiti i kamatu i dug pa mi nece nista ni ostati.. Ako poticaj bude kasnio mozda ce u meduvremenu donijeti ovaj zakon pa ce mi u đepu ostati ta kamata,tih 20tisuca...
Na kraju situacija je takva da trenutno nemam ni za gorivo niti cu imati uskoro..
Vjerujem da među vama ima jos dosta sucajeva kao sto je moj.
..U poreznoj ne mogu napraviti preboj posto se ne zna iznos poticaja po jedinici povrsine tu jebe lud zbunjenog !!!!!!!!!! Evo to je moj slucaj ......
Imam vrlo slučnu situaciju osim što nisam u blokadi i što mi je kompletan dug s kamtama samo koliko su tvoje kamate i što imam za dobiti povrat PDV-a preko 10.000 kn i na to čekam več godinu i pol dana. Znači moji novci tamo stoje, a oni meni svoje šalju skupa s kamatama! a meni će Bog platiti kamatu na to što oni svoj posao ne obavljaju kak treba!!!
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
I

Imam vrlo slučnu situaciju osim što nisam u blokadi i što mi je kompletan dug s kamtama samo koliko su tvoje kamate i što imam za dobiti povrat PDV-a preko 10.000 kn i na to čekam več godinu i pol dana. Znači moji novci tamo stoje, a oni meni svoje šalju skupa s kamatama! a meni će Bog platiti kamatu na to što oni svoj posao ne obavljaju kak treba!!!

Državi bolje ne biti dužan, kad je država nama dužna tu nema veze ništa, bitno da se oni prvi naplaćuju, a oni sami imaju dug, ne znam zašto tvoj dug sa povratom nisu prebili, očigledno da tu kod vas u poreznoj ne rade posao, kod nas je što se tiče toga čisto sve, PDV se redovito isplaćuje, kao da živimo u različitim državama!
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh