• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
sjelo i kodmene ispadne mi 2044 kn/ha + teži uvjeti gospodarenja :icon_pidu:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Sjelo danas u Slatinsku banku nešto.
pod opis stoji ovako:
1. premija za krave dojilje
2. regionalno plačanje 2012.
3. specifična potpora 2012.

Dužnik jesam, oko 10.000 kn, al u blokadi nisam.

Neznam u kojim je kaj postotcima i nak kaj se sve točno odnosi i dali bude još za nešto došlo!
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Čuo danas da oni koji prelaze 200000 umanjuje im se 12% da odmah umanje za iznos kamata.
Kaj budete rekli jel hoćete vaucer ili lovu...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Jel to zbog duga, ili opčenito se svima umanjuje ako prelaze 100.000 kn?

A kaj s onima velikima igračima koji pokupe milijonske iznose??
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
svima se umanjuje
a do 200 tis kn je valjda 8 % umanjenja
a od 200 pa do 2 mil je dodatna 4 %
ma keš je keš j... š vaucer :(giggle):
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Samo kaj keš bude kasnije došao, a ako vaučer daju do kraja mjeseca, kaj ne vjerujem, bilo bi odlično, digao bi umjetno i špricivo za sjetvu.
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
Samo kaj keš bude kasnije došao, a ako vaučer daju do kraja mjeseca, kaj ne vjerujem, bilo bi odlično, digao bi umjetno i špricivo za sjetvu.

a budemo vidili moža i daju, nisam mislio ni da ce dat ovo ali eto stiglo je
 
T

traktorko

Guest
nešto je kapnulo neuklapa mi se u ništa osim dijela za TUG , vaucer ako dodje prije ( BOLJE VRABAC U RUCI NEGO GOLUB NA GRANI ) , do 6 mj i vlada može pasti! :icon_scratch:
 

icerepin

Član
Tu od
5 Tra 2009
Poruka
66
a budemo vidili moža i daju, nisam mislio ni da ce dat ovo ali eto stiglo je

pa ljudi božji izbori su !!!!!!!!!!!!!!!! ( i to dvoji ) sve če dati i bez novih poreza a kad padnu na izborima e onda držite hlače i gaće (kome ostanu ) jer onda udri da vrate što su dali.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
i sad ti budi pametan,vaučer mi ne treba jer imam osiguran repromaterijal,a do 30.6.će oni popušit izbore pa misli jel češ dobit keš:^):
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh