• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

baler

Član
Tu od
4 Svi 2012
Poruka
37
Ja mislim da je ipak zatišje pred buru...

slažem se ,samo da gospodin Latin bude još žešći ,jer samo sa takvim postupcima nešto možemo očekivati,od pisanja gospodina Kovača evropskom parlamentu nevidim neku korist,ko da oni neznaju ko sa nama manipulira za čije interese:icon_anal:
 

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
mislim da nece dugo Drzava opstati sa tim placama,,nema sanse,,,mi bogci,,ne stignemo radit za njih,,,al neka,ja bi im dao,jos vise,,nek uzivaju u neradu,,:cool2::cool2::cool2:
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,738
Stalno se priča o tih 37% za zemlju, mi smo imali prošle i pretprošle godine istu količinu, tj, parcele prijavljenje na kojima se sijao kukuruz, poticaj od ove i prošle godine je manji za nekih 10% bio.. sad, ko kog tu ebe više....
 
Posljednje uređivanje:

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
mislim da nece dugo Drzava opstati sa tim placama,,nema sanse,,,mi bogci,,ne stignemo radit za njih,,,al neka,ja bi im dao,jos vise,,nek uzivaju u neradu,,:cool2::cool2::cool2:

ma skoro da je tako,nek nas jebu kad se damo,nismo za drugo.......državu čini NAROD a ne ONI....al su oni pametniji,pa pravo nam budi.....pročitajte malo na raznim stranicama šta o nama ,našem ulasku u EU misle svjetski mozgovi....."ulazak HR u EU kao dolazak na feštu u 4 ujutro"....ili.."hrvati se stolječima bore za samostalnost a kad se izbore ulaze u "neke unije"..i sl.:(doh):
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
E vidiš Đuro ,kad sam ja prošli tjedan izvjesio crnu zastavu,tri okolna sela su bljedo gledali,kao ja za nečim žalim,evo tek smo 2 tjedna u staroj kurvi a stalno nam štekču,tko ih hebe,a što se tiče isplate poticaja,90% da NEMA,ja sam posložio svoje dubioze i više ne računam ni one nagodinu,krećem u pasivni otpor,izbjegavam svako pošteno poslovanje i čekam prvog štakorćića u obliku inspektora da ga dobrano dočekam,jesu oni mene razoružali prije dvije godine ali duh i volja za buntom su spremni na največoj razini,:(punch)::(punch):
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Cilj svakog bankara , kapitalista je dovesti svoje komitetne u fazu u kojoj si svaki dan sve više dužan ,
To je staro istitnsko načelo rada mafije , kamatara ili kako ih več zovete .

Samo su ovi to napravili na finjaka ..pitam se tko je od koga to preuzeo .
Oni vas štite vojskom , brane od neprijatelja kojeg sami izmisle , lječe vas od bolesti koje sami proizvodu itd.

Prvo su namam natovarili posla preko glave a onda se fino ponudili da nam školuju djecu .
I uspjeli su .
Školuju nam djecu tako da su sve gluplja i tuplja .

Sve manje znaju i sve manje slušaju roditelje a pola života su u školi .
Djecu od roditelja koji vide kamo to vodi štite socijalnim radnicima , dječjim pravobraniteljima , plavim telefonom .

Svi vi koji imate malo sijedih iz uha molim vas zastanite na tren i razmislite da li ovog časa zamjerate svojim roditeljima ili učiteljima na packama ili vrbovoj šibi . ?

Gadi mi se sve pomalo .
 

Drazenn

Član
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
191
Stalno se priča o tih 37% za zemlju, mi smo imali prošle i pretprošle godine istu količinu, tj, parcele prijavljenje na kojima se sijao kukuruz, poticaj od ove i prošle godine je manji za nekih 10% bio.. sad, ko kog tu ebe više....

Vidiš mi stočari nismo dobili ni kunu za zemlju.Kvotu koju su nam nakanili dati već je ispunio poticaj po grlu stoke i isporučenom mlijeku da za zemlju nismo dobili ništa.Ministar govori da je mljekarstvo kao bolje prošlo.Malo morgen.
Sve treba polit petrojenom i užgat.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
E vidiš Đuro ,kad sam ja prošli tjedan izvjesio crnu zastavu,tri okolna sela su bljedo gledali,kao ja za nečim žalim,evo tek smo 2 tjedna u staroj kurvi a stalno nam štekču,tko ih hebe,a što se tiče isplate poticaja,90% da NEMA,ja sam posložio svoje dubioze i više ne računam ni one nagodinu,krećem u pasivni otpor,izbjegavam svako pošteno poslovanje i čekam prvog štakorćića u obliku inspektora da ga dobrano dočekam,jesu oni mene razoružali prije dvije godine ali duh i volja za buntom su spremni na največoj razini,:(punch)::(punch):
kak misliš...razoružali.....jel s i ti jedan od onih kaj idu u pogon bez puške....:(blush):
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Cilj svakog bankara , kapitalista je dovesti svoje komitetne u fazu u kojoj si svaki dan sve više dužan ,
To je staro istitnsko načelo rada mafije , kamatara ili kako ih več zovete .

Samo su ovi to napravili na finjaka ..pitam se tko je od koga to preuzeo .
Oni vas štite vojskom , brane od neprijatelja kojeg sami izmisle , lječe vas od bolesti koje sami proizvodu itd.

Prvo su namam natovarili posla preko glave a onda se fino ponudili da nam školuju djecu .
I uspjeli su .
Školuju nam djecu tako da su sve gluplja i tuplja .

Sve manje znaju i sve manje slušaju roditelje a pola života su u školi .
Djecu od roditelja koji vide kamo to vodi štite socijalnim radnicima , dječjim pravobraniteljima , plavim telefonom .

Svi vi koji imate malo sijedih iz uha molim vas zastanite na tren i razmislite da li ovog časa zamjerate svojim roditeljima ili učiteljima na packama ili vrbovoj šibi . ?

Gadi mi se sve pomalo .
hebate,kad mi je nekad slomil drveni šestar na leđima,učo iz fizike,nisam smel reči doma jer bi i tam bilo još......e ne danas....plavi telefon......:(envy):
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
kak misliš...razoružali.....jel s i ti jedan od onih kaj idu u pogon bez puške....:(blush):
,ma kakvi pogon Đuro,ja sam ti samo za ilegalu,znaš onu seriju iz prošlosti POVRATAK OTPISANIH,jedina mi je utjeha što imam crno na bijelo što su mi odnijeli pa kad se promjeni vlast budem tražio to kao povrat nacionalizirane imovine
:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,123
Navodno u nedjelju jakovina je gost u plodovima zemlje- ako i ovaj put nebude odgodio.


Baš me zanima da li voditelj ima namjeru pitat za poticaj, ili će okolišat i neće ništa pitat niti će ovaj reći.
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Navodno u nedjelju jakovina je gost u plodovima zemlje- ako i ovaj put nebude odgodio.


Baš me zanima da li voditelj ima namjeru pitat za poticaj, ili će okolišat i neće ništa pitat niti će ovaj reći.

Pretpostavljam da će pitati ali preko nekog poljoprivrednika kojeg će intervjuirati prije toga.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,123
Čak i ako ga pita za poticaj, mislim da jakovina nesmije reći da neće biti ostali dio- nego će izmuljat nešta.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,123
Čak i ako ga pita za poticaj, mislim da jakovina nesmije reći da neće biti ostali dio- nego će izmuljat nešta.



Vidim da je i tema zamrla, a razlog tome je odlična cijena pšenice i još bolji prinosi.

Iskreno, i bolje je da nedobijemo taj poticaj jer i ovako imamo previše novaca.

Tih 35% poticaja nek uzme linić i ostala kompanije jer oni nemaju za kruh niti struju pa nek se pomognu sa time.


A mi ćemo planirati di ćemo ulupat sve te silne novce :icon_fU:
 

Ä‘ovani

Član
Tu od
13 Ožu 2012
Poruka
251
Navodno u nedjelju jakovina je gost u plodovima zemlje- ako i ovaj put nebude odgodio.


Baš me zanima da li voditelj ima namjeru pitat za poticaj, ili će okolišat i neće ništa pitat niti će ovaj reći.

nisam baš gledao od početka emisiju prošle nedelje ali mi se učinilo da je gospodin Vlatko za vrijeme razgovora sa gostima stao na stranu otkupljivača sa svojim pitanjem da li bi poljoprivrednici više zaradili povećanjem prinosa
tako da me ne bi iznenadilo da se škakljiva pitanja postave lagano sa mogučnošću izbjegavanja odgovora
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Vidim da je i tema zamrla, a razlog tome je odlična cijena pšenice i još bolji prinosi.

Iskreno, i bolje je da nedobijemo taj poticaj jer i ovako imamo previše novaca.

Tih 35% poticaja nek uzme linić i ostala kompanije jer oni nemaju za kruh niti struju pa nek se pomognu sa time.


A mi ćemo planirati di ćemo ulupat sve te silne novce :icon_fU:

Ma ljudi obnavljaju vozni park, 1328 novih Audija, svaki je valjda s kamatom oko pola milje kuna, nisam znao da imamo toliko službenih automobila.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh