• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ja sam svoj neisplaćeni poticaj prekrižio,idem dalje ,malo usporeno i kljakavo ali ne odustajem,od moga dijela neka si kupi nešto za prinovu,neka dijete sliči na susjeda ,jedina mi utjeha što se nisam zadužio za proljetnu i jesensku sjetvu,jer pojedincima je tlak jako visok:(envy)::(envy):
 

Ä‘ovani

Član
Tu od
13 Ožu 2012
Poruka
251

baler

Član
Tu od
4 Svi 2012
Poruka
37
oni koji su se pomirili sa ostatkom iznosa ,za mene ni nisu pravi poljoprivrednici,kak bi ih jedan moj prijatelj nazvao vikend zemljaši,samo organizirani možemo doći do svojih prava,državni službenici digli frku za tri posto,a nas za 40 ko fučka,ali ne......mi smo bedasti saljaci i naš je mentalni kod da volimo da nas hebe ,i da stalno pušimo....a hebeš ti taj sex kad stalno moraš da pušiš:=)
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Nisam se ja pomirio ,nisam vikendaš jer od 10 krava i 10 hektara preživljavam,ali nisam pobornik ovakvih beskorisnih prosvjeda koji ne daju rezultat,ja sam samo za prosvjed sa oružjem jer taj oblik bi dao opstanak ili propadanje do kraja,sve vlasti do sada su nas gazile i omalovažavale,tako da ne vjerujem više nikom:mur::mur::mur:
 

tatar

Član
Tu od
16 Ruj 2009
Poruka
455
mi smo se omalovažavali i svima dodvoravali davali izjave koliko dođe dobro dođe i tako bliže i dalje . jedni kažu da im poticaj netreba drugi bez njega nemogu i kao sad ce nam netko povjerovati ko ima plaću 3000 kn a ti dobiješ 100 000 kn poticaja da ti nije lagano jer nitko našim sugrađanima nije se niti trudio reći da bez poticaja bi kruh i mlijeko plačali više
 

Ä‘ovani

Član
Tu od
13 Ožu 2012
Poruka
251
mi smo se omalovažavali i svima dodvoravali davali izjave koliko dođe dobro dođe i tako bliže i dalje . jedni kažu da im poticaj netreba drugi bez njega nemogu i kao sad ce nam netko povjerovati ko ima plaću 3000 kn a ti dobiješ 100 000 kn poticaja da ti nije lagano jer nitko našim sugrađanima nije se niti trudio reći da bez poticaja bi kruh i mlijeko plačali više

mislim da je bilo ljudi koji su pokušali to da objasne ali taj dio nije prosljeđen dalje
 

sdpj

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
120
evo imate najnoviji link za isplatu za 2012.g izravna plaćanja i ostalo pa čitajte
 

sdpj

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
120
meni stoji da sam za 2012 dobio 30 % veću isplatu nego sam ustvari vidio na računu a nemam nikakav dug ni ništa drugo.opet su nas zmuljali i sje.....
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Neznam jel istina ali zašto je onda agrokor dobio isplatu poticaja za zemlju navodno skoro sve,to je stvar koju netko treba obijasniti.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,123
To je ono koliko smo trebali dobiti ove godine ali su nam pri isplati umanjili... znači ovo je ostvareno pravo a dobili smo 30-40% manje.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh