• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

baba

Aktivni član
Tu od
5 Pro 2008
Poruka
250
E da je to bar 80% hrvatskog dijela poticaja....ovo je 80% od ukupnog dijela poticaja (EU+RH).
Sa koliko onda posto RH sudjeluje u isplati - 10%?
Niti to nemogu skupiti na vrijeme....

Mogu oni pisati pod prava i 300EUR/ha, kada se podijeli odobreno osnovno sa hektarima meni ispada 125EUR/ha - čestitam i ovima u vladi...

Šta kaže naša komora na to? :))
 
Posljednje uređivanje:

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,842
Ak je ovo gotovo meni pola poticaja slijedi u travnju, samo da nije 1. travnja :(
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,133
Ja mislim da smo do sad dobili 2/3 poticaja za proizvodnu 2016. godinu, znaci s onim predujmom od prosle god i s ovim sad u veljaci..
Jos najmanje 1/3 nam slijedi u travnju..
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,842
Ja mislim da smo do sad dobili 2/3 poticaja za proizvodnu 2016. godinu, znaci s onim predujmom od prosle god i s ovim sad u veljaci..
Jos najmanje 1/3 nam slijedi u travnju..

Ovo sad je meni jad i bijeda bilo u odnosu na predujam, meni pola fali izračunao sam.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,151
Ekipa što znači ovaj izračun na agronetu?

I jel ima netko, a da mu odluke još uvijek nisu vidljive? Kad će biti?
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
343
Ako je to sve što trebamo dobiti za 2016. god. To je svake godine sve manje i manje,a ne da bude sve više. :mur:
 

baba

Aktivni član
Tu od
5 Pro 2008
Poruka
250
ajde si pomnoži prava iz agroneta sa 7,55 pa taj iznos usporedi sa cifrom osnovnih plaćanja iz odluke za 2016. pa ćeš vidjeti jel to 5%

ako taj iznos pomnožiš sa 0,7 dobiti ćeš prava za zelena plaćanja pa opet ako usporediš sa cifrom iz odluke....
 

jakov02

Aktivni član
Tu od
22 Lip 2016
Poruka
112
Meni po njihovom informativnom izracunu ispada oko 793kn/ha za osnovno?! A prava na zemlji prijavljenu 2015. su 169,83€, a na onu iz 2016. su 150,30€. ?

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk
 

FAHRO60

Novi član
Tu od
17 Velj 2017
Poruka
6
Iz agencije su najavili da će nastaviti isplatu do kraja ovog tjedna dali je ko dobio u trećem mjesecu
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,842
Evo i meni danas uplatili 5,66 kuna :(

FINANCIRANJE DODATNIH NACIONALNIH IZRAVNIH PLAĆANJA ZA HRVATSKU
 

Kaptol

Član
Tu od
26 Velj 2017
Poruka
63
Grupa Naziv potpore Tražena količina Utvrđena količina Odobreno pravo (kn)
Potpore za stoku Proizvodno vezana plaćanja za ovce i koze 17,00 17,00 85,30

Da li je netko od vas dobio kao ja, 5 kn po ovci :D
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh