• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Danci001

Aktivni član
Tu od
1 Lip 2016
Poruka
113
Dečki imam jedno pitanje....zanima me koliko se minimalno jel 1h ili može manje treba prijaviti povrća u upisnik da bi dobio potporu?....
 

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
502
Za voće je minimum hektar, za povrće ne znam, treblo bi moći i manje, jer nije isto raditi hektar voća ili povrča.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Doduše ja proizvodim samo voće, pa ugar i ne mogu koristiti, ali moji sudjedi dok se nije davao poticaj za ugar držali su zemlju zapuštenu, a otkad su poticaji svi krče šblje i prijavljuju ugar iako već 30 godina ništa ne sade. Pa ko je ovdje lud.
Niko nije lud nego ne funkcionira država,zakon propisuje koliko dugo zemlja može biti na ugaru,ja sad neznam točno,mislim 5 godina max,i za to vrijeme mora se održavati......da bi imao pravo na poticaj,sve ostalo je kršenje zakona,a o tome u ovoj državi ne vrijedi pričati......pozdrav
 

matijas311

Član
Tu od
19 Tra 2010
Poruka
243
Mislim da ista njiva smije biti dvije godine za redom biti na ugaru, ako je tri mislim da prelazi u livadu ili se briše iz arkoda, al nisam siguran.

Poslano sa mog LG-H525n koristeći Tapatalk
 

mihajlo

Član
Tu od
28 Sij 2014
Poruka
154
Za voce je minimum 2 h ,znam jer sam kodinama imao 1,96 h i nisam dobio proizvodnu,sad imam 2,54 ,valjda bude ,do sad jos nije
 

Luka2222

Član
Tu od
18 Pro 2016
Poruka
151
Ja nista ne kuzim.Dobio sam osnovno,zeleno i preraspodijelno prosli tjeda,i to je bilo manje od predujma,ostalo mi jos pola za dobit.Kad ce to isplacivat.Na agronetu mi pise osnovno,zeleno i preraspodijelno i nista virse.Za mlade je isplata u svibnju.Da li netko zna sta je sa ovim ostatkom.Prvi put primam poticaj pa mi to nije jasno
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
343
Kod mene danas dvije uplate ukupno oko 450 kuna po ha . Još preostaje preraspodjeljeno i to je to ,mislim kako je u odlukama na Agronetu. Sve ukupno oko 850 kuna po ha,u prvoj rati bez predujma čisto ratarstvo.Ja zadovoljan.:cool2:
 

Danci001

Aktivni član
Tu od
1 Lip 2016
Poruka
113
I meni su sjele danas 2 uplate osnovno i zeleno
Osnovno oko 252kn a zeleno oko 202kn
Još preraspodjeljeno ako uplate sutra u točnom iznosu kak mi piše u agronetu...ja zadovoljan :icon_pidu:
 

zemljanin

Član
Tu od
23 Stu 2016
Poruka
50
Kome je bila kontrola krece isplata tek 5.3.
Informacija iz agencije.
A ja sam u kontroli svaki put dosad.
Bili su 4 puta jesenas i sad prije par dana. Morat cu postat puno manje ljubazan pa mozda prestanu dolazit.
 

Luka2222

Član
Tu od
18 Pro 2016
Poruka
151
Evo na agronetu mi stoji privremeno informativno rjesenje i po svemu jos trebaju uplatiti novaca,pise da je izracun za predujam i prvu ratu,ne kuzim zar treba biti jos rata?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh