• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

Travica

Aktivni član
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
174
Nema eura do 28.06 sad hahahaha!!!!!!
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Travica

Aktivni član
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
174
Pa iz razloga,,,Gpp još im nije prioritet,,,za TVPV i ekološku još nemaju tablice za isplate pa dok to sve taman 28.06!!!!
 

maneken

Član
Tu od
2 Ruj 2020
Poruka
49
ja stvarno ne kuzim ovu godinu ,pa gledam jucer na bankomatu pa oni nisu nista uplatili za dva hektara voćnjaka od dvanajstog mjeseca.
Prijasnjih godina do sad sjelo bi 90% bude jos malo poravnanja u sestom mjesecu.
pa do sad bilo 300 eura u dvanajstom mjesecu i kasnije nekih bjednih 30 eura.
Kad bi nesto moglo biti,a o mjeri 10 (ekoloska gnojiva) jos ni glasa.
 

Brad1

Iskusan lik
Tu od
24 Lip 2019
Poruka
626
Ja neki dan zvao. Imao prvu kontrolu krajem drugog mjeseca, pa još jednu iza. I kaže lik, još nije gotova i ne može mi reći u kojoj je fazi. Od jeseni mi nije isplaćeno ništa.
 

vigor

Novi član
Tu od
19 Svi 2017
Poruka
28
ja stvarno ne kuzim ovu godinu ,pa gledam jucer na bankomatu pa oni nisu nista uplatili za dva hektara voćnjaka od dvanajstog mjeseca.
Prijasnjih godina do sad sjelo bi 90% bude jos malo poravnanja u sestom mjesecu.
pa do sad bilo 300 eura u dvanajstom mjesecu i kasnije nekih bjednih 30 eura.
Kad bi nesto moglo biti,a o mjeri 10 (ekoloska gnojiva) jos ni glasa.
Ove godine su ratu iz veljače uplatili ranije u prosincu, isplaćenih 300 eur to je tih 90 %, a 30 eur to su poravnanja.
 

maneken

Član
Tu od
2 Ruj 2020
Poruka
49
Evo sad zvao ZG.Nist konkretno.
Sve je OK nema kontoli bit ce kaze isplata .ove godine je nova omotnica 2024-2027 pa ide sporije ali do kraja 30.06.kaze gospođa bude sve.Nezna ni ona kako sta dobije tako uplacuju.
l.p.
 

baba

Aktivni član
Tu od
5 Pro 2008
Poruka
250
Ja neki dan zvao. Imao prvu kontrolu krajem drugog mjeseca, pa još jednu iza. I kaže lik, još nije gotova i ne može mi reći u kojoj je fazi. Od jeseni mi nije isplaćeno ništa.
Tako su mene prosle godine sje....zbog kontrole nema isplate i onda ti u jednoj godini isplate 2 poticaja i porezna te prebaci u visi porezni razred.

Zar nisu prije stavljali privremeni izracun isplacenih prava? Ove godine nista.....Sto dalje to gore....
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,545
Tako su mene prosle godine sje....zbog kontrole nema isplate i onda ti u jednoj godini isplate 2 poticaja i porezna te prebaci u visi porezni razred.
Tako i mene
 

Najnoviji postovi

Na vrh