• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

Travica

Dobro znana faca
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
256
Dal mi njima (nedodirljivima)možemo što ako probiju zakonski rok što je izvjesno po meni!?
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,323
Kolege moji dobri, prosim Vas samo jedno, nemojte biti ovce. Ako niste, progledajte barem sada. Nemojte se iznova čuditi sa kime imate posla i kako bude to završilo i kamo to vodi. Poslije glasanja nema kajanja.
 

nisamja

Dobro znana faca
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
357
💩💩💩

@Travica možemo im soli na rep..naravno da mogu probiti zakonski rok.
Vidiš da Plenko stalno pokušava dokazati da EU nama nije mjerodavna čim nešto *j*bemo
 

newguy

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2017
Poruka
128
Neformalno: djelatnici u agenciji nisu krivi za ovo sr... s kašnjenjem.. ministarstvo je to koje je donijelo te procedure da se ručno mora sve i čestica unositi , a vrli ravnatelj se vjerojatno usuglasio...kao šlag na tortu, informatički sustav nije bio spreman, tj. Nisu imali gdje unositi podatke do nedavno 😬😵‍💫
Jedna info - upravo se unose podatci za dobrobit životinja a prošle godine u 2 mjesecu bilo isplaćeno 🙈
Sad vidite koje je rasulo napravljeno 😵‍💫
A ministrica samo odšetala u drugu fotelju 🤝
 

vigor

Član
Tu od
19 Svi 2017
Poruka
50
Klimatske promene ima jedno 20 različitih intervencija. Što je sjelo
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh