• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,946
Tvpv ništa..
Sustav je krasan kad nemre više od 2 različite transakcije provesti u danu.
 

nino19

Član
Tu od
4 Stu 2023
Poruka
71
390 eura po konju, hh. A moraš vidjeti na zahtjevu za poticaj, dali možda imaš upisane konje po starom razdoblju. Pišu ti brojevi konja i broj mjere. I sad ovisno o razdoblju, piše X ili DA za svakog pojedinačno. A dali ti je prošli tjedan bila kakva uplata gdje piše u opisu klima i klimatske promjene, tako nešto?
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
Sjela potpora za rast troškova u ratarstvu. 3000 eura

Imao sam više od 30 ha pšenice lani.
 

LIKA MM

Član
Tu od
29 Lip 2023
Poruka
83
Dobio ZG na telefon...imam konje ...nema uplate ..Vele nekima je samo danas ,idući tjedan možete očekivati sve ostalo.Konji ,tvpv,eko
 

MarkoD

Aktivni član
Tu od
2 Svi 2023
Poruka
118
390 eura po konju, hh. A dali ti je prošli tjedan bila kakva uplata gdje piše u opisu klima i klimatske promjene, tako nešto?
Piše mi na ovoj uplati: "HRVATSKI HLADNOKRVNJAK 2023 - Očuvanje ugroženih izvornih pasmina domaćih životinja - Okoliš i klima SP" sta im sada ta okolis i klima znaci, gledam po zahtjevu nije mi X stavljeno, pod to bi spadalo 10.1.9 , a meni je zahtjev na 70.03.
Znam da mi je od 2022 bilo na 10.1.9 pa su 2023 to nesto mjenjali. Skroz zbunjujuće. Čekam do kraja iduceg tjedna
 

vigor

Član
Tu od
19 Svi 2017
Poruka
59
Piše mi na ovoj uplati: "HRVATSKI HLADNOKRVNJAK 2023 - Očuvanje ugroženih izvornih pasmina domaćih životinja - Okoliš i klima SP" sta im sada ta okolis i klima znaci, gledam po zahtjevu nije mi X stavljeno, pod to bi spadalo 10.1.9 , a meni je zahtjev na 70.03.
Znam da mi je od 2022 bilo na 10.1.9 pa su 2023 to nesto mjenjali. Skroz zbunjujuće. Čekam do kraja iduceg tjedna
Pa 10.1.9 su stare mjere, idu onima kojima nije završilo obavezno razdoblje. 70.03 su po novom Strateškom planu. SP je isplata po Strateškom planu.
 

MarkoD

Aktivni član
Tu od
2 Svi 2023
Poruka
118
@vigor prosle godine prijavio 12 hh konja. Po ovome onda 5 konja su mi sada uplatili po starome i onda ce po novom dodatno još 7 konja uplatiti? Jesam to dobro razumio?
 

nino19

Član
Tu od
4 Stu 2023
Poruka
71
Znači, tebi je cijeli zahtjev gdje su ti upisani konji pod 70.03 i kraj svakoga ti piše DA u zadnjoj koloni?

Ako imaš i po starom, onda su ti duplo upisani, znači svaki konj je upisan 2 puta. Samo što npr pod 10.1.9 u zadnjoj koloni piše X, a isti taj konj u potpori 70.03 piše DA. Ili obratno, samo dajem primjer
 

MarkoD

Aktivni član
Tu od
2 Svi 2023
Poruka
118
@nino19 ma da. Zadnja kolona na svom posebnom listu su konji, svi sa X. I to je za 70.03 koji mi je pod X a 10.1.9 mi je prazno. Cekam iduci tjedan pa cu vidjeti sta je sta
 

vigor

Član
Tu od
19 Svi 2017
Poruka
59
@vigor prosle godine prijavio 12 hh konja. Po ovome onda 5 konja su mi sada uplatili po starome i onda ce po novom dodatno još 7 konja uplatiti? Jesam to dobro razumio?
Koliko ih imate po starom, a koliko po novoj mjeri to vi trebate znati ili nek Vam pogledaju u područnom uredu APPRR-a. SP je po novom
 

jakov02

Aktivni član
Tu od
22 Lip 2016
Poruka
118
390 eura po konju, hh. A moraš vidjeti na zahtjevu za poticaj, dali možda imaš upisane konje po starom razdoblju. Pišu ti brojevi konja i broj mjere. I sad ovisno o razdoblju, piše X ili DA za svakog pojedinačno. A dali ti je prošli tjedan bila kakva uplata gdje piše u opisu klima i klimatske promjene, tako nešto?
Znači ta uplata prošli tjedan "poljoprivreda, okoliš i klimatske promjene" bila je za izvorne i zaštićene pasmine?
Jer je s obzirom na naziv i na iznos nisam mogao nigdje svrstati, a sad kad je zbrojim s jučerašnjom uplatom za izvorne pasmine, ispada mi točno očekivani iznos.
 

nino19

Član
Tu od
4 Stu 2023
Poruka
71
Ja sam imao 3 po starom i tako je i isplaćeno pa sam zaključio da je za konje, nema mi što drugo biti. A isto je i prošle godine pisalo, baš sam provjerio
 

jakov02

Aktivni član
Tu od
22 Lip 2016
Poruka
118
Nisam brojao koliko ih je po novom, a koliko po starom, ali sad kad zbrojim te uplate baš se poklapa. Hvala za info
 

Najnoviji postovi

Na vrh