• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

sanjak

Član
Tu od
7 Kol 2023
Poruka
63
Prosvjedi po cijeloj Europi nisu bili bezveze. Oni su vidjeli što mi još nismo,od smanjenja poticaja pa nadalje.
 

newguy

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2017
Poruka
143
Na žalost oni su se bunili samo zbog novog pravilnika , a da su nama njihovi iznosi potpora, radili bi I pjevali sa zadovoljstvom 🙈 u nekim eko shemama dobivaju 10 X više od nas 😬
Osnovno je većinom 220 eura, a kod nas mislim 135 😡
Evo samo primjer gnoja, mi 195 nizozemski stočar 2 000 😡😬🙈
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,353
E kad se kod njih njihova vlada ne usudi drugačije.

Znate zašto? Zato što može izgubiti izbore... A poljoprivrednika je puno...

A šta mislite zašto se tako odnose i prema nama kod nas?

Koliko je vas ovdje izašlo sada na europske izbore?

Ja ću vam samo reći. Da mi je sestra iz Belgije slala slike. Dok je kod nas bila pustoš na izborima. U Belgiji su čekali u 50m dugačkim redovima da glasaju..
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,968
... Koliko je vas ovdje izašlo sada na europske izbore?
Kad bi izbori mogli i kaj promijeniti, zakonom bi ih zabranili (reče davno netko iskusan)...
 

tomas8

Novi član
Tu od
9 Sij 2023
Poruka
17
Jučer uplaćeno poravnavanja, Osnovnog 7,3 €/ha i preraspodjeljenog 1,1 €/ha,
a za KFK sam dobio uplatu 198,9 €/ha.
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,353
Je je... Zato je na "balkanu" najmanja izlaznost, a u ostatku Europe 5 puta veća.

Edit :

51% prosjek EU sada bio... A mi bili na 21%.

Jel vam to nešto govori?
 

boskobuha25

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2017
Poruka
196
Hebeš ti izbore i kukanje nego kada će avans?
Nekidan sjede EKO sjede i SP i sad siđe ona s njega ja sav sretan je priupitam i srećo kako je bilo kada ćemo opet veli ona meni ni pet ni šest ,a kad si ono reko da ide avans ,pa reko srećice neznam lane je sjelo tamo u 11 mj e ona ću i ja tako pomisli u sebi a u 3pm ,reko pu jebemti sreću i poticaje i ko ih izmisli jaoooo dije avans ljudi moji pa do data ima da zaboravim kako izgleda ona stvar :eek:
E to su prave tantalove muke moji seljaci a tu ovo ono
 

Najnoviji postovi

Na vrh