• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

Bracika

Aktivni član
Tu od
23 Ožu 2011
Poruka
240
Već sam pitao,ali nema odgovora:
- Da li je netko dobio poticaj za cvjetne/travne trake???
 

Bracika

Aktivni član
Tu od
23 Ožu 2011
Poruka
240
Za cvj/travne trake?
Ozbiljno ili me zezaš?
Ja sam već mislio da su meni samo uskratili, jer da budemo iskreni to su korovne trake visine cca 3 metra pred košnju. A radio sam sve po propisima
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

blackout

Aktivni član
Tu od
1 Ruj 2017
Poruka
430
Takav je odogovor dobio kolega, ne smije ti biti korov ako dođu, moraš to pokositi ako treba više puta
 

Bracika

Aktivni član
Tu od
23 Ožu 2011
Poruka
240
Po pravilnikj se kosi 1.-15.7 prva košnja i druga košnja iza 1.10.čini mi se. Da smijem više puta to bi bilo super
 

baba

Aktivni član
Tu od
5 Pro 2008
Poruka
261
Po pravilnikj se kosi 1.-15.7 prva košnja i druga košnja iza 1.10.čini mi se. Da smijem više puta to bi bilo super
prva košnja obavlja se u prvoj polovici travnja (za jesensku sjetvu) ili u periodu od druge polovice travnja do srpnja (za proljetnu sjetvu), druga košnja se obavlja u listopadu

oprezno sa datumima u evidenciji
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,520
ne može biti sve jer ja sam još u postupku sa bušom. nisam dobio ništa. a ostalim umanjenjima da ne pričam.
 

ŽeljkoLika

Novi član
Tu od
1 Ruj 2023
Poruka
7
Da se bar netko javi pa da kaze sto ste dobili dobili ste i gotovo, a ne ovako kao idioti se nadamo necemu. Ja ne vjerujem da se nitko nije u stanju javiti na prokleti telefon, vec dva tjedna uzastopno zovem i nista. Danas sam poslao i mail u ured ravnatelja pa neka citaju ako nadju vremena i nacina da otvore
 

Bracika

Aktivni član
Tu od
23 Ožu 2011
Poruka
240
prva košnja obavlja se u prvoj polovici travnja (za jesensku sjetvu) ili u periodu od druge polovice travnja do srpnja (za proljetnu sjetvu), druga košnja se obavlja u listopadu

oprezno sa datumima u evidenciji
Izvadak iz pravilnika:
". Trake treba kositi dva puta godišnje; u srpnju i nakon cvatnje (od 15. rujna do 15. listopada). To je kako bi korisni insekti imali dovoljno peludi i nektara za ishranu. Umjesto jedne košnje dozvoljeno je malčiranje. Cvjetne trake treba sijati svake druge godine, a mogu se zaorati najranije 1. listopada. Primjena pesticida na cvjetnim trakama nije dozvoljena."

Ne može nikako u travnju kad je večina vrsta osjetljiva na mraz, ne smije se ni sijati prije kraja travnja!
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,520
kosi se u travnju ako je traka posijana u jesen...piše ti u pravilniku... imaš dvije vrste smjese, jesenske i proljetne...
 
Na vrh