TaraOpgTara
Član
- Tu od
- 12 Lip 2025
- Poruka
- 94
Evo sjeda još sića. Osnovno 200e
A što su vam rekli za "povećenje stada?"I dal je itko dosa do koje info jel nama sve isplaceno il nije (pišem za nas koji su kao sve dobili u onim njihovim rokovima do 01.04) jel meni receno prije mjesec dana kad smo zvali zbog "povečanja stada" što se tiče poticaja da nam je sve isplaceno kad ono u petak bilo poravnanje..