• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Izrada drvne građe i upotreba u razne svrhe

V

Vjerni983

Guest
Savo svaka čast! Živ bio 100 godina care! Daj mi reci na kolko režeš jasen? Imam i ja jednog nije baš ravan 100 % ali nedam ga u drva bude se ovak iskoristil. Dok se sjetim kolko sam pred par godina jasena uništil u drva...jbg kad čovjek ne razmišlja...
 

Dydy

Član
Tu od
6 Tra 2009
Poruka
306
Što se vodeni bajc nanosi spužvom? Ja mislio kistom pa se prebriše krpom.

Ja spuzvon nanosim na djelovima gdje treba povrsini promjeniti boju a udubinama ostaviti izvornost , princip isti kao kod patiniranja !!
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Dali postoji nešto što Ti neznaš raditi??????:scratch
:lol:naravno , mnogo toga ;)


@vjerni
zavisi za šta bi koristio tu građu , otprilike računaj da se daska suši u stolarske svrhe 1cm debljine-jedna godina
znači za dasku od 3 cm debljine treba tri godine da bi se osušila za stolarske potrebe , ovo naravno nije 100% mjerodavno jer ima još mnogo faktora koji utiču na sušenje daske ali je neki orjentir
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
savo moram ti malu opasku dati daska od 3cm se suši 18mj, drvo se suši 1cm/g ali sa svake strane daske
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
e je.ga sad da još i idemo u gustoču drveta- ja sve što sušim, sušim prirodnim putem i na tu svoju matematiku
znaći colarica-bez obzira na vrstu drveta ima 18 mjeseci-a ovisno i o vlastitim potrebama a i o potražnji, lani sam prodao 7 m3 colarice topolove m3=1200kn, a sad imam lipovinu za srušiti ali si i sam napšisao da ide samo za košnice ali mi je ove šzeta dati u dasku piliti...
imam još pol m3 johe i topole za kučne potrebe ali sad ću morati malo u jošik, pa koju topolu... pa pilana u dvorište i napuniti lager
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
normalno da ćemo ići u gustoću drveta , to sve što si nabrojao su meka drva i ona se suše duplo brže neko tvrda ;) i tu tvoja računica stoji

ali baš bih volio vidjeti tvrdo drvo hoće li se osušiti za 18 mjeseci da ide u stolarske svrhe :finga:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
nema tog drva koje se može prirodnim putem osušiti a da ide za stolarske svrhe, a pogotovo ne za interijer!!! za građevnu stolariju ide od 8-11% vlažnosti drveta a za interijere od 2 do 4-5% maksimum a to je gotovo ne moguče postiči prirodnim putem, a ako se i ide na taj način onda drvo sušiš cca 3-4g min ovisno o dimenzijama i vrsti drveta, veliku ulogu ima i od kud je drvo-nizina ili brda-tj. njegova gustoča, ako si pravi stolar sa diplomom mogli bih napraviti diskusiju od par sto postova o toj temi ali ja sam naveo ono što ja smatram da je bitno a iskustvo mi pokazalo da su gore navedeni faktori puno bitniji od same dužine sušenja, baš da se bavim više time onda bih dao u sušaru i aj bok
:finga:-evo i tebi:blackeye
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
pa dobro ja nemam nikakve stolarske škole , ali mi ne treba da bih izsimulirao uslove slične onima u sušari :vragek:
životno iskustvo je čudo :weedman:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
to se zove životna škola koju nikad nitko nije završio s diplomom:prayer:
ma ima tih fora sa sušarama, meni se čini kao najjednostavnija home-made sušara sa vješanjem i prirodnom cirkulacijom zraka a umijetna cirkulacija več povlači sa sobom i ulaganja, i rata struje...

ja imam doma brodski pod od divljeg kestena-slične specifikacije kao i brdski hrast samo je još malo tvrđe i ima malo žuću boju-piliš na 22mm i za 18mj je suh i onda debljača i frezer čuda rade:prayer:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
ja bih ju najrađe prodao na panju jer ima puno puno extra klase a ostalo sve 1 klasa i malo druge, za građu rođena ili za bilo šta samo da ne ide u dasku pred mojim očima
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
čuo sam da je kruškovača dobra a ja sam pio lošu a za građu ne znam
lipa-više namijenska, od krovne građe pa do košnica za pčele
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
lipovinu za sanduke režem onako kako mi traže , 3-4cm debljine

a kruškovina je dobra za duboreze , trda a lijepa
 
F

frka

Guest
a dud ili ti murva , dali se to traži i na koju mjeru srezat!??
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
dud se kod mene koristio za burad u kojima se drži rakija , sada to već niko ne radi , pretežno se drži u staklu ili inoksu
 

mcmarko0204

Član
Tu od
13 Ožu 2010
Poruka
706
Kak se kreču cijene građi?

ovaj je recimo tebi najbliži.
http://mar.hr/drvena-gradja/
to je sitna građa, dok jelove daske 5 cm (fosne), rezane iz trupca koštaju oko 2500 - 3000 kn kubik. ovisno o količini kvrga.

hrastove daske (fosne) 5 cm samo rezano, bez koranja i obrade također tu negdje, ovisno o kvaliteti. dok obrađene (korane i odrezana bjeljika) i prosušene, 3500 kn na više.

što se tiče bukve, uglavnom se traži svježa, okrajčena bukova daska, debljina od 25 - 50 mm, duljine sve iznad 2,1 m. Cijena toga je oko 1700 - 2200 kuna. sve ovisi o kvaliteti.

jasen, obrađen, prosušen, 2300 - 2900 ovisno o kvaliteti.
 
F

frka

Guest
mislim da ariš ima najvišu cijenu , susjed mi je stolar i kaže da je kubik u trgovini oko 6000 kn ... ja imam o.5 kubika za prodat i zvao me čovjek trebalo mu 10 kubika al jbg :madmana:
 

danijelP7b

Član
Tu od
20 Srp 2009
Poruka
142
Piljenje drva sa STIHL 070 malo drukčije

Evo pa gledajte!


[YT]http://www.youtube.com/watch?v=Src7bBpWhuw&NR=1[/YT]
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh