• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IZVOZ GNOJA I GNOJOVKE

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
malo je meckavo, kaj ne :mrgreen:

Dobro bi mu došle nove prednje gume :D :D
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Što se vam onaj IMT 577 smije preko plota :mrgreen: :mrgreen:

Nebi ovdje baš nove gume ni pomogle.. :D
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
ide to tebi IVICA...!mora da imaš puno stoke, koliko raniš trenutno?!
jedna stvar me muči : kak ti funkcionira ovaj skreper???el on samo tera do onoga zida i tak celo vreme zbija gnoja...dok ne dojde do štale...
a ovaj prostor između dva skrepera?el ti to prolaz za štalu? :?:
 
I

ivica

Guest
, koliko raniš trenutno?!
oko 70 kom , 35 krava i jos tolko juinica
kak ti funkcionira ovaj skreper??
da ,svaki dan ide sve krace ,tak da jedanput tjedno ja to zguram na hrpu
a ovaj prostor između dva skrepera?el ti to prolaz za štalu? :?:
da to je izlaz iz stale ,inace je cuisto ,sad tak izgleda kad se tovari
 
B

Bobo

Guest
Evo jos malo narodnog veselja:

Sistem brojanja do sad izvezenih prikolica gnoja:


Vrcanje meda:


Izvrcani med:


Pis pauza, pa reko da uslikam:


A ove glupe zivotinje treba sve potamaniti i da ih u dvoristu nema...


Moras paziti kako grabis, sto grabis, na tjeranje su gluhe, a ne boje se nicega... Dodjes medju njih i hvatas koju hoces za rucak... Zbilja glupljih zivotinja vidio nisam...

Jos imam na ovoj lokaciji 2-3 prikolice za izvesti, pa napadam na drugi front... Sreca u svemu tome je ta sto sam sad dosta blize njivama na koje vozim gnoj pa ce ici brze, a i ne treba brojati izvezene ture, jer je dogovoreno "poprijeko"...
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
bobo

si razmišljao kad da nabaviš krave 8) pa češ imat svoj med za vrcat il pasirat paradajze 8)

zakaj čućice ne voliš, pa kaj sad ak malo kopaju po đubru, vidiš kak su lijepe bijele i budu bocke finije za papat 8)
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,426
Čime to tovariš? Nekako mi je neobična korpa; to je za tovarit repu inače?
 
B

Bobo

Guest
Tovarim sa RIKO utovarivacem koji je nekada bio noseni, ali je zbog sveje glomaznosti prepravljen u vuceni. Tako je, korpa je za repu i po rjecima vlasnika bolje i to nego rucno.

Mogu ti reci da ide ko lud, da mu je mozda malo protocnija pumpa, isle bi uvijek dvije komande od jednom, a sad idu samo odabrane u paru...

Jesi ti na kraju prodao svoj vuceni utovarivac, ili si ga ostavio sebi?
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
e Bobo...s čem se ti igraš...a bude i tebi lakše jednom....! dok potamaniš kokoši!heh!

@ IVICA : "da to je izlaz iz stale ,inace je cuisto ,sad tak izgleda kad se tovari" aha.malo mi čudno djeluje preko slike al sve pet...znači dva su skrepera,oni fino teraju van, ti nekad pogurneš.ok... ;)
koje traktore imaš sve,neje valjda da Fenda mažeš z gnojom????????šala.... 8)
 
B

Bobo

Guest
bogec kaže:
bobo

si razmišljao kad da nabaviš krave 8) pa češ imat svoj med za vrcat il pasirat paradajze 8)

zakaj čućice ne voliš, pa kaj sad ak malo kopaju po đubru, vidiš kak su lijepe bijele i budu bocke finije za papat 8)

Kako mi se cini da nece ziva krava skoro u moje dvoriste... A nemoj mi reci da nisi skuzio da je u korpi zagrabljena kokos i da ih zato ne volim, jer ne mogu grabiti kao covjek, vec te pizdarije stalno smetaju. Sam nek one ceprkaju i kopkaju po djubretu, al nek ne idu tamo gdje ja grabim i sve OK, ali NE... glupe zivotinje da ne mozes zamisliti. Da su moje, ne bih se obazirao niti najmanje na njih, al posto nisu, suti i trpi...
 

cika Mato

Član
Tu od
10 Stu 2008
Poruka
155
da lako je tuđe tamanit :lol: ali stvarno tako šta ni ja još nisam imao od kokoši iliti piliča
 
T

tibor

Guest
Razvoz stajnjaka pileceg,usluzno
pict0469.jpg

[youtube:16ly6fh0]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/eAHywW1ciVI&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/eAHywW1ciVI&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube:16ly6fh0]
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,426
Bobo kaže:
Tovarim sa RIKO utovarivacem koji je nekada bio noseni, ali je zbog sveje glomaznosti prepravljen u vuceni. Tako je, korpa je za repu i po rjecima vlasnika bolje i to nego rucno.

Mogu ti reci da ide ko lud, da mu je mozda malo protocnija pumpa, isle bi uvijek dvije komande od jednom, a sad idu samo odabrane u paru...

Jesi ti na kraju prodao svoj vuceni utovarivac, ili si ga ostavio sebi?

Nismo ga prodali; nije bilo dobre ponude, svi bi ga uzeli kad bi im ga poklonili, a pošto sam prošle godine na njemu napravio generalku nema mu se što zamjeriti kako radi, jedino što mu treba je boja...
 

Ronin

Član
Tu od
13 Velj 2009
Poruka
239
Ovo je odlična stvar otvor na cisterni bočno ja izludim dok izmanevriram kod nekih ljudi do prilaza šahti nevjerojatno je di ih samo stave. S bočnim nebi trebalo bit problema tog tipa kod mene su na žalost samo otraga.
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
pa je odlična je to stvar ka bočno možem kapčiti cijev...dobro dođe...
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
evo ja se danas malo bavil sa usranim poslom
[youtube:1898r598]AD-13iJrn0U[/youtube:1898r598]
 

Najnoviji postovi

Na vrh