• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IZVOZ GNOJA I GNOJOVKE

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
423
fotografija0018m.jpg
[/url]

[/img] moja kombinacija
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
malo neopreza i skoro odeeeeeeeee :oops: :oops: :roll: :roll: :mrgreen:

f1adacfb.jpg

21837517.jpg

e43dae7e.jpg

d9c06d79.jpg

12ff624e.jpg
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
@ šanana - Trebal si pomaknut prikolicu malo u lijevo :mrgreen: Kako ste to uspjeli, a ima ovako široke stabiliozatore

Evo kod mene jučer bi malo smradova
Utovar

Ledina

Pranje
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
šanaan ima stablizatore a ne zna ćemu služe , još mi se cini da su to namjestili za slikanje :oops:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
puknuti kaže:
šanaan ima stablizatore a ne zna ćemu služe , još mi se cini da su to namjestili za slikanje :oops:

isuse, poserem se na ovakve komentare :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

pa da pojasnim:
to sam vozil kod bratića, utovarivač je njegov i 539, oni su mi pripremili, al moja greška je ta kaj si nisam provjeril prije neg sam počel tovariti, lijevi stabilizator nije bil skroz raširen, a biser nije stavil bolcna u rupu da ga drži, pa se fino sve skup poskliznulo i skoro mi cijelu prikolicu polomilo ;) ;)
no da nisam odreagiral smireno i pametno, prekrenulo bi se sve komplet na moj traktor i prikolicu, malo je falilo :!:

p.s.
da puknuti, jedva čekam da mi se ovakva sranja događaju, pa da brže slikam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a stvarno nemam pojma čemu služe stabilizatori ;) ;) ;) :lol: :lol: :lol:
 
J

jokapz

Guest
Šanana znam kako ti je. Koliko je mene puta onaj moj utovarivać prebacit hu 4 mogo prebacit sam te presjeće u stomaku poslje se popije jedno pivce i teraj dalje... ;)
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ŠANANA kaže:
p.s.
da puknuti, jedva čekam da mi se ovakva sranja događaju, pa da brže slikam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a stvarno nemam pojma čemu služe stabilizatori ;) ;) ;) :lol: :lol: :lol:
Ja samo vidim da ljevi sablizator nije tamo gdje bi trebao/mogao biti tj da nije širi od ljevog kotača .
Pa ajd :scratch djeca su se malo poigrala i potpeljala prikolicu ispod .A ti zamjeri ako hočeš
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
puknuti kaže:
ŠANANA kaže:
p.s.
da puknuti, jedva čekam da mi se ovakva sranja događaju, pa da brže slikam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a stvarno nemam pojma čemu služe stabilizatori ;) :lol: :lol:
Ja samo vidim da ljevi sablizator nije tamo gdje bi trebao/mogao biti tj da nije širi od ljevog kotača .
Pa ajd :scratch djeca su se malo poigrala i potpeljala prikolicu ispod .A ti zamjeri ako hočeš

ma gle, nemam ja nikakvih zamjerki, ajd molim te, :mrgreen: :mrgreen:

problem je bil samo u tom stabilizatoru, da sam ga provjeril i raširil do kraja nebi se ništ desilo, al eto to se događa meni na moj vlastiti 20. rođendan :mrgreen: bila je žurba, do podne izvesti 7 prikolica, a popodne fešta...cura....fešta...pa opet cura... :lol: :D 8) 8)


jokapz kaže:
Šanana znam kako ti je. Koliko je mene puta onaj moj utovarivać prebacit hu 4 mogo prebacit sam te presjeće u stomaku poslje se popije jedno pivce i teraj dalje... ;)

:D :D upravo tako, preskočio sam rudo od prikolice kad je krenulo ko da me vrazi gone :mrgreen: bilo je jutro, oko 8, pa sam si jedog jegerčića trusnul i teraj dalje :lol:
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,426
Chickenshit party kod mene :blackeye :mrgreen:
Bilo je 16 prikolica...cijeli dan posla.




 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
evo i chikenshit party i kod mene... :D :D
imam farmu za 2500 komada piceka, pa su bile samo dvije prikolice dupkom pune..
evo kako se to radi kod mene...
7e0abc00.jpg
70b8d58b.jpg


a bilo je i malo sranja......
http://www.youtube.com/watch?v=ePJaczxJ5p0


ali ipak se uspjelo, nije se moglo snimati kako je prikolica isčupana,morao je jedan stajati na kontra strani kao uteg da se ne prevrne, ali mogu reć da je glavni glumac bila štihača, pola metra se iskopalo ispred kotača od prikolice i gassssss....
http://www.youtube.com/watch?v=BEjPK-2zOFs
 

juxi

Član
Tu od
11 Pro 2007
Poruka
163
Mrki88 kaže:
a bilo je i malo sranja......
http://www.youtube.com/watch?v=ePJaczxJ5p0


ali ipak se uspjelo, nije se moglo snimati kako je prikolica isčupana,morao je jedan stajati na kontra strani kao uteg da se ne prevrne, ali mogu reć da je glavni glumac bila štihača, pola metra se iskopalo ispred kotača od prikolice i gassssss....
http://www.youtube.com/watch?v=BEjPK-2zOFs

hehe mrki, dobro se on ikako sam iscupao, neko tvrdo zemljiste dok se onako dize...eee da je to kod mene ne bi ga bez duplaka mako, a ukopao bi se do poluosovina :mrgreen:
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
juxi kaže:
Mrki88 kaže:
a bilo je i malo sranja......
http://www.youtube.com/watch?v=ePJaczxJ5p0


ali ipak se uspjelo, nije se moglo snimati kako je prikolica isčupana,morao je jedan stajati na kontra strani kao uteg da se ne prevrne, ali mogu reć da je glavni glumac bila štihača, pola metra se iskopalo ispred kotača od prikolice i gassssss....
http://www.youtube.com/watch?v=BEjPK-2zOFs

hehe mrki, dobro se on ikako sam iscupao, neko tvrdo zemljiste dok se onako dize...eee da je to kod mene ne bi ga bez duplaka mako, a ukopao bi se do poluosovina :mrgreen:


je, do nekih 30cm je fina zemljica, i toliko je potonuo, a dublje je žuta ilovača...
na traktoru imam ripnu nekih 10-15%, a zemlja je toliko tvrda da ni ona nije htjela okrenut kad je došla do žutulje...
a je, mala je sjela na osovinu,ali traktor nije, i uz malo odštihavanja zemlje, uspio sam je izvuč.... :D :D
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Danas sam kupio stajnjak. Čovječe, na šake glista unutra. Već je zreo ma ono... Još sam ga ja na hrpu istresao i nek čeka proljeće, možda ljeto. 250 kn za prikolicu toga uopće nije puno.
 

kiraj

Član
Tu od
13 Ožu 2009
Poruka
303
Sa stajnjakom svake godine nedjubrimo po koji hektar.Nemem svog stajnjaka ali surak ima oko 60 muzara + prateca grla,te ima stajnjaka na volju.Stajnjak jednom mesecno izvozi iz stale na kraj njive gde stoji do momenta rasturanja.Ove godine je nadjubreno 2 ha,
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Sa stajnjakom svake godine nedjubrimo po koji hektar.Nemem svog stajnjaka ali surak ima oko 60 muzara + prateca grla,te ima stajnjaka na volju.Stajnjak jednom mesecno izvozi iz stale na kraj njive gde stoji do momenta rasturanja.Ove godine je nadjubreno 2 ha,

Koji je to utovarivač?
Vidim nesto malo utega otraga, kaj nije jednostavnije uhvatit jednu balu i imas pravi uteg.
 

kiraj

Član
Tu od
13 Ožu 2009
Poruka
303
mario kaže:
Sa stajnjakom svake godine nedjubrimo po koji hektar.Nemem svog stajnjaka ali surak ima oko 60 muzara + prateca grla,te ima stajnjaka na volju.Stajnjak jednom mesecno izvozi iz stale na kraj njive gde stoji do momenta rasturanja.Ove godine je nadjubreno 2 ha,

Koji je to utovarivač?
Vidim nesto malo utega otraga, kaj nije jednostavnije uhvatit jednu balu i imas pravi uteg.
Utovarivač je proizvodnja privatnika iz Utrina kod Ade firma Adut.Šurakov je traktor i utovarivač .
 

kiraj

Član
Tu od
13 Ožu 2009
Poruka
303
Zaboravio sam ova dva snimka od proletos.Mali utovarivač čisti štalu[youtube:mdr1qzd7]v43Dv2PEJ6A[/youtube:mdr1qzd7]Na njivu se kipuje i prikupi na gomilu i tu stoji celo leto i čeka vreme da rasturamo[youtube:mdr1qzd7]C3YnfSsFSFk[/youtube:mdr1qzd7]
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
a ovako se to radilo kod mene prije kojih mjesec dana. evo neke slikice. zekan kao kombinirka :)
0108d657.jpg
dd3fa14d.jpg
6bff09e3.jpg

e4926c3c.jpg
48084efa.jpg
0e2088bf.jpg

ovdje sam ferca drugi dan zakapčio da još par cisterna povučem da mi iz grabe ne dođe gnojnica u gnojište dok sam gnoj vozio
bb735d2e.jpg
44780825.jpg
7a16b333.jpg

f70fdd3d.jpg
39078937.jpg
f402413b.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh