• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IZVOZ GNOJA I GNOJOVKE

juxi

Član
Tu od
11 Pro 2007
Poruka
163
ŠANANA kaže:
hvala kolega!

ma Same je moćan, to svakako, nek ti i toma potvrdi
meni se gume odlično pokazuju, al po snijegu i ledu se nemaš što voziti ako ne upališ prednju vuču, tak da sve vuče, inače mu je teško gurati prednji kraj

eh, na pola metra bi tek bio užitak s njime gaziti, još i neka ralica napred, ma divota

ihh ma prednja vuča zakon! Kod mene na rusu se automtski pali sto je i dobro a i lose ali je zato uska guma i odlično gazi :) a što se tiče ralice imam i to ali je kačim odzada jos nikad nisam napravio da je naprijed sve danas cu sutra cu, a vidim tvoj Same ima prednji hidraulik ma stajalo bi mu tek tako :mrgreen:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Danas sam i ja bio "drek majstor" :lol:
cffc1462.jpg

86ee632f.jpg
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Svi se boje da neće bit poplava ovih dana po štalama :mrgreen:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
dino kaže:
Uuuuu,dobra cisterna,koliko je to litara???
6000 litara....
toma84 kaže:
Svi se boje da neće bit poplava ovih dana po štalama :mrgreen:
Bolje spriječiti nego liječiti :lol:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Danas malo i gnoja vozil :D


3e86e410.jpg

dbfb5213.jpg

4b847b19.jpg

f349d003.jpg

podnoć fino nasjeo, prikolica do osovina, moral je Same prihvatiti izazov, ali jedva sam ju izvukel...savinuo kardan...zajebancije ;) :D
85f87550.jpg

05ee32c9.jpg
 
H

Hurlimann86

Guest
U ŠANANA pa kod tebe cjelo vrijeme neka akcija.
Mi bi isto morali gnoj izvest ,al moram i odma zaorati jer bi se ljudi bunili ,a nekako mi se sve čini da če to doči na red druge god :mrgreen:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
ma ima posla stalno nekakvog!
ja do 1. mj više ne diram, ovo nisu uvjeti, danas sam zgubil volju za polje :mrgreen: :mrgreen:
 
H

Hurlimann86

Guest
Ma sve če doči na red.
Sad treba uzeti malo odmora, sad samo u štalicu hranit i to je to,a polje če malo pričekati ;)
 
J

jokapz

Guest
Zadnja akcija prije ovih neradnih dana sad odmaramo do nagodnu a onda dalje punom parom. IMT 577 tovari Zeko i DX razvoze.




 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
540 ipak neide :mrgreen:
nego de su slike od tog 577 :?: :?: :?: :D
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Evo i kod mene se danas vozio gnoj.
Glavni krivac za utovar je bio: MF 590
A transporter je bio Styer 980 i prikolica sip TG 35
Vozili smo sa dva mjesta.
Kao što se vidi,na drugom mjestu bilo je dosta mokro.
Ja sam radio na utovaru :D

DSC00394.jpg

DSC00395.jpg

DSC00396.jpg

DSC00397.jpg

DSC00398.jpg

DSC00399.jpg

DSC00400.jpg

DSC00401.jpg

DSC00402.jpg

DSC00403.jpg

DSC00404.jpg

DSC00405.jpg

DSC00406.jpg

DSC00407.jpg

DSC00408.jpg

DSC00409.jpg

I nakraju nas je več uhvatio mrak!
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,894
kikic MF kaže:
dobre slike dino
samo kaj nema mf protuuteg otraga?

kikicMF kaj ti se zezas ,kaj će mu uteg,nije gnoj beton ili nesto teže uostalom ima male vile za gnoj
po meni nema nikakve potrebe za utegom
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
samo pitam. znam da nije ali je dosta težak pogotovo ako grabi punu korpu pa možda da ne proklizava da ima teret otraga zato pitam.
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
kikic MF kaže:
dobre slike dino
samo kaj nema mf protuuteg otraga?

e nemoj mi pričat o tome,tak mi to nije išlo na ovom drugom mjestu da boli glava
tak sam bio ljut,več sam htio otič po tanjurače i natrpat na nju utege od imt-a što imam,nakraju je ostalo još za jednu prikolicu i nisam to ni natovario,ostalo je tamo gdje je!!!
Sa đubrišta nakraju nisam mogao ni izač,zaglavio mf!!!

Drugi put kad tam budem tovario gnoj,na savjet marka,okrečem gume naopačke,i stavljam tanjurače,pa nek vidimo ko če se onda klizat po đubrištu!!! :evil:
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
markach kaže:
kikic MF kaže:
dobre slike dino
samo kaj nema mf protuuteg otraga?

kikicMF kaj ti se zezas ,kaj će mu uteg,nije gnoj beton ili nesto teže uostalom ima male vile za gnoj
po meni nema nikakve potrebe za utegom

vile izgledaju male,ali koliko ja natovarima na njih,itekako mi treba protuuteg!!!
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,894
OK ti najbolje znas kakva je situacija,pa ga napravi ili improviziraj
ja koristim utege kad gazim silažu i to tako da donju prečnu polugu napunim utegima(težina min.250kg)
 

Najnoviji postovi

Na vrh