• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IZVOZ GNOJA I GNOJOVKE

juxi

Član
Tu od
11 Pro 2007
Poruka
163
Sanana druže, nešto mnogo ima slame u ovom stajnjaku, jel on imalo zgorio? Hoćeš li ga zaoravati odmah?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
juxi kaže:
Sanana druže, nešto mnogo ima slame u ovom stajnjaku, jel on imalo zgorio? Hoćeš li ga zaoravati odmah?

Ima slame dosta, pošto se mnogo strehi, al naravno daje zgorio, pogotovo ovaj niže iza, bio je pravi zreli crn :mrgreen:
budem zaorao kad budu uvijeti za oranje, nadam se uskoro!
 

adviser

Član
Tu od
23 Lis 2009
Poruka
148
ŠANANA kaže:
juxi kaže:
Sanana druže, nešto mnogo ima slame u ovom stajnjaku, jel on imalo zgorio? Hoćeš li ga zaoravati odmah?

Ima slame dosta, pošto se mnogo strehi, al naravno daje zgorio, pogotovo ovaj niže iza, bio je pravi zreli crn :mrgreen:
budem zaorao kad budu uvijeti za oranje, nadam se uskoro!
dali si se zapitao , koliko dušika si izgubio za vreme čekanja na uslove kad možeš zaorati gnoj :oops: ???????
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
adviser kaže:
ŠANANA kaže:
juxi kaže:
Sanana druže, nešto mnogo ima slame u ovom stajnjaku, jel on imalo zgorio? Hoćeš li ga zaoravati odmah?

Ima slame dosta, pošto se mnogo strehi, al naravno daje zgorio, pogotovo ovaj niže iza, bio je pravi zreli crn :mrgreen:
budem zaorao kad budu uvijeti za oranje, nadam se uskoro!
dali si se zapitao , koliko dušika si izgubio za vreme čekanja na uslove kad možeš zaorati gnoj :oops: ???????

neču previše komentirati, o tome je več davno raspravljeno na forumu, zna kolega bogec zašto!
Po blatu neću orati, iz principa da si ne radim nered na zemlji, uostalom nije ljeto da bi taj sav dušik ispario za 24 sata ;)
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
A i nije dušik ta bitna stavka kod stajnjaka nego organska tvar, a ja mislim da ona neće samo tako ispariti :mrgreen:
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
Bobo kaže:
Jos nisi zid popravio?

Sad je idealan trenutak ;)

I ja sam djelomično sudjelovao u rušenju tog zida...! Bilo je zanimljivo!!! :supz: :axe:
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
evo ja sam danas vozio gnojnicu. sreča moja što imam grijanje :D .
evo neke slikice
4ffe5614.jpg
9af3caec.jpg
25677e32.jpg

7f1a6a83.jpg
f679e8fc.jpg
 

juxi

Član
Tu od
11 Pro 2007
Poruka
163
uh kako dobro nadjubreno :mrgreen: ovakva mi stvar treba samo daleko manja :)
 
B

Bobo

Guest
Ovo mi se svidja...

DA DA DA, tako se djubri njiva, sad to samo treba zaorati ;)
 
H

Helena

Guest
Svaka čast Ivica ;) ,to je posel samo hrabro naprijed .Koliko je novaca koštala ako nije tajna .
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
E to je posao kada ti u dva prolaza pođubriš njivu, :lol:
Sviđa mi se stroj,svaka čast!!! :D
 
H

Hurlimann86

Guest
Čestitam Ivice...
Jako ljepa prikolica i što je naj važnije dobro radi...
Svaka čast ;)
 

dmatkovic96

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
164
Stvarno lijepi stroj, e u tu stane :D

Evo i moje bergmann-ice u malčice manjem izdanju :mrgreen: stari stroj ali još uvijek super služi

p9050088.jpg


p9050098.jpg


p9050095.jpg
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
BRAVO IVICA!
odličan stroj...svake pohvale...!
daj nam par informacija : nosivost,cjena... :?:

super stoji Fendtu...
VIDEL SEM TAKVU NEMA DAVNO...NA ČEŠKOM FORUMU... :D
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,894
super vam ide ovo!!!

ivica -gdje i kak reguliras brzinu poda???,vidim da ima hidromotor isti kak i na mojoj


dali tko kupuje stajski gnoj i po kojoj cijeni??
ja sam uspel nabavit po 150kn/prikolica
 
H

Hurlimann86

Guest
dali tko kupuje stajski gnoj i po kojoj cijeni??
ja sam uspel nabavit po 150kn/prikolica[/quote]

markach ja mislim da si dobro prošao sa cijenom.
mi smo prošle godine davali 100 kn dvije kible od pol kubika.
sad samo ovisi kolko ti ide na prikolicu.
samo čim više natrpaj da bude što manje prikolica :mrgreen: :mrgreen:
 
B

Bobo

Guest
Cjena stajnjaka je uvijek bila 100Kn po maloj SIP prikolici, koliko god u nju natrpas. Jasno, uvijek se ljudi dogovore, tako covjek od kojeg kupujem djubre jedne godine kad sam mu pokupio djubre sa 3 hrpe iz dvorista bez pogovora i jos je on s nama tovario. Od izvezenih 46 ili 48 prikolica, naplatio je samo 30 a ostatak je gratis bio, jer nisam komentirao cjenu, nisam birao stajnjak nego odvozio redom.
 

Najnoviji postovi

Na vrh