• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IZVOZ GNOJA I GNOJOVKE

I

ivica

Guest
Helena kaže:
Svaka čast Ivica ;) ,to je posel samo hrabro naprijed .Koliko je novaca koštala ako nije tajna .
sve skupa oko 6000€ (5000€ cijena u njemackoj)
BELEC7340 kaže:
BRAVO IVICA!
odličan stroj...svake pohvale...!
daj nam par informacija : nosivost,cjena... :?:

super stoji Fendtu...
VIDEL SEM TAKVU NEMA DAVNO...NA ČEŠKOM FORUMU... :D
nosivost 8t (10t ukupno) ,plasticni pod ,drvene stranice ,moze bacati od 8 do 24 metra ,zracne kocnice
markach kaže:
super vam ide ovo!!!

ivica -gdje i kak reguliras brzinu poda???,vidim da ima hidromotor isti kak i na mojoj

dali tko kupuje stajski gnoj i po kojoj cijeni??
ja sam uspel nabavit po 150kn/prikolica
imam ventil na pocetku crijeva ,taj dio si mogu staviti u traktor i tak regulirat iz traktora ,imam skalu od 1 do 10 radim na 3 ,da stavim do kraja sve bi bilo vani za 10sec al naravno to najde kad predjem 4 vec pocne preskakati kuplung iza na valjcima

jel se u nasem kraju uopce da prodati gnoj?

ovo je snimano u sub
[youtube:375jxje2]i6rOF0zib9w[/youtube:375jxje2]
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,894
ivica : jel se u nasem kraju uopce da prodati gnoj?

....sve ima cijenu tak i gnoj , ja sam ga kupil i jos bi mi malo trebalo..
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
povoljno Ivica...povoljno...
izgleda ko nova...
a kaj se fendito tak muči z njom...el mu teška stvarno il tak video prikazuje? :scratch

al je stvarno perfektna...samo tovari i vozi...45 km/h...GAS GAS! :lol:
 
I

ivica

Guest
ma kaj bi se mucil ,tak se cuje jer idem s malim gasom da mi ne baca siroko ,inace mi smo se plasili ovih tanjura al sad vidimo da nisu svabi glupi ,oni ako recimo bacaju na 10m sirine po cjeloj sirini je jednako razbacano
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
aha...ma stvarno je idealna kombinacija...
svida mi se...(skoro vise nego sipovka 80 pro ili tehnostrojka tandem...)

el si razmišljal da je upotrebiš za silažu...(možda da nabiciš nastavke ili da ju nekak osposobiš za veći prostor?)
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Ovih dana vozim gnojokvu pa evo pokoja slika:
moje-slike-foto_13023700_13031570_17621178.jpg

moje-slike-foto_13023700_13031570_17621177.jpg
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Sa hurlijem voziš,ha?
Nema više snijega,super...
A šta si masseya prodo???
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
dino kaže:
Sa hurlijem voziš,ha?
Nema više snijega,super...
A šta si masseya prodo???
Nisam još sprobao kak ide s utovarivačem pa je sad bila prilika..
Nisam prodao MF..
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
toma84 kaže:
Mislim da MF nem agrijanu kabinu pa je u ovom toplije :)
Siguran da nema :?:
Nema radio :mrgreen:
 
I

ivica

Guest
BELEC7340 kaže:
aha...ma stvarno je idealna kombinacija...
svida mi se...(skoro vise nego sipovka 80 pro ili tehnostrojka tandem...)

el si razmišljal da je upotrebiš za silažu...(možda da nabiciš nastavke ili da ju nekak osposobiš za veći prostor?)
neznam jos kak cu silirat ove god ,ak nabavim kakav samohodni ili dvoredni za traktor onda budem inace bi bila pravisoka za jednoredni
 
H

Helena

Guest
ivica kaže:
BELEC7340 kaže:
aha...ma stvarno je idealna kombinacija...
svida mi se...(skoro vise nego sipovka 80 pro ili tehnostrojka tandem...)

el si razmišljal da je upotrebiš za silažu...(možda da nabiciš nastavke ili da ju nekak osposobiš za veći prostor?)
neznam jos kak cu silirat ove god ,ak nabavim kakav samohodni ili dvoredni za traktor onda budem inace bi bila pravisoka za jednoredni
Ivek ,jesi ti to opsjednut sa zelenom bojom ,ili je slučajno zelena boja prisutna kao dominantna boja kod tvojih strojčeka ;) A dali bi se dalo nadoštiklat rora od jednorednog konbajna, :scratch
 
I

ivica

Guest
Ivek ,jesi ti to opsjednut sa zelenom bojom ,ili je slučajno zelena boja prisutna kao dominantna boja kod tvojih strojčeka ;)
sad je tak slucajno ispalo a i inace mi se vise svidaju strojevi zelene boje pogotovo traktori
A dali bi se dalo nadoštiklat rora od jednorednog konbajna, :scratch
dalo bi se al opet se tolko navazat bezveze s dva traktora ukrug a imam ovih manjih obicnih kiperica koje se vuku za silokombajnom
 
A

AGRIPLUS65

Guest
evo napokon i od mene malo djubreta,,prije gledanja obavezno pojacat :supris: :supris: :supris:
[youtube:2nygj3jt]GDnn1bXsyDw[/youtube:2nygj3jt]
ispricavam se nadleznim na prijasnjim greskama nadam se da se nebu ponovilo :oops:
 
H

Hurlimann86

Guest
Ljepe slike Massey4455.
A s ovom tandenkom dovoziš gnoj na njivu na kojoj ga razbacuješ?
Zašto ne digneš stranice bi ti više stalo.
 
M

Massey4455

Guest
znam da bi više stalo ali se bojimda se s vremenom ne razpiga ili ti ga da se ne razmaknu stranice....
 
J

jokapz

Guest
evo malo smrdljivih muka i silovanja traktora u ovim zimskim danima...
u akciji Zeko i hurli xt 105



 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
i ja neki dan malo vozil gnoja kod djeda...pod prosilno jer nije bilo mjesta više... ;)

b39044ba.jpg

6859191f.jpg

9012817a.jpg

3c838cdb.jpg

9849d183.jpg

3fb93aae.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh