• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IZVOZ GNOJA I GNOJOVKE

P

pixa93

Guest
decki tak i ja rijesavam gnojovku ali tu puno gubimo.
moj tata se polako baca u bioplin.to je buducnist,novaca ko blata ima u tome
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
ja vozim več dva dana poslije škole gnojovku i napokon sve grabe spraznio bilo nekih 15 cisterna a to je 45000l i sve na jednu zemlju na 1 jutro ,ovu cisternu sam tako na kraju pustio tako sa puta jer više nisam mogao na zemlju (premokro) i sad je pošteno zemlja navožena gnojovke to se posuši malo i idem to izorati...sutra idem čistit iznutra cisternu na tu zemlju jer več ju nismo čistili godinu dana opet u njoj valjda ima puno kvalitetnog smrdljivog taloga

DSC000031-1.jpg

DSC000021.jpg

DSC000022.jpg

DSC000011.jpg
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
ŠANANA jao si ga tebi...
imaš 1000 sklekov za kaznu...!
hehe...vidi šta si uradio od "Samčine..."!

vadiš dušu zemlji.... :D !
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
BELEC7340 kaže:
ŠANANA jao si ga tebi...
imaš 1000 sklekov za kaznu...!
hehe...vidi šta si uradio od "Samčine..."!

vadiš dušu zemlji.... :D !

ma sve će biti dobro kolega.... :lol: :lol: :lol:
samo nek se malo presuši...FOP na Samčinu i svojih 25 cm i zemlja bude ko glatka ko bebina guza...

a onda bude same dobil nagradno pranje...2 x šamponom i bude ko novi... :mrgreen:
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
ajd može...lako za Samčinu...
al za zemlju...heh... ;) =sabijanje tla...al buš ju doteral v red z vremenom...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
BELEC7340 kaže:
ajd može...lako za Samčinu...
al za zemlju...heh... ;) =sabijanje tla...al buš ju doteral v red z vremenom...

Ma dok bude spazila FOP-a, automatski se bude preplašila... :mrgreen:
 

adviser

Član
Tu od
23 Lis 2009
Poruka
148
ŠANANA kaže:
i ja neki dan malo vozil gnoja kod djeda...pod prosilno jer nije bilo mjesta više... ;)

UBUDUČE NE CITIRAJ SLIKE!!!!! ŠANANA


** glavo luda ** :cry: kako izgleda *** rad zbog rada ** nije važna efikasnost . koliko više je išlo ''plavoga dizela'' da si napravio ''jarke za navodnjavanje '' ?
 
S

skolan93

Guest
toma84 kaže:
Nekak mi se čini malena za ovaj traktorčić :mrgreen:
i ja mislim da je premala ali ju nismo kupili na kredit tako da za veću nije bilo para :cry:
stane u nju 9-10 tona gnoja ali je problem što je utovarivač na zetoru mali pa ju ne bi mogao puniti da su nastavci na svakoj strani,da ima nastavke stalo bi u nju 15 kubika ali nisam siguran da je konstruirana za veće terete od predviđenih
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Parkiraj ju kraj neke rampe pa tovori sa traktorom :mrgreen: Nosi uvijek više, sam polagano treba po lošim putevima. Jesu valjci okomiti ili vodoravni?
 

Najnoviji postovi

Na vrh