• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IZVOZ GNOJA I GNOJOVKE

S

skolan93

Guest
toma84 kaže:
Parkiraj ju kraj neke rampe pa tovori sa traktorom :mrgreen: Nosi uvijek više, sam polagano treba po lošim putevima. Jesu valjci okomiti ili vodoravni?

ovo sa rampom bi definitivno funkcioniralo ali je problem što je moje dvorište navoženo sa kamenom(zbog poplave) pa je za metar višlje od susjednih parcela,a ni jedan susjed neće prodat zemlju tako da mi ostane malo dvorište u kojem se jedva okrene traktor :cry:

valjci su okomiti
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Tebe voda zeza kad izađe... Normalna stvar u našem kraju :blackeye
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
vozil malo gnojnicu kod dede pa evo koja slika... :lol:

IMG]http://www.imagesforme.com/upload/f7ef273e.jpg[/IMG]
f2fc3546.jpg
8032aa57.jpg

3926ffb1.jpg
 
I

imt odra

Guest
bome i ja moram ovaj tj izvozit jama je puna samo ako vrijeme dopusti i dok sam doma na šk praznicima :lol:
 
S

skolan93

Guest
traktor je 180ks i igra se sa njom,premala mu je

odgovarala bi mu ona od 16000l jer ja živim u ravnici,ali dobra je i ova budući da smo ju kupili bez kredita,tako da za veću nismo imali novaca
 
M

Marko6480

Guest
evo cijeli tjedan vozio gnojnicu pa malo slika
DSC00442.jpg

DSC00162.jpg

DSC00435.jpg

DSC00438.jpg

DSC00161.jpg

DSC00160.jpg


bilo prošli tjedan
DSC00440.jpg

i danas
DSC00439.jpg
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
to je ta zvijer...od traktora i cisterne....

inače jako mi se sviđa kombinacija... :D :D :shock:

buš se ti navozil gnojnice....jedino ako bu bioplin onda ne tako jako...
 
M

Marko6480

Guest
heh...kaj misliš dok bu bioplin da nebude gnojnice :lol: :lol: :lol: :?: :?: :?:
još bu više jer bude unutra silaža :scratch
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
ma bude robe kolko očeš...

ti voziš sa 25.000l dok dojde i sa fend-om, a ja sa mf i 14.000l i deri cijeli tjedan... :lol: :lol: 8) 8)
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
tako je...a i traktori a i pravi ljudi koji budu to vozili...mislim ozbiljni... 8)
 
S

skolan93

Guest
marko kolko ciserni izvezeš na ha

daj mi kad voziš punu cisternu po cesti pa naletiš na rupu u cesti jel ti zaljulja trakror,moj se malo zaljulja, ipak je to 17t tereta i vozim bez utega a rupe su ko od granata

kolko široko baca gnojavku

jel ima gibljivi tandem

ak nije tajna kolko je koštala i di si ju kupio
 
M

Marko6480

Guest
na ha izvozim 5-6cisterni to jest 50-60kubika gnojnice

ljulja traktor jer su ceste katastrofa a moja puna ima 21tonu :shock:

ako je pritisak na 1bar baca oko 18-20m

ako misliš dali zadnji kotač okreče to ima

kupio sam je preko orointernacionala i koštala je 18500e
 
S

skolan93

Guest
dobo si ti prošao sa cijenom, moja je koštala isto toliko i to sa 15% popusta,a vozi 2000l manje

jesi dobio kakav popust na nju?

ima ko i moja gibljivu zadnju osovinu to je dobro jer se manje troše gume

e al vidim da ti nemaš pripremu za deponator jesam u pravu

to je loše jer kad uđemo u eu zbog nitratne direktive ćeš imati ograničen period za izvoz gnojnice,inače gnoinica sa deponatorom se može najduže izvoziti,ustvari može se izvoziti stalno ak te susjedi ne prijave
 
M

Marko6480

Guest
nisam dobio popust inače je koštala 16500e ali mi je oro uzel kaj ju je uvezel iz slovenije

nema pripremu niti mi netreba je ču imat bioplin i onda mi netreba
 

Najnoviji postovi

Na vrh