• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IZVOZ GNOJA I GNOJOVKE

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
MF stalno u pokretu,hh.

Nego imam jedno pitanje,neznam jel spada u ovu temu,imam cisternu creinu 2200l i imam problem sa pumpom,jako dugo treba na navuče,jedva jedva,kada vučem sa zetorom na 540 okretaja nemože navuč,onda kad prikapčim steyra na 1000 okretaja onda se tek može napunit,u čemu je problem??? :?
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
dino kaže:
MF stalno u pokretu,hh.

Nego imam jedno pitanje,neznam jel spada u ovu temu,imam cisternu creinu 2200l i imam problem sa pumpom,jako dugo treba na navuče,jedva jedva,kada vučem sa zetorom na 540 okretaja nemože navuč,onda kad prikapčim steyra na 1000 okretaja onda se tek može napunit,u čemu je problem??? :?

Promjeni onu gumenu lopticu u pumpi cca fi 60 jer se raspala malo i ne dihta dobro...
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
hvala,pogledat ču,sad je zima pa ima vremena za šarafanje...
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
dino kaže:
MF stalno u pokretu,hh.
to ti je inače moj miljenik, ;) :D pa mi s njm najljepše i raditi. nekad manje komade odem s njim orat prirasto mi je k srcu. nikad nikakve greške na njemu, samo toči i vozi redovno održavanje i ko zmaj je. a on je kupljen točno na moj rođendan, još su se moji našalili sevo sine dobio si traktor za rođendan i nekak mi je ostao u srcu.
prošlu jesen i ovo prolječe sem ga do detalja složio obojao istapicirao kabinu dodao novitete uredio ga, ma ko auto miran, ja,k malen, okretan, ma samo riječi hvale za njega da pokucam u drvo.
imam i 100 ks 3080 i on mi super i s njim isto dosta radim ali ovo mi je ljubimac bio i ostao. dok zetore i imt- smislit nemogu :twisted: od njim sam odma živčan :lol: :lol: :lol:
snupy kaže:
koji je to zetor i kako se ponaša s prednjim utovarivačem
zetor ti je 4511. ponaša se s utovarivačem super dok je ovakav teret odostraga ,ali i bez njega ide bez greške. nabacim koju kilu otraga i nemaš greške. malo ga pumpa zeza pa slabije diše al inače sam 3 metra rotodrljače pegoraro s paker valjkom dignuo ko od šale.
dosta jak utovarivač ima jedino veliki veliki minus je što nema servo. uh tu si njegov i božji kako on hoče a ne ti :evil:
planiram staviti servo ali vidjet ču još dali ču ga prodavat ili neču još čemo vidjeti.

za cisternu ti nebi znao pomoč slabo sam ih slagao al na creini koju sam ja imao prije zbog slabog vakuma su mi otišle perajice na pumpi. to sam promjenio i vozi dalje
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
ma perajice na pumpi smo več jednom mjenjali pa mislim da nije to... :scratch
 

juxi

Član
Tu od
11 Pro 2007
Poruka
163
dino kaže:
MF stalno u pokretu,hh.

Nego imam jedno pitanje,neznam jel spada u ovu temu,imam cisternu creinu 2200l i imam problem sa pumpom,jako dugo treba na navuče,jedva jedva,kada vučem sa zetorom na 540 okretaja nemože navuč,onda kad prikapčim steyra na 1000 okretaja onda se tek može napunit,u čemu je problem??? :?

Meni to vise lici na poderane lamele u samoj pumpi, to mi se dosta puta desavalo...naravno moze se desiti da se i kugla podbije al onda se i zvuk promjeni, a takodje provjeri i samo crijevo koje ide sa pumpe u bacvu jer zna da se unutrasnji sloj odvoji od one spiralne zice koja ga drzi da ga vakuum ne zacepi...
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
uh,sad ste me zbunili ima tu puno opcija što bi moglo biti,počet čemo od najednostavnijeg pa nadalje...
ima puno toga za popravljat preko zime što se potrga kad je sezona,jedva čekam da počnu praznici da rasturim to sve :cisternu,ciklo mlin... ima toga hh., jer obožavam šarafat.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
pa kolega, kak se možeš vozat po snijegu bez utovarivača naprijed, pa to je grehota :?: :mrgreen:
 

juxi

Član
Tu od
11 Pro 2007
Poruka
163
ŠANANA kaže:
pa kolega, kak se možeš vozat po snijegu bez utovarivača naprijed, pa to je grehota :?: :mrgreen:

heh sta ce mu utovarivac za ovoliku traktorcinu...vjerujem da se poigrava sa onom cisternom :D
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Kaj će mi utovarivač, sam smeta :lol: Pa nije ni znam da ima kaj otraga. Inače taj posal radi 560 ali zbog veeelikog minusa došlo do smrzavanja plavog jer nisam stavio aditiv...Moja greška, sad neka čeka dok okopni :roll:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
e pa evo i ja danas malo vozio gnojnicu :mrgreen:

c095720a.jpg

56b5a881.jpg

b7e89289.jpg

f80c51eb.jpg

b2110e44.jpg

jedna iz snježne perspektive :lol:
44d7c468.jpg
 
H

Hurlimann86

Guest
Dobre slike ;)
Ova zadnja izgleda kao da Same ima 150 ks ,izgleda ogromno :lol:
 

juxi

Član
Tu od
11 Pro 2007
Poruka
163
ekstra slike Šanana...još mi nije pun bazen, a čekam bar 30-40 cm snijega za ovaj posao ma to je zakon :mrgreen:
ovaj Same izgleda baš moćno, kako se inače pokazuju ove široke gume po snijegu? Uh da mi ga je probati ovdje kod mene kad zapada pola metra snijega :mrgreen:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
juxi kaže:
ekstra slike Šanana...još mi nije pun bazen, a čekam bar 30-40 cm snijega za ovaj posao ma to je zakon :mrgreen:
ovaj Same izgleda baš moćno, kako se inače pokazuju ove široke gume po snijegu? Uh da mi ga je probati ovdje kod mene kad zapada pola metra snijega :mrgreen:

hvala kolega! :D

ma Same je moćan, to svakako, nek ti i toma potvrdi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
meni se gume odlično pokazuju, al po snijegu i ledu se nemaš što voziti ako ne upališ prednju vuču, tak da sve vuče, inače mu je teško gurati prednji kraj ;)

eh, na pola metra bi tek bio užitak s njime gaziti, još i neka ralica napred, ma divota 8) :mrgreen:

Hurlimann86 kaže:
Dobre slike ;)
Ova zadnja izgleda kao da Same ima 150 ks ,izgleda ogromno :lol:

:mrgreen: :mrgreen: možda i ima :D :D
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Da,da makina od traktorčića 8) Još mi nije rekal nikad neću ili ne mogu :D
 

Najnoviji postovi

Na vrh