• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IZVOZ GNOJA I GNOJOVKE

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
dok su neki zapadali,ja sam vozio i vozio :finga: :partyman:
dsc00008ye.jpg

dsc00011ue.jpg

dsc00013hq.jpg
 
Tu od
26 Sij 2012
Poruka
150



dino to si ti mislis,i kod mene je bilo veselo :D

nemoj citirat slike,dino
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
hehe
rođak zapao 2 puta,njegov sogor 3 puta,a cujem da su druga dadu121 vukli sa vitlom danas ;)

moram priznat,i kod mene je bilo gusto,dušu dao ovaj moj zeko sa prednjom vučom,povlačim ga iz prodaje :D
 
Posljednje uređivanje:
Tu od
26 Sij 2012
Poruka
150
hehe
rođak zapao 2 puta,njegov sogor 3 puta,a cujem da su druga dadu121 vukli sa vitlom danas ;)

moram priznat,i kod mene je bilo gusto,dušu dao ovaj moj zeko sa prednjom vučom,povlačim ga iz prodaje :D


ja sam sjeo sa prikolicom i traktorom na snijeg...haha
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Bitno da niste ništa pokrljali i da nismo već u EU jer bi vas danas naganjao neki inspektor radi kršenja nitritne direktive( NEMA VOŽNJE GOVANA PO SNIJEGU):rolfer::rolfer::rolfer:
 
Tu od
26 Sij 2012
Poruka
150
Bitno da niste ništa pokrljali i da nismo već u EU jer bi vas danas naganjao neki inspektor radi kršenja nitritne direktive( NEMA VOŽNJE GOVANA PO SNIJEGU):rolfer::rolfer::rolfer:


ja sam vozio na kup :D
 

fendonja

Član
Tu od
11 Pro 2010
Poruka
327
Jel dobar ovaj utovarivac? Imas koju sliku od njega?

A za gnoj nije dobar?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
hej fendonja..pa nisam slikao nešt posebno utovarivač..ja sam prezadovoljan,za trpat bale ko rođen a lako se skida a može se kopčiti i pozadi..jedino nije za neke teške utovare sa korpom,imam korpu od rikovog utovarivača pol kubika i to mu taman.


A za gnoj nije dobar?

neznam nisam probao trpati..imam rikovog na torpedu 75 pa nemam potrebe..a nisam slikao iznutra nijednog..
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
OJ OJ OJ, nemojte nastavljati ovu raspravu o traktorima jer bude brisanja, ovih par postova budem premjestio u temu Deutz-Fahr.

A tebe gazda Gizdavi molim malo više slika od ovog zgodnog utovarivača u temu prednji utovarivači.
Poslikaj sve od kopčanja pa do hidraulike i kako funkcionira. :)
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
A za gnoj nije dobar?

neznam nisam probao trpati..imam rikovog na torpedu 75 pa nemam potrebe..a nisam slikao iznutra nijednog..

OJ OJ OJ, nemojte nastavljati ovu raspravu o traktorima jer bude brisanja, ovih par postova budem premjestio u temu Deutz-Fahr.

A tebe gazda Gizdavi molim malo više slika od ovog zgodnog utovarivača u temu prednji utovarivači.
Poslikaj sve od kopčanja pa do hidraulike i kako funkcionira. :)

a malo smo se zanesli:supz: budem sutra poslikao ak se sjetim:scratch:scratch
 
Posljednje uređivanje:
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
ja odustajem više od vožnje danas,naglo je odpustilo.nebi htio da završim kao ovi,,a nemam nijednog gusjeničara u blizini http://youtu.be/zT785DC6CXY i kud liku padne na pamet da ga ide pogurnuti sa prednjim utegom???umjesto oda je odma uzeo sajlu pa zakočio za njegovu prikolicu i povukao ga u rikverc.. :(yawn):
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Jučerašnja akcija kod mene:
DF spreman za utovar


IMT tovario










Vide se stari tragovi gdje sam prije par dana vozio gnoj


Malo je odmrzlo i počeli se pravit novi tragovi


Ulaz na polje,mi imamo izoranu grabu da može voda iscurit van s polja,ali na susjednome polju je bila zaorana,i svaki put sam morao ovaj dio preletit da mi neusjedne prikolica,i istovarat gnoj od gornje strane polja prema donjoj.


[YT]https://www.youtube.com/watch?v=llEuOW6OBGA[/YT]
 
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
308
Svi vec vozite gnoj, a ja se nebrem vec vcekati da budemo poceli vozit, kod nas prevec propada jedino na malo kosim zemljama bi jos islo, sad jos claas dobio malo vecu prikolicu pa moramo pricekat:)...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ja sam danas otpeljal jednu prikolicu iz tovilišta, i to več kasnije poslepodne, skroz je otpustilo, ali išlo je bez problema.
Puna DVOOSOVINKA i 565, bilo je malo teže probiti se kroz nanose na putu, ali po polju ne tone ni malo, baš gledam video o dade i bome je baš otpustilo kod njega.
 

Najnoviji postovi

Na vrh