• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IZVOZ GNOJA I GNOJOVKE

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Zove deda prekjučer nek dojdem k njemu kao jučer da budemo probali voziti gnoj, jer mora se malo odpeljati, nemru više iz štale hitati van :)
I tak, samo smo probali....:icon_mrgreen:

Slika2517.jpg


Slika2518.jpg


Slika2521.jpg


Slika2520.jpg


Velim aj njemu, reko deda ajd ti odmah s drugim traktorom i sajlom za svaki slučaj i tak je i bilo, čim sam skrenul s puta odma sam i stal, prikopčali mi 540 napred no bezuspješno, istrpali na hrpu i jedva smo izvukli praznu prikolicu van.
Odvezel sam još jednu, samo sam ju skipal na hrpu uz put, dok se presuši budemo to lako razvozili...
U takav posel mi nejdemo s velikim traktorima :(shake):, ako nejde ovak, onak bi bilo samo veče sranje:icon_eek::D:
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
Zove deda prekjučer nek dojdem k njemu kao jučer da budemo probali voziti gnoj, jer mora se malo odpeljati, nemru više iz štale hitati van :)
I tak, samo smo probali....:icon_mrgreen:

e lepi moj...skupa ti i deda imate 100 godin i neste pametni bili...

to se sam skipa na vrpu, i nek čeka na proljeće za razbacivanje...
dok je bilo smrznuto, trebali ste pronar van(ili ova mengelica) i sve zvoziti na polje na vrpu i amen meša, a ne ovak saki 2 tijena igrati se...
al dobro, ipak da se malo vlečete po polju...treba i toga...da IMT osjeti "bre blato"!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@šanana to da si ti vozio s 565 i svojom prikolicom to bi islo bez greske nebi imo probleme ko sa slike:D::D::D::D:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
e lepi moj...skupa ti i deda imate 100 godin i neste pametni bili...

to se sam skipa na vrpu, i nek čeka na proljeće za razbacivanje...
dok je bilo smrznuto, trebali ste pronar van(ili ova mengelica) i sve zvoziti na polje na vrpu i amen meša, a ne ovak saki 2 tijena igrati se...
al dobro, ipak da se malo vlečete po polju...treba i toga...da IMT osjeti "bre blato"!

Joj ma sve znam, al to ti je ono ideš probati protiv svojih uvjerenja...hehe
Trebal sem samo v tehnostrojku markićevu i skipatu nuz put u to je to, no sad smo mal odmetali i bude izdržalo još par tjedana.

Pitaj kumešina Boška kaj su oni jučer delali, 7340 je zapal z punom mengelicom njegvom, išel ga z torpedom zvlačit pa je torpedo vgrezele sam na pol zemlje, pa je svejedno moral novoga JOHANA zamazati kaj ih je sve van počupal :D:biggrin::biggrin::biggrin:

@šanana to da si ti vozio s 565 i svojom prikolicom to bi islo bez greske nebi imo probleme ko sa slike:D::D::D::D:
Jel ti to kolega mene malo zekaš???:icon_lol:
Nedaj Bože da sam ja tu krenul z 565 i dvoosovinkom, e onda bi tek bilo problema to sve van počupati, imal bi SAME pune ruke posla :)
 
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
308
mi probali iti po zemli dali ide i nema sanse sam prepada:/...ova zadnja slika je dok smo v sumu isli z claas-om i praznom prikolicom vise od pol metra je prepal a tam malo dalje na zemlji jos jace budem sutra poslikal:D...i jos je jeno 10-15 cm snjega:D
dsc0217jh.jpg


dsc0211xv.jpg


dsc0210xs.jpg
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@šanana malo zezam samo sta da si iso s 565 i same bi imo puno posla za izvlacit ako nebi i njega trebalo vuc van:(happy):
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
Joj ma sve znam, al to ti je ono ideš probati protiv svojih uvjerenja...hehe
Trebal sem samo v tehnostrojku markićevu i skipatu nuz put u to je to, no sad smo mal odmetali i bude izdržalo još par tjedana.

Pitaj kumešina Boška kaj su oni jučer delali, 7340 je zapal z punom mengelicom njegvom, išel ga z torpedom zvlačit pa je torpedo vgrezele sam na pol zemlje, pa je svejedno moral novoga JOHANA zamazati kaj ih je sve van počupal :D:biggrin::biggrin::biggrin:


Jel ti to kolega mene malo zekaš???:icon_lol:
Nedaj Bože da sam ja tu krenul z 565 i dvoosovinkom, e onda bi tek bilo problema to sve van počupati, imal bi SAME pune ruke posla :)


nego kagdar!
lepo 539 zakapčiti za markićevu tehnostrojku,540 bi trpal,deda mel i zubatal dvora a ti bi od 10 do 3 celo gnojište zvozil na vrpu na polje i čao pusa bokič
nema tu dva zeca-tri zeca!
al znam da deda koči taj poso! :)


AJUUUUUUUUUUUUUUUJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ....
SE SEM ČUL! hehe

Antiša sve ujeboooo...
i naravno, Torpedo napre težek, iza lagan, gume čeloston,al bitno da su 38 cola...i ostadoše ukupan
A onda je Đondir sve ispočupo van i sve ih počero kuć...
Psovo je kumašin ko ker!!!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
A čuj, deda ko deda...gnoj se vozi v prikolici za gnoj i kaj bi se sad mazale druge prikolice..kaj da ti velim dalje.

Ma strašno je kaj ljudi delaju po zemlji s tim gnojom i gnojnicom ovih dana...svakaj viđam.
Sam Bog kaj sem ja sve svoje spraznil na vreme, sad poštujem nitratnu direktivu :)
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
A čuj, deda ko deda...gnoj se vozi v prikolici za gnoj i kaj bi se sad mazale druge prikolice..kaj da ti velim dalje.

Ma strašno je kaj ljudi delaju po zemlji s tim gnojom i gnojnicom ovih dana...svakaj viđam.
Sam Bog kaj sem ja sve svoje spraznil na vreme, sad poštujem nitratnu direktivu :)


Bome...a čuj, si misle bu išlo...a vraga...a zemlja trpi! a tak bu i dala...

Valjda nebu moj otac negdi zapel, se je izgnojil na vreme, po preporuci agronoma... :)
ak zapne, bolje da mi ne veli...bum mlade dobil od sreće
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
mi probali iti po zemli dali ide i nema sanse sam prepada:/...ova zadnja slika je dok smo v sumu isli z claas-om i praznom prikolicom vise od pol metra je prepal a tam malo dalje na zemlji jos jace budem sutra poslikal:D...i jos je jeno 10-15 cm snjega:D

a niste imali ništa lakše kod kuće od toga, pa to ima 5-6 T i uske gume, normalno da će propadati.
 
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
308
pa s claas-om smo morali iti v sumu po drva a z bagerom sam isel kaj sam malo vodu spustil tam gdje je gnoj na hrpi a tam nije prepadalo mada i tu je isto isel bez problema van jer je desna strana na putu tvrdom pa ide a ljevo je malo jarak pa me nutra hitilo nisam mogel zabrnuti van.. i moral sam se tak pelat jer me hitilo ili desno na zemlju ili ljevo.
 

Najnoviji postovi

Na vrh