• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IZVOZ GNOJA I GNOJOVKE

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,776
Jel ja to dobro vidim da on ne može tu prikolčicu ispeljat pa ga treba šlepat.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,274
Ide prvi kraj u zrak,na njivu sam si sel na haubu (80 kg) i još ide pol metra po zraku :(giggle):

Pogle kolko je to tereta zakopčano na gornju kuku
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037

Koliko vam treba da napunite prikolicu sa grajferima? :)

Rakovica i Krone optimat 5t
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,272
Vožnja gnoja kod mene:
5a2c9fcb1ad1738e907340cd4aa2c2c0.jpg


31b8bc2a7fb50f3e031ca17522e04f06.jpg


30ac263c7406fa52c763346bffe48ca2.jpg


41fb81cd7c4d550514f6f41e59eeb875.jpg
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
Malo ti dimi zeko, hladan motor, voda u gorivu ili nesto ozbiljnije?
Puno gnoja imas ili to nest sitno, a ostalo u laguni?
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
5,894
Baš da se ovakvi poslovi moraju radit nedjeljom,nebi rekao..Neznam kamo to sve vodi,ljudi nikako da shvate,da je taj jedan dan u tjednu stvoren za odmor..
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,571
Baš sam mu to ja komentirao na FB-u...

Razumijem žetvu, sjetvu ili tako nešto, ali izvoz gnoja po meni je budalaština raditi nedjeljom.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,203
A jeste više dosadni s tom nedjeljom,strahota. Pustite ljude da rade,i ja sam radio,i radim skoro svake nedjelje,jer se nema vremena. Neki si mogu priuštiti odmore i svetkovanja,a neki ne.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,356
Niko ništ ne kaže dok je hitno, ali sječam se radio je i na Badnjak, i na Sesvete i nedjeljama...
Ako u ovom jadnom životu jedan se ne mogu odmorit, onda stvarno više nema smisla.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,203
Pa dečko je druge vjeroispovjesti,ne znam koliko mu znače "naši" blagdani. A rad,i odmor su jako relativne stvari,tako da...
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,967
Gle neko ne stigne , a ima i nekog ko je ateista.
A svasta sam vidio gazda umre od te zemlje isti taj dan ovaj bere iz kuće mu kukuruz ??
A šta na to reći a čovjek leži u kući .
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,272
Malo ti dimi zeko, hladan motor, voda u gorivu ili nesto ozbiljnije?
Puno gnoja imas ili to nest sitno, a ostalo u laguni?
Nek dimi sta me briga :). Sta ja znam inače dimi samo pod opterećenjem, sad ga je brat tjerao i to je bila prva prikolica tako da hladan motor i vani je bilo hladnije.. 3511 dimi kao parnjaca, nek dimi koliko hoće meni bitno da ide :). Imam sitno gnoja, danas od 7 do 19 sam izvezao sve, 16 prikolica. Gnojnica je takodjer izvezena, 20 cisterni po 2500l.

Što se tiče rada nedjeljom i ostalo, ja studiram, tako da sam samo vikendima kod kuće i gledam da što više posla napravim kako bi otac imao manje.. Ali VI svi napali zašto, kako, gdje.. Svatko radi onako kako misli da je najpametnije.. Takodjer, da druge sam vjere i ne radim za "svoje" svece i sl..
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,571
Tata radi svaki dan, od nedavno sam i ja zaposlen, ostalo nam je oranje. On je htjeo ići danas, ja mu nisam dao. Orat ću po mraku, ali neću nedjeljom.
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,496
Da ali to puno drugih ne razumije,kako me samo profesor pogleda kad ga pitam da me prije pusti jer me massey vec ceka doma.[emoji1]
Nemogu drukcije nego tak nemam ni brata ni djeda samo smo ja i tata isto a posla ima..[emoji4]
Jos imam kukuruza za brati,ajde sjetvu smo rijesili,a di je jos oranje....
 

Driver

Član
Tu od
26 Srp 2013
Poruka
396
Na poslu radim svaki dan ali kod kuće nastojim se držati nekog reda, jednom sam vozio djubar na pravoslavni Bozic,drugi dan sam osjećao neku grižnju savjest i reko vise nikad i mislim se sta mi je to trebalo ima dana u godini za sve stići i napraviti!
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,856
Jos imam kukuruza za brati,ajde sjetvu smo rijesili,a di je jos oranje....

Ja imam za delati sve troje. Za oranje još stignem ali ovo dvoje me polako stišće a i goriva je još par litara na kartici.
 

Najnoviji postovi

Na vrh