• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IZVOZ GNOJA I GNOJOVKE

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ne 2011 mala zvijerka da vidis kad mu pocne odizat zadnji kraj:(rofl)::(rofl):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
To je tetkov traktor i utovarivac i on utovara veli da mu je ovak naj lakse imt radi svaki dan nesto izvezeno oko 15 prikolica!!
 

Zekson

Dobro znana faca
Tu od
26 Srp 2012
Poruka
513
Akcija đubre gnojim po hektaru 50 tona...
Fiat agri 88-94 i strojometal utovarivač tovari, zetor 6945 i sip orion 25 vozi..
dd826b8b89ff0734cdc900d52c9098b0.jpg
8db54a230f08cd084d3673cdaea06884.jpg


Poslano sa mog HUAWEI Y330-U01 koristeći Tapatalk
 

Zekson

Dobro znana faca
Tu od
26 Srp 2012
Poruka
513
Na ral oko 12-13..

Poslano sa mog HUAWEI Y330-U01 koristeći Tapatalk
 

Zekson

Dobro znana faca
Tu od
26 Srp 2012
Poruka
513
Da stavil sam povišice da mi je ravno sa zadnjim valjcima tak da ju natovarim ravnu i to ispada oko 3 tone peikolica mali vise jos 200 kg ....

Poslano sa mog HUAWEI Y330-U01 koristeći Tapatalk
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,245
Bolje manje natovariti pa više puta ići.. Lanci se više razvlače i teže je valjcima to izbacivati..
 

Zekson

Dobro znana faca
Tu od
26 Srp 2012
Poruka
513
Milane novi lanci su gore od poda moraju se razraditi heh,danas ke dvaput puknul stari lanac pogonski onaj kaj tjera valjke iza sutra ide novi gore..
Ivan na 6945 je otisla brtva na 2 i 4 cilindru one su zamjenjene sve i sad ide dalje.
Fiat je iznajmljen kak sam i rekel jos prije ilu budem kupil nekaj ili iznajmil nakraju je iznajmljen tj posuđen od kolege..


Poslano sa mog HUAWEI Y330-U01 koristeći Tapatalk
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
Nikad ne vozimo odmah na polje kad cistimo vec prvo na hrpu da pretrune.
Na ravnom ide naknap preko stranice. Ako se vise zagrabi, gume sjednu i vise nemoze preko.
Tu je prikolica na nizem a ferko na malom uzvisenju.
Kopcanje utovarivaca na poluge hidraulike je na sarafima i tu se moze podizat i spustat nekih 20ak cm a na korpi se dobije i vise. Sada je na drugoj rupi odozdola i moze se podici za jos dvije.
 

vrsani123

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2016
Poruka
647
Hocel se cesto cut pumpa kad vise zakacis....ja sam nekakav pravio pa mi cesto propisti pumpa pa ga izbjegavam prikopcavat....gdje ga gore kacas,,,,na mjesto gdje ide toplinger
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
Lupa cijelo vrijeme :icon_mrgreen:
Malo malo pa je prednji kraj u zraku. Naspana se hidraulik pa u rikverc. Drugacije se nemoze s njim cistiti. Znamo svi kako je ispod ovaca ugazeno..
Kopcamo normalno na mjesto toplinga. U pravilu se nebi trebalo tako, no nije jos bilo problema.
 

Najnoviji postovi

Na vrh