• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IZVOZ GNOJA I GNOJOVKE

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Pa ako nema hidro pogon onda lanci cukaju i više se izvlače i zato dolazi do motanja letvi jer ona negdje zapne ispod prikolice. Da su lanci uredu onda toga nebi bilo. Pitaj forumaša Dinu šta mu se dogodilo samo radi labavih i istegnutih lanaca.
A zašto postoje španeri na lancima:confused::p

Prikolica zahtjeva 540o/min,u večem gasu ne vidim nikakav gubitak nego samo prednost,nekad sam vozio svaka 2 tjedna po 5-6 prikolica,unazad 3 godine vozim godišnje oko 30komada...

Slabiji gas,slabije se valjci okreču i slabije rastresuju gnoj,ako je veča obodna brzina valjaka oni lakše izbacuju masu,ako daš veči gas smanjiš brzinu trake da ide sporije a valjci se brže vrte i lakše im je..
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
A zašto postoje španeri na lancima:confused::p

Prikolica zahtjeva 540o/min,u večem gasu ne vidim nikakav gubitak nego samo prednost,nekad sam vozio svaka 2 tjedna po 5-6 prikolica,unazad 3 godine vozim godišnje oko 30komada...

Slabiji gas,slabije se valjci okreču i slabije rastresuju gnoj,ako je veča obodna brzina valjaka oni lakše izbacuju masu,ako daš veči gas smanjiš brzinu trake da ide sporije a valjci se brže vrte i lakše im je..

marko,slažem se s tobom 100%
uvijek sam iznosio su teoriju da prikolica MORA podnjet 540 o/min.
i da se bolje rastepe,ali takvim načinom 2 puta sam povijao španere na prikolici,tj. napravio kaos.
onda mi je od Dade tata rekao neka s malim gasom to radim.
od sad nikad ne prelazim s gasom više od 1500 okretaja,i više nisam imao kvara.
Sa svojom prikolicom,godišnje vozim cca 100 komada.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Zanemario si jednu stavku:?

VEČI gas MANJA brzina lanaca,sprobaj pa javi:partyman:
 

davor22

Član
Tu od
24 Lis 2009
Poruka
700
pa više od 1500okr i netrba,ja na svom 1 ili 2 brza 1500ok i šire baca i lijepo usitni
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Zanemario si jednu stavku:?

VEČI gas MANJA brzina lanaca,sprobaj pa javi:partyman:

To si u pravu ali ako neželi da mu jako razbacuje prikolica đubre onda mora biti manji gas.
Ja sa DF pod lerom teram prikolicu i jako ljepo razbacuje i evo ti dokaza:

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=y0ce1sDFDp4&feature=g-upl&context=G2d4dfadAUAAAAAAARAA[/YT]
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Mana svake prikolice s okomitim valjcima je ta da ako vam se nabije puno gnoja straga na valjke nemožete ju pokrenut, kak veli kolega dado, vile - obavezna oprema...ili ako se sili s kardanom bez kvačila nešto ode ;)

Ja imam staru Mengele prikolicu s dva vodoravna valjka, donji ravan, a gornji prepolovljen u V oblik tako da baca i u širinu, švabo je to tak fino iskonstruiral da je to čudo jedno, nikad problema s nabijanjem gnoja straga na valjke, a original kardan je bez kvačila i radi tako godinama, a znali smo i do 100 kom prije izvest z njom.
 

franc

Novi član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
12
imam prikolicu tehnostroj... vozio sam stalno sa same explorer 90 i on ima sporiji kardan malo, tj. treba mu puno veću gas nego npr kod massey 135. Prije tjedan dana sam vozio sa stricevim massey 152, i on ima brži kardan nego same. Nisam imo nikakih problema nit nabijanja gnojiva nit ničega. Gas skoro nikad manji nego 1400 o/min.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
imam prikolicu tehnostroj... vozio sam stalno sa same explorer 90 i on ima sporiji kardan malo, tj. treba mu puno veću gas nego npr kod massey 135. Prije tjedan dana sam vozio sa stricevim massey 152, i on ima brži kardan nego same. Nisam imo nikakih problema nit nabijanja gnojiva nit ničega. Gas skoro nikad manji nego 1400 o/min.

Dolazi do nabijanja gnojiva pri brzom transportu (40km/h) i to mi se dešavalo samo sa DF-om kada sam vozio 4-5km udaljenu parcelu,a kad sam prekopčo na Universala onda ni jednom mi se to nije desilo jer on je jako spor (25km/h)
 

franc

Novi član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
12
nema to veze sa brzinom traktora, već sa brzinom kardana. zato imaš brzine da traktor usporiš
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
nema to veze sa brzinom traktora, već sa brzinom kardana. zato imaš brzine da traktor usporiš

Ima ite kakve veze.Što se brže voziš to ti prikolica iza više skače pa se đubre više zaljepi i stisne za pod i vitla pa tu nastaje problem,pogotovo ako je makro đubre onda bude svašta.
Franc nepričam gluposti,znam to iz vlastitog iskustva :madmana:
I kakve veze imaju brzine na traktoru sa kardanom,nerazbacujem ja đubre sa kardanom preko hoda kotača :lol::lol:
 

franc

Novi član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
12
a kak nebi bilo veze... na sameu moram imat puno veći gas (2200 o/min da bi na kardanu imao 540 okretaja, a na masseyu mi je 540 okretaja kardana na 1700 okretaja motora). imam napravljen malo veći zupčanik kod vitla (a trebali bi bit isti), i što imam veći gas brže mi se okreću vitla a sporije pod, ak je mali gas onda mi se vitla opet sporije okreću a brže pod! imam tri rupe za brzinu poda, sa sameom pod mi ide nasporije, a sa masseyom mi je u srednjoj rupi na mokrom gnojivu, a na slamnatom je na najbrže.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Neznam kak to ali mislim da bi vitla uvjek jednako trebala ič pošto za nih nema brzina osim za pod za lance. Vitla trebaju ič jednako ovisno o gasu a pod i o gasu i o tome na koju brzinu ih narihtaš. Neznam možda se i varam.
 

franc

Novi član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
12
pa no možda sam krivo objasnio... al vitla su mi ovisna samo o gasu, a pod mogu narihtat.
samo što je kod mene problem da imam za brzinu vitla jedan zupčanik veći jedan manji, onaj koji poteruje je veći, a kod vitla je manji. tak da što imam veći gas vitla brže rade. i to mi je bolje zato vozit s traktorom koji ima brži kardan. probo sam sam samom na 1000 o/min, al mi ima prebrzi start pa sam strgo prikolicu.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Neznam kako se kome sviđaju prikolice i koje vrste ali ja si nebi uzimao sa vodoravnim vitlama,jer mora biti veči gas da bi se posligla efikasnost kod razbacivanja gnojiva,dok kod okomitih oni bolje razbacuju. Svaka ima prednosti i mane,ni jedna nije savršena. Pa tako svako ima svoje mišljenje i iskustva
 

franc

Novi član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
12
meni je isto bolja sa okomitim, i manje ležajevi odlaze. al jbg ovakvu imam i sa njom radim
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Ako se prikolica ispravno tovari,znači da nije preko valjaka,ako je mala brzina letvi,a veliki gas nema šanse da se kaj strga zbog toga..

Drugo je ako su lanci na labavo pa ih se ne doteže pa onda dođe letva ispod nekog flaha i naravno da se zavine,a to se može desit i sa gasom od 1200 i 2000o/min..

Ako je prikolica ispravna nebre se potrgat sam tak,uvijek je kriv ljudski faktor onda..

DO sad mi se nijednom nije desilo da bi lance potrgao,ili da mi letva gdje zahači,a prikolica je kod nas 10god..

Pred 3god je bila komplet reparirana,novi lanci,i letve sve fino posložene,zamijenjeni ležajevi i sad ide ko curica..
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Evo danas sam se malo igrao sa kakicom i sutra još nastavljam ;)

img162n.jpg

img163p.jpg

img165pr.jpg

img166e.jpg

img167l.jpg

img168f.jpg

img169r.jpg

img170x.jpg

img171j.jpg
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
odlično kolega :)
što to đubriš
travu ili potanjurani strnjak? ne vidim dobro...
Koliko ovakvih stavljaš na jutro?
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Hvala kolega!
Potanjurani strnjak. Sad malo više đubrim jer nemam više gdje vozit pa da sve izvezemo da smo do 3mj mirni. Danas sam kasno kreno pa sam samo 9 prikolica odvezo,a sutra bude još tolko. Na jutro oko 13-15 prokolica stavljam ali sad ovo je iznimka gdje jako đubrimo jer nemamo gdje više vozit pa da se ga riješimo.
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh