• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IZVOZ GNOJA I GNOJOVKE

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
IMT 555...ma sve ti je apsolutno isto ko i na starim modelima 539. Ovaj ima samo drugačiju limariju, kabinu i haubu i na motoru je rotaciona pumpa.

Driver, ma samo ti vozi, pogotovo ako voziš nekud malo dalje od naseljenog područja i ako ne iznosiš gnoj i blato na cestu, nebudeš imao apsolutno nikakvih problema. Možeš voziti cjelu zimu ako to uvjeti dopuštaju.
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Moja je odradila 4 ture i desio se kvar :icon_hang:
Ova prikolica je posuđena,kakva crna prinova u ovoj krizi,hah :icon_smile:
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
To sam si i mislio da si opet nešto potrgao,to je tak kad ti previše natrpaš.Bolje je odvest i 3-4 ture više nego 3-4 dana šarafat.
Znam da ima takvu Ditrih ali reko možda si se ponovio,nikad se nezna šta se događa kod tebe u dvorištu.
 

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
Dino jel to Orion 60? kako se ponaša Steyr s njom.Dok sam ju vukao sa Zetorom po mekanom je bio problem
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Ma nema veze ako se puno natrpa,pod se stavi da ide polako,i ide to bez problema.
Nego mi je letva zapela za one dolje podizace pa se smotala,nije to veliki i skup kvar,samo treba uhvatit vremena to rastavit i sastavit.

Da,to je orion 60. Steyr se ponasa odlicno sa njom,po mekanom se lakse vuce nego moja TG35 posto ima dosta sire gume.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Ma nema veze ako se puno natrpa,pod se stavi da ide polako,i ide to bez problema.
Nego mi je letva zapela za one dolje podizace pa se smotala,nije to veliki i skup kvar,samo treba uhvatit vremena to rastavit i sastavit.

Da,to je orion 60. Steyr se ponasa odlicno sa njom,po mekanom se lakse vuce nego moja TG35 posto ima dosta sire gume.

E baš suprotno Dino,ima veze kolko natrpaš.Ako natrpaš više onda se više rastežu lanci,a ti stalno trpaš puno kolko sam vidio,ai očigledno slabo gledaš dali su ti lanci labavi ili našpanati i onda ti se to dogodi šta se dogodilo. :mur:
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Vožnja gnoja kod mene :icon_weed:
21352586.jpg

21352588.jpg

21352587.jpg
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Oho, marac, kad si to nabavio fendta? :) Kako si zadovoljan sa utovarivačem? Možda me malo slika vara, kao da je mjeru prejak za lamba?
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Na prolječe nabavil jos.

Utovarivač je vrhunski, nije mu prevelik nit premali, taman ,mogo bi imat i veci model, T12 , koji dize 20 više od ovog, znaci 420 cm ukupno i nesto vise kg.
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
današnje gnojenje njive,,,


[YT]http://www.youtube.com/watch?v=f42se-R6qhU&feature=youtu.be[/YT]
 

Najnoviji postovi

Na vrh