• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ja sam tu novi...pa cu vam reci nekoloko stvari o sebi

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
dobre slike zlatko :D . ali ove zadnje dvije si ostao oli si se uspio izvuči. pretpostavljam da si tu manevrirao s kombajnom :mrgreen:
 

Zlatko123

Član
Tu od
14 Sij 2010
Poruka
202
Dobre pretpostavke...to je bio kombajn...i skoro je ostao ali tati se nije dalo cekati da ja dodem od kuce sa masseyom pa je on malo manevrirao pa je izasao ali kombajn se gadno zagrijao...xD...zato i jesu taki kanali zato sto on nema strpljenja da ceka..ali jbg...bitno da je izasao...kasnije sam zatanjurao i nevidi se nista..a sada je svejedno ta "njiva" jedan veliki ribnjak...hehe....mogu uzgajati ribe a ne kukuruz....:)
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
vjerujem. ah znam kakvi su starci. imam jednog takvog doma. ali od njegvog nestrpljenja nekad treba cjelo selo traktora ga ga izvučemo :lol:

ja se spremam u košnju u ponedjeljak i išao sam pregledat livade i izađem iz kabine i u vodu direktno, al sam se zalijal onda a opće se nije vidlo da je voda. :oops:
 

Zlatko123

Član
Tu od
14 Sij 2010
Poruka
202
Kod mene je ista situacija ja sam neki dan isao u velikim cizmama do koljena i nisam mogao niti doci do livada a gdje tek uci u nju....jbg..ali blizu je jedna rijeka mala pa ce valjda to ona odnjeti ako Bog da....nada mse najboljem samo je jako lose sto ce biti muljevito sijeno od tih poplava....to je jako lose jer se marva zna razboliti od toga....
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Koliko si platio balirku? Gdje si ju kupio? Da li radi dobre bale u sjenaži?
 

Zlatko123

Član
Tu od
14 Sij 2010
Poruka
202
Kuopio sam je kod "abacus" (mislim da se tako pise), platoo sam je 214000 tisuce kuna,nesto vise od 30000 eura.....sjenažu radi odlićno jedino malo zajebava engleski ljulj kada je jako vlažan teško ga smota jer joj se naljepi na valjke i onda proklize remenje ali to je samo kada je stvarno jako mokar....ali i za to postoji rjesenje kupis jos jedan doodatni valjak protiv proklizavanja i onda nema stajanja....a inace ove ostale treve perfektno smota....jos se nitko nije zaio da se kvare bale...uglavnom super je presa i nije ju tesko terati....:)
 

Najnoviji postovi

Na vrh